Read the Official Description

Vytvoření projektu Kurz je určen na rozvoj a podpořit umělecký potenciál náročné studenty, touží prozkoumat většinu vaší kreativity.

Pro přípravu fáze konceptualizace, dokumentace, realizace a šíření díla, každý student si vybere tvůrčí projekt, který bude pracovat v celém průběhu, pod dohledem učitele a obohacený o kritické přezkoumání skupiny.

Tato záloha, na základě samotné práce, hodnocení a mentoring, je posílena spolupráce řady fotografů uznávané umělecké zkušenosti, které, společně s jednání nadací a uměleckých center návštěvy pomoci rozšiřující obzory kreativity.

Samozřejmě je důležité pro všechny ty, kteří se cítí fotografii jako prostředek uměleckého vyjádření, jakož i pro ty, kteří se rozhodli rozvíjet své fotografické činnosti v jiných oblastech, a jsou si vědomi významu, který má kritický pohled a vytvořit skupinu práce v souladu s jeho vlastní charakter.

GrisArt, vědomi experimentálních a výrobních možností digitálních technologií naznačuje, že v závislosti na zájmu každého účastníka, tento kurz je doplněn o jednu nebo dvě z následujících: - kurz digitální zpracování obrazu - Video Course pro fotografy

See 13 more programs offered by GrisArt Escuela Superior de Fotografía »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
7 měsíců
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date