Vytvoření projektu Kurz je určen na rozvoj a podpořit umělecký potenciál náročné studenty, touží prozkoumat většinu vaší kreativity.

Pro přípravu fáze konceptualizace, dokumentace, realizace a šíření díla, každý student si vybere tvůrčí projekt, který bude pracovat v celém průběhu, pod dohledem učitele a obohacený o kritické přezkoumání skupiny.

Tato záloha, na základě samotné práce, hodnocení a mentoring, je posílena spolupráce řady fotografů uznávané umělecké zkušenosti, které, společně s jednání nadací a uměleckých center návštěvy pomoci rozšiřující obzory kreativity.

Samozřejmě je důležité pro všechny ty, kteří se cítí fotografii jako prostředek uměleckého vyjádření, jakož i pro ty, kteří se rozhodli rozvíjet své fotografické činnosti v jiných oblastech, a jsou si vědomi významu, který má kritický pohled a vytvořit skupinu práce v souladu s jeho vlastní charakter.

GrisArt, vědomi experimentálních a výrobních možností digitálních technologií naznačuje, že v závislosti na zájmu každého účastníka, tento kurz je doplněn o jednu nebo dvě z následujících: - kurz digitální zpracování obrazu - Video Course pro fotografy

Zobraz 13 více kurzů z GrisArt Escuela Superior de Fotografía »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
7 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date