Read the Official Description

Kurzy Biologických a fyzikálních věd a matematiky zkoumat fyzický vesmír, jeho formy života a jeho přírodních jevů. Pomáhají při rozvoji porozumění a pochopení vědecké metody a podpořit pochopení vztahů mezi vědou a jiných lidských činností.

Tato kategorie zahrnuje úvodní nebo integrační kurzy astronomie, biologie, chemie, geologie, fyziky, fyzikální geografie a dalších vědních disciplín

Tento stupeň vyžaduje splnění požadavků na Citrus College všeobecného vzdělání a dovedností v kombinaci s úspěšném dokončení (třídy "C" a výše), z hlavních požadavků.

AS studijních úrovni studentů studijních výsledků,

Studenti, kteří absolvují biologických a fyzikálních vědách (a matematika) je stupeň bude:

  • Používejte správnou slovní zásobu a zápisu při popisu matematických pojmů. Budou schopni číst knihy a dokumenty a extrahovat kvantitativní informace.

  • Vypracovat úrovni odpovídající výpočetní dovednosti. Ty budou zahrnovat číselné výpočty, vyhodnocení výrazů, analýzu dat a aplikaci konceptů.

  • Zkoumat a vysvětlit fyzikální jevy uplatněním empirických poznatků za použití matematických a vědeckých postupů a konceptů.

  • Rozvíjet porozumění a zvědavost vůči, fyzický svět. Budou rozvíjet analytické schopnosti vymyslet otázky a navrhovat kvantitativní řešení.

  • Prokázat výpočetní dovednosti a pochopení matematických úvah, které zvýší sebevědomí a nastavit je na cestě celoživotního učení.
Program taught in:
Angličtina

See 8 more programs offered by Citrus College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019