Kurzy Biologických a fyzikálních věd a matematiky zkoumat fyzický vesmír, jeho formy života a jeho přírodních jevů. Pomáhají při rozvoji porozumění a pochopení vědecké metody a podpořit pochopení vztahů mezi vědou a jiných lidských činností.

Tato kategorie zahrnuje úvodní nebo integrační kurzy astronomie, biologie, chemie, geologie, fyziky, fyzikální geografie a dalších vědních disciplín

Tento stupeň vyžaduje splnění požadavků na Citrus College všeobecného vzdělání a dovedností v kombinaci s úspěšném dokončení (třídy "C" a výše), z hlavních požadavků.

AS studijních úrovni studentů studijních výsledků,

Studenti, kteří absolvují biologických a fyzikálních vědách (a matematika) je stupeň bude:

  • Používejte správnou slovní zásobu a zápisu při popisu matematických pojmů. Budou schopni číst knihy a dokumenty a extrahovat kvantitativní informace.

  • Vypracovat úrovni odpovídající výpočetní dovednosti. Ty budou zahrnovat číselné výpočty, vyhodnocení výrazů, analýzu dat a aplikaci konceptů.

  • Zkoumat a vysvětlit fyzikální jevy uplatněním empirických poznatků za použití matematických a vědeckých postupů a konceptů.

  • Rozvíjet porozumění a zvědavost vůči, fyzický svět. Budou rozvíjet analytické schopnosti vymyslet otázky a navrhovat kvantitativní řešení.

  • Prokázat výpočetní dovednosti a pochopení matematických úvah, které zvýší sebevědomí a nastavit je na cestě celoživotního učení.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z Citrus College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date