Read the Official Description

Přehled

Tento kurz je zaměřen na potřeby řady odborníků, kteří chtějí pracovat nebo v současné době pracují ve vzdělávacím prostředí s mezinárodními studenty v centru svého působení.

Tento kurz vám umožní rozvíjet, rozšiřovat a prohloubit znalosti o teorii a praxi, ať už pracujete s mezinárodními studenty v podpůrných službách nebo mezinárodních úřadech; v nezávislém sektoru v angličtině nebo ve veřejných školách nebo ve vyšším / dalším vzdělávání.

Ve všudypřítomné atmosféře místních, národních a mezinárodních změn je důležité rozvíjet odborné znalosti při interpretaci měnících se politických, sociálních a právních rámců spolu s kulturními a psychosociálními aspekty pomoci a poradenství při práci s řadou zahraničních studentů. Tento kurz se bude zabývat ústředními problémy, jimž čelí mezinárodní studentské poradce v jejich každodenním pracovním životě.

Britská rada pro mezinárodní studentské záležitosti (UKCISA) si vybrala Škola vzdělání s odbornými znalostmi v oblasti poradenství a mezinárodního vzdělávání, která je přednostní institucí pro poskytování této inovativní kvalifikace odborníkům pracujícím v tomto odvětví.

"Jsme potěšeni, že spolupracujeme s University of Nottingham na této vzrušující příležitosti pro posílení profesního rozvoje mezinárodních studentských poradců a příbuzných zaměstnanců. Úloha ISA nikdy nebyla důležitější pro blaho studentů a mezinárodní činnost jejich institucí. "

Beatrice Merricková, ředitelka služby a výzkumu UKCISA

Tutorů

Výše uvedené pracovníky jsou podporovány zaměstnanci UKCISA.

Profily absolventů

Přečtěte si o zkušenostech našich studentů s kurzem a o tom, jak pomohl při rozvoji kariéry:

"Cítím nucen vyjádřit svou vděčnost za to, že jsem poskytl takový promyšlený a užitečný víkend o materiálu. Opravdu jsem si užíval kurz a naučil se hodně "

Ashleigh Hough

"Dnes ráno jsem na studenta použil model Gestalt a nemohu uvěřit, jak dobře to šlo! ... Bylo to opravdu oko. Od schůzky, která se mnou běžně řídila, se tak liší. "

Elizabeth Witter

Klíčová fakta

Detaily kurzu

Tento kurz je tvořen čtyřmi 15-kreditovými moduly. Každý modul je dodáván v intenzivním bloku, který trvá 15 a více než dva a půl dne. To obvykle zahrnuje indukční událost ve čtvrtek, následuje čtyři hodiny v pátek, sedm hodin v sobotu a čtyři hodiny v neděli.

Posouzení

Každý 15-kreditový modul je hodnocen písemným zadáním na 3 000 slov. Chcete-li dokončit PGCert, musíte pro každou přihlášku dosáhnout 50 bodů.

Moduly

Jádro

  • Interkulturní aspekty poradenství a podpory (dodáno v listopadu)
  • Poradenství-dárcovství a péče o klienta (dodáno v únoru)
  • Etické a právní rámce a role Mezinárodního poradce pro studenty (dodáno v dubnu)
  • Řízení složitosti: Posílení vlivu a dopadu studentského poradce (dodáno v červnu)

Jízdní řád

Můžete si uvést příklad časového plánu , který však bude každoročně měnit a váš živý jízdní řád bude k dispozici prostřednictvím různých systémů rozvrhu online.

Moduly, které nabízíme, jsou inspirovány výzkumnými zájmy našich zaměstnanců a v důsledku toho se mohou změnit například z důvodu vývoje výzkumu nebo změn legislativy. Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, nikoliv definitivní seznam.

Kariéra

Kariérové ​​destinace pro naše absolventy zahrnují poradce, poradce pro vzdělávání, učitele jazyků, učitele primární / střední školy a odborné a průmyslové trenéry a instruktory. Řada našich absolventů je již v zaměstnání a zároveň vykonává studium na částečný úvazek pro profesní rozvoj ve zvolené kariéře.

Zaměstnatelnost a průměrná počáteční mzda

99,5% postgraduálních studentů z Pedagogické školy, které byly k dispozici pro zajištění práce nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia. 22,500 liber byla průměrná počáteční mzda, přičemž nejvyšší hodnota byla 38 000 liber. *

* Známé destinace denních postgraduálních titulů 2016/17. Platy jsou vypočítávány na základě mediánu těch, kteří pracují na plný úvazek ve Spojeném království.

Kariérní a profesní rozvoj

Ať už se snažíte zlepšit své kariérní vyhlídky nebo rozvíjet své znalosti, postgraduální titul z University of Nottingham může pomoci, aby vás tam, kde chcete být.

Naše oceněná služba Kariéra a zaměstnatelnost nabízí odbornou podporu a poradenství při studiu a po ukončení studia. Pomohou vám prozkoumat a plánovat další kariérní krok, a to prostřednictvím pravidelných akcí , zasedání dovedností vedených zaměstnavatelem, příležitostí k umístění a individuální diskuse.

Vstupní požadavky

2: 2 (nebo mezinárodního ekvivalentu) nebo odpovídající odborné kvalifikace; plus zkušenosti s prací s mezinárodními studenty ve vzdělávacím prostředí.

Požadavky anglického jazyka

IELTS: 6,5 (nejméně 6,0 v libovolném prvku)

Program taught in:
Angličtina

See 8 more programs offered by University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Last updated October 2, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Nov. 2019
Duration
1 rok
Kombinované
Price
- £ 2,595 (UK / EU) - 5 970 £ (mezinárodní)
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Nov. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date

Nov. 2019

Location
Application deadline
End Date