Přehled

Tento kurz je zaměřen na potřeby řady odborníků, kteří chtějí pracovat nebo v současné době pracují ve vzdělávacím prostředí s mezinárodními studenty v centru svého působení.

Tento kurz vám umožní rozvíjet, rozšiřovat a prohloubit znalosti o teorii a praxi, ať už pracujete s mezinárodními studenty v podpůrných službách nebo mezinárodních úřadech; v nezávislém sektoru v angličtině nebo ve veřejných školách nebo ve vyšším / dalším vzdělávání.

Ve všudypřítomné atmosféře místních, národních a mezinárodních změn je důležité rozvíjet odborné znalosti při interpretaci měnících se politických, sociálních a právních rámců spolu s kulturními a psychosociálními aspekty pomoci a poradenství při práci s řadou zahraničních studentů. Tento kurz se bude zabývat ústředními problémy, jimž čelí mezinárodní studentské poradce v jejich každodenním pracovním životě.

Britská rada pro mezinárodní studentské záležitosti (UKCISA) si vybrala Škola vzdělání s odbornými znalostmi v oblasti poradenství a mezinárodního vzdělávání, která je přednostní institucí pro poskytování této inovativní kvalifikace odborníkům pracujícím v tomto odvětví.

Zjistit více.

Detaily kurzu

Tento kurz je tvořen čtyřmi 15-kreditovými moduly. Každý modul je dodáván v intenzivním bloku, který trvá 15 a více než dva a půl dne. To obvykle zahrnuje indukční událost ve čtvrtek, následuje čtyři hodiny v pátek, sedm hodin v sobotu a čtyři hodiny v neděli.

Posouzení

Každý 15-kreditový modul je hodnocen písemným zadáním na 3 000 slov. Chcete-li dokončit PGCert, musíte pro každou přihlášku dosáhnout 50 bodů.

Vstupní požadavky

2: 2 (nebo mezinárodního ekvivalentu) nebo odpovídající odborné kvalifikace; plus zkušenosti s prací s mezinárodními studenty ve vzdělávacím prostředí.

Požadavky anglického jazyka

IELTS: 6,5 (nejméně 6,0 v libovolném prvku)

Kariéra

Kariérové ​​destinace pro naše absolventy zahrnují poradce, poradce pro vzdělávání, učitele jazyků, učitele primární / střední školy a odborné a průmyslové trenéry a instruktory. Řada našich absolventů je již v zaměstnání a zároveň vykonává studium na částečný úvazek pro profesní rozvoj ve zvolené kariéře.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Poslední aktualizace Únor 18, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date