Oblíbené programy

Cesta programu je jednoroční úvod do úplného vzdělávacího programu a připravuje studenty na vstup do univerzity. Tyto programy připravují studenty na širokou škálu předmětů, jako jsou Umění, Humanitní obory, Obchodní, Biologické a Life Sciences, Inženýrství, Technologie, Přírodní vědy a ještě více. Kromě toho programy Pathway pomáhají zahraničním studentům rozvíjet plynulost při mluvení a psaní angličtiny při absolvování vybraných akreditovaných akademických tříd. Plány jsou obecně zaměřeny na studenty, kteří nemají příslušné testovací skóre v anglickém jazyce, aby získali přístup prostřednictvím tradičních cest. Rozmanitost programů pro různé cesty může být ohromující - nenechte se vás zastavit! Začněte vyhledávání podle nejpopulárnějších cest uvedených níže.

Newly added Pathway Programs

TasTAFE

Diplom v oboru informačních technologií ( Pathway programu)

Říjen 10, 2018
Učitelé TasTAFE úzce spolupracují s průmyslem, aby zajistili, že vyučují relevantní a praktické praktické dovednosti, které vedou k výsledkům v oblasti zaměstnanosti. Studenti získají řadu praktických dovedností v oblasti programování, vytváření sítí, kybernetické bezpečnosti, poskytování služeb, podpora klientů a vývoj webových aplikací.… [+] [-]

Washington State University

Mezinárodní ročník v sociálních vědách / humanitních oborech

Září 13, 2018
Mezinárodní ročník v sociálních vědách / humanitních oborech vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Washington State University . Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku jedna a splnění požadavků univerzity pro vysokoškolské přijetí, můžete zadat svůj další semestr vysokoškolského studia na Washington State University . … [+]Tento přechod z programu INTO WSU na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese. [-]

The University of Alabama at Birmingham

Mezinárodní rok první ve vědě

Září 13, 2018
Mezinárodní ročník Jeden ve vědě vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do dalšího semestru studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je program Pathway?

Co jsou programy cesty?

Co jsou programy cesty? Několik vzdělávacích institucí po celém světě nabízí cestu k tomu, aby pomohli zahraničním studentům absolvovat vybrané akreditované akademické třídy, aby byly přijatelné v univerzitní úrovni. Často studenti také rozvíjejí plynulost v mluvení a psaní angličtiny nebo v jazyce výuky země. Učební plán je obecně zaměřen na studenty, kteří nemají příslušné testovací skóre v anglickém jazyce, aby získali přístup prostřednictvím tradičních cest. Kromě toho některé programy nabízejí vybranou skupinu tříd pro studenty, kteří potřebují možnost levného návratu na vysokou školu nebo začít s vyučováním. V některých případech mohou být získané kredity převedeny na online certifikát nebo titul prostřednictvím sponzorské školy. Třída práce má tendenci běžet po dobu jednoho akademického školního roku. Tyto programy jsou často výsledkem spolupráce mezi sponzorskou školou a finanční podporou, jako je třetí osoba, majitelka možnosti INTO.

Jaké jsou výhody užívání cestních programů?

Proč jsou důležité programy? Tyto základní možnosti poskytují řešení některých problémů, kterým čelí studenti, kteří se snaží získat přístup k vysokoškolskému vzdělání. Programy cest mohou například překlenout propojenost některých studentů tím, že poskytnou jazykové a kulturní výuku pro studenty s anglickým jazykem jako druhým jazykem. Takové plány také umožňují jednotlivcům z mnoha sektorů vstoupit na univerzitu. Profesionál, například, může být schopen absolvovat lehké kurzy akademických předmětů, které posilují dovednosti pro kariéru. Tyto podpůrné možnosti zvyšují důvěru studentů v dokončení práce a nesení běžného pracovního zatížení v univerzitních programech tím, že zvyšují dovednosti v oblasti psaní, komunikace a řízení času potřebné k úspěchu ve vysokoškolském vzdělávání.

Jakou kariéru můžete očekávat s programami cest?

Cestovní programy jsou navrženy tak, aby pomohly studentům připravit se na důkladnost a výdaje na vysokoškolské vzdělání, které tvoří základ roku, od kterého mohou studenti postupovat do konkrétního vysokoškolského studijního programu. Jakmile je tento studijní program dokončen, pokud student nadále získá vysokoškolské vzdělání, může to otevřít dveře mnoha kariérám. Například čtyřletý titul je často vyžadován, aby se stal učitelem základních škol nebo manažerem prodeje. Další vysoko placené kariéry jsou k dispozici pro ty, kteří mají bakalářské tituly, od podnikových ředitelů až po programátory k grafickým návrhářům.

Kdy se dostat k programům cesty?

Studenti obecně berou tyto programy jako předchůdce nebo na počátku svého vysokoškolského studia po ukončení sekundárního vzdělávání. Kolik let jsou programy cest? Obvykle trvá tři termíny, aby se studenti dostali ke konci kurzu.V některých školách to znamená navštěvování tří tří semestrů, i když počet semestrů nebo čtvrtletí se liší podle školy a země. Jakmile jsou kurzy úspěšně dokončeny, studenti by měli být připraveni pokročit do druhého ročníku zvoleného oboru.

Kde jezdit programy?

Cesty jsou pro vysokoškolské vzdělávání relativně nové, ale v USA, ve Velké Británii, v Austrálii a po celém světě existují základní možnosti. Sbírky tříd často používají univerzity ke zvýšení zápisu zahraničních studentů. To je dobrá zpráva pro studenty, kteří chtějí navštěvovat školu mimo vlastní zemi, zvláště pokud mají určitou znalost anglického jazyka a mohou využívat další jazykovou podporu. Velká část práce, která má být dokončena pro programy cest, je dostupná online. Studenti mohou potřebovat konzistentní přístup k počítači a internetu k dokončení práce na kurzech.

Kolik stojí za to, že byste se měli vydat na cestu?

Celkové náklady na účast v programu cesty se liší podle školy a země. Někteří studenti mohou zjistit, že jejich schopnost dokončit potřebné třídy může být také ovlivněna náklady na další náhodné poplatky.

Jaké předměty jsou k dispozici v programu cesty?

Jako základní učební osnovy kurzy kurzu obvykle zahrnují základní psaní, úvod do osobních financí, vědy, hudby a / nebo některých tříd životních dovedností. To se může lišit v závislosti na škole. Některé univerzity například mohou zahrnovat kurzy v oblasti vzdělávacích schopností, jako je psaní poznámek a psaní či používání počítačů. Jakmile jsou kurzy dokončeny, mohou studenti požádat o absolvování čtyřleté studijní dráhy a převést své základní osvědčení jako první rok této série výukových kurzů.

Jaký typ hodnocení existují pro programy cest?

Chcete-li úspěšně absolvovat programy cest, musíte obecně splnit různé úkoly. Mohou zahrnovat účast na určitém počtu setkání osob nebo on-line. Studenti by samozřejmě měli také naplánovat dokončení přiřazených kurzů a získat pokročilé známky na zkouškách, jak probíhají kurzy. Každý plán může mít hodnocení přizpůsobené školení na základě školy a sponzora.

Jak se porovnávají programy s ostatními stupni?

Cesty jsou často považovány za základní vzdělávací plány. Tyto série kurzů lze porovnat s programy vysokoškolských certifikátů, přípravnými programy nebo základy. Například student může získat titul bakalářského titulu prostřednictvím online školy, aby zahájil vysokoškolské kurzy. Tyto online certifikační kurzy často zahrnují digitální lekce a učebnice a podpora třídy je obecně dostupná online nebo prostřednictvím e-mailu.Dalším způsobem, jakým studenti využívají přípravné a nadací programy, je rozvíjet dovednosti nezbytné k získání práce nebo pokroku v konkurenčních studijních cestách. Většina programů cest nabízí obecné studium v ​​písemné, matematické a jiné nadací, ale některé kurzy jsou někdy specifické pro určitou oblast studia, jako je účetnictví nebo politická věda. Prvním rokem přidruženého třídního kurzu je tendence zahrnovat všeobecné vzdělávací kurzy, ale do druhého roku jsou kurzy specifičtější pro příslušný stupeň. Associate of Arts in Business and Management se obvykle věnuje kurzům, jako je ekonomika a nejlepší obchodní praxe, zatímco vědecký pracovník v ošetřovatelství poskytuje lékařské znalosti. Tento typ specializace se nestane v základních programových cestách, ale spíše cesta bude preprédat student do zápisu do Associate Degree.

Jak se aplikovat na programy cest?

Vyzkoušejte dostupné programy cest nabízené po celém světě, abyste zjistili, že je pro vás nejvhodnější. Jakmile budete mít tyto informace, obraťte se na přijímací středisko školy podle vašeho výběru vyplněním informačního formuláře přímo na profilu školy.