Pilotní program vrtulníku

Všeobecné informace

Popis programu

Máte zájem stát se pilotem vrtulníku?

Často se říká, že nejlepší kanceláří je kokpit. Být pilotem vrtulníku přináší ohromující výhledy, neuvěřitelnou svobodu a adrenalinové dobrodružství. Vzít stroj do nebe je vzrušující a někdy i život měnící. Není divu, že od roku 2020 roste poptávka po pilotech.

Očekává se, že v letech 2020 až 2036 vzroste poptávka po pilotech vrtulníků, což podle hlavních leteckých společností jako Boeing a Airbus přinese nedostatek více než 49 000 pilotů. Ale proč?

Je to proto, že celosvětově roste potřeba pilotů, přesto existuje několik škol schválených FAA, které trénují piloty vrtulníků. Mnoho pilotů současně odchází do důchodu, což dále prohlubuje jejich nedostatek.

To by mohla být jedna z největších příležitostí stát se pilotem, protože byly vynalezeny vrtulníky. Co ale znamená stát se pilotem?

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

This is a new college at SUU. We are still getting everything organized and appreciate your patience. Our Departments are: Aviation Computer Science and Information Systems Engineering and Technology ... Čtěte více

This is a new college at SUU. We are still getting everything organized and appreciate your patience. Our Departments are: Aviation Computer Science and Information Systems Engineering and Technology Mathematics Méně