pocit sítě řízení vzdělávání (muži)

SIMT - Stuttgart Institute of Management and Technology

Popis programu

Read the Official Description

pocit sítě řízení vzdělávání (muži)

SIMT - Stuttgart Institute of Management and Technology

SIMT je vzdělávání managementu sítě (MEN) nabízí výkonný Programy pro vybrané firmy. Tato síť se zaměřuje na společnosti, které se rozhodly poskytovat své vedení s state-of-the-Art vzdělávání vedoucích pracovníků. Učební osnovy pro kurzy jsou vyvíjeny SIMT a vybraných firem v profesionální partnerství.

SIMT je vzdělávání managementu sítě byla zahájena v roce 2002 úspěšně. První MEN je síť šesti společností se sídlem v Stuttgartu regionu: Alcatel, Behr, Festo, MAHLE, TRUMPF. V roce 2003 druhé muži začali s následujícími společnostmi: Ka ¤ rcher a Freudenberg. Fischerwerke, Kern-LIEBERS, Leitz a Schuler se stala součástí druhého MEN v roce 2004. V roce 2005 Lapp Holding AG a LGI Logistics Group International GmbH se připojil druhý sítě. V roce 2007 třetím muži začali s ebm-PAPST, EDAG, Marquardt, Metabowerke, MW Zander, Ritter, a nemocný. Některé z výše uvedených společností se světovou jedničkou na trhu ve svém oboru podnikání.

SIMT vyučovací metody jsou silně zaměřena na případové studie. Plánování, dohled a podpora případů se provádí případ koordinátor. Využívání metody případových studií klade důraz na integrovaný přístup k řešení problémů-stejně jako in-hloubkové učení a provádění metodické know-how. Kurzy jsou zpravidla v angličtině. MEN dohlíží pravidelně řídícího výboru. Tento výbor zajišťuje vysoký standard kvality programu.

Témata: Strategický management a globalizace, inovační management, organizační rozvoj, Řízení v dodavatelském řetězci, financí a účetnictví, správa strategických změn

SIMT firemní výkonné programy berou v každé společnosti unikátní vlastnosti, životní prostředí a strategie v úzké úvahu. Navíc jsou programy vyvinuté v těsné spolupráci s klientem na oddělení lidských zdrojů poskytovat významné vazby na specifické strategie rozvoje managementu. Jako výsledek, je program zaměřen na specifické potřeby jednotlivých organizace a stává se rozhodujícím faktorem pro jeho trvalý úspěch.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Information
Deadline
Locations
Německo - Stuttgart, Baden-Württemberg
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Německo - Stuttgart, Baden-Württemberg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu