Podnikání, inovace a podnikání v Izraeli - jarní semestrální program

Tel Aviv University

Popis programu

Read the Official Description

Podnikání, inovace a podnikání v Izraeli - jarní semestrální program

Tel Aviv University

O

Jste připraveni na globální kariéru? Přijďte do TAU International a připojte se k programu Podnikání, inovace a podnikání, abyste mohli dále otevřít bránu vaší globální kariéry. Nabízíme perfektní nastavení jak ve třídě, tak i správné připojení pro nastavení mimo učebnu. Tento program vám poskytne zkušenosti z reálného světa, podnikatelské know-how a profesionální poradenství, které vám pomohou uspět. Rozhodnutím studovat uprostřed Blízkého východu v zemi, která je známá jako Start-Up Nation a žijete v Tel Avivu, izraelského finančního a technologického kapitálu, budete ponořeni do světa inovativních vedoucích pracovníků a trailblazing společnosti.

Zúčastněte se izraelských a mezinárodních obchodních studentů, když využijete kurzy vyučované v angličtině izraelskými předními obchodními akademickými pracovníky a odborníky. Stejně jako hlavní kurzy budete mít i kurzy hebrejštiny, abyste zajistili společenský komfort a ponoření.

Program je provozován ve spolupráci s Collerovou školou TAU. Světově proslulá škola připravuje studenty metodologií a dovednostmi, které potřebují k úspěchu v dnešním obchodním světě.

Program je podporován StarTau Entrepreneurship Center, nezisková organizace TAU, která vzdělává a mentoruje aspirační podnikatele a spojí je s izraelskými podniky.

Osnovy

Studenti absolvují následující základní kurzy a dvě volitelné předměty z katalogu studie TAU v zahraničí.

Následující kurzy jsou povinné:

 • Podnikání AZ - paní Maayan knafo 1221.8000.01
 • Inovace - teorie a praxe - Dr. Eyal Binyamin 1221.8004.01
 • Vedení projektového týmu - Dr. Vered Holzmann 1221.8007.01

Doporučené kurzy z katalogu TAU v zahraničí:

 • Podniková etika - Dr. S. Smila-Sened 2120.0100.03

Vedle kurzů budete mít také možnost navštívit a prohlídnout různé izraelské společnosti a začínající na organizovaných výletech. Pomůže to propojit třídu a profesionální svět a ukáže vám, proč je Izrael považován za Startup Nation. Budete také obdržet průběžné pokyny od společnosti StarTAU a budete mít také možnost zažít pracovní sílu zevnitř tím, že budete mít stáž ve stáži, a tato možnost by nahradila jednu třídu učebních osnov.

Náklady

 • Poplatek za aplikaci *: 60 USD
 • Výuka: 9 250 dolarů
 • Ulpan: 1.450 dolarů
 • Bydlení: 3000 dolarů
 • Celkem **: 13 760 USD

* Poplatek za žádost je nevratný

** Ceny jsou pro potvrzení ve stanovené lhůtě relevantní. Ceny bydlení za poslední lhůtu mohou být vyšší

Výuka zahrnuje akademické poplatky, přístup k knihovnám školního areálu, akademické cesty po celý rok, zdravotní pojištění a členství ve Studentské unii.

Stipendia a financování

TAU International se zavázala zpřístupnit vzdělání všem studentům bez ohledu na jejich finanční zázemí. K dispozici je několik zdrojů financování, včetně školné na základě potřeb, plateb se zpožděnými platbami a externích a interních stipendií. Můžete vidět naše šité na míru informace o stipendiu a financování založené na vašem konkrétním původu zde. Podrobnější informace naleznete zde, doporučujeme vás požádat.

Program je také podporován Masa Israel Journey (společný projekt vlády Izraele a židovské agentury Izraele), granty a stipendia jsou k dispozici pro ty, kteří jsou způsobilí. Chcete-li se dozvědět více a požádat, navštivte prosím Masa Israel.

Vstupné

Tento program je obecně pro obchodní, inženýrské, ekonomické nebo vědecké bakaláře, kteří absolvovali alespoň jeden rok studia. Studenti, kteří se chtějí zapojit do tohoto programu a zaměřují své studium v ​​jiných oborech, jsou také vítáni.

Tento program je v současné době nabízen pouze během jarního semestru; data programu jsou od poloviny ledna do konce května.

Způsobilost

Studium v ​​zahraničí v TAU International je otevřeno pro absolventy bakalářského studia na akreditovaných vysokých školách mimo Izrael. Obecně platí minimální GPA 80 na stupnici 100, 3,0 na stupnici od 4,0 nebo ekvivalent.

Požadavek Ulpanu

Studenti, kteří nejsou vysoce kvalifikovaní v písemné a mluvené hebrejštině, budou muset zapsat do intenzivního hebrejského kurzu zvaného Ulpan před začátkem semestru. Při žádosti o studium v ​​zahraničí budete automaticky přijati do odpovídajícího programu Ulpan (v létě nebo v zimě), pokud neposkytnete důkaz o jazykové znalosti hebrejštiny s vaší žádostí.

Proces aplikace

Žádosti jsou zasílány online. Kompletní žádost se skládá z předložení všech požadovaných dokumentů v příloze k online aplikaci.

Přihlášené přihlášky: Aplikace jsou přezkoumány po dokončení a budete co nejrychleji kontaktováni s přijímacím rozhodnutím. V některých případech budete kontaktováni, abyste si pořídili rozhovor, který se může konat osobně v Tel Avivu nebo telefonicky nebo Skype.

Aplikační dokumenty

 • Oficiální přepisy všech zúčastněných vysokoškolských institucí včetně kopie získaných diplomů.
 • Osobní esej
 • Vaše osobní eseje poskytují přijímací komisi příležitost poznat vás: vaše akademické zájmy, životní zkušenosti a osobnost. V online aplikaci se zobrazí výzvy k eseji. důrazně doporučujeme napsat a uložit své eseje do samostatného dokumentu před odesláním
 • Dva doporučující dopisy
 • Prokázané příkazy angličtiny: Všichni žadatelé musí prokázat svou znalost anglického jazyka ověřenou zkouškou TOEFL nebo IELTS. Zkoušky musí být provedeny před uplynutím lhůty pro podání žádosti a oficiální výsledky musí být zaslány zkušební agentuře přímo úřadu TAU International. TAU Mezinárodní ETS kód je 7704. Test TOEFL (minimální skóre: napsáno 582, počítačové 223 nebo iBT 89) IELTS test (minimální skóre: 6,5). Výjimka: Studenti, jejichž základní a střední vzdělávání se konalo v Austrálii, Kanadě, Velké Británii, Irsku, na Novém Zélandu nebo v USA, jsou od tohoto požadavku vyňaty. Vezměte na vědomí, že studenti, kteří se narodili v jedné z těchto zemí, ale byli vzděláni jinde, budou muset splnit požadavek anglického jazyka pro dokončení své žádosti.
 • Doklad o znalosti hebrejštiny, pokud je to relevantní
 • Formulář zdravotní deklarace
 • Lékařská forma
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace January 11, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
1 semestr
Denní studium
Price
Cena
9,250 USD
Information
Deadline
Locations
Izrael - Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Izrael - Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu