Postgraduální diplom v oboru designu

Všeobecné informace

5 dostupných umístění

Popis programu

Magisterský titul je ideální pro každého, kdo splnil bakalářského titulu v oboru navrhování souvisejících nebo postgraduální certifikát v oblasti designu.

Udělejte další krok ve své akademické kariéře zkoumáním nejnovější a nejvíce relevantní odbornou praxi v designu. Budete také vyvíjet nástroje, jak interpretovat, analyzovat a kritika konstrukční principy a vytváření nových interdisciplinárních strategie designu.

Absolventi postgraduální diplom v oblasti designu budou moci postupovat do mediální design School Master of design programu.

Kariéra Cesty

Možné kariérní dráhy pro absolventy postgraduální diplom v oblasti designu zahrnují jak strategické a projektové pozice v designérských studií, firem a poradenských agentur: Design a projektový manažer; Systémy návrhář; Merchandising a branding developer nebo stratég; Udržitelnost návrhář; Interaktivní návrhář; Mobilní technologie značkové; Zkušenosti návrhář uživatele; Design analytik; návrhář obrazovka; Digitální animátor; Informace o návrhář; návrhář zboží a developer; Service návrhář; Transmedia návrhář; Balení návrhář; Sekundární konstrukce učitelů; Design poradce; Správce Design.

Součásti kurzu

Pro dokončení postgraduální diplom v designu, je nutné provést jakoukoli čtyři z následujících komponent:

PGD001 Provedení Průzkum: Připojení textů, Rozluštění kontext

30 kreditů Objevte způsobů, jak různé druhy "texty" (ne jen psaný druh!) Mohou být propojeny pochopit řadu situací, v nichž designér působí. Výzkumný projekt zkoumáním těchto možných spojení v rámci reálného světa projektu. Práce v replikované pracovním prostředí na skutečných průmyslových kalhotek dodá prakticky orientované do svého učení. Získáte relevantní zkušenosti a budovat cenné odborné znalosti a obsah portfolia.

Tento kurz bude nabízen v trimestru 1

PGD002 Interdisciplinární Konstrukční projekt: Rozvíjející kontexty

30 kreditů V této komponentě, budete získávat dovednosti v analýze výzkumných dat pro aplikaci ve vizuálním výzkumu a designu. Zde vznikající technologie v širokém spektru oborů designu jsou používány ke studiu lidi i kulturní jevy (například cílové skupiny). Na druhé straně, tyto nástroje jsou využívány informovat své rozhodnutí týkající se návrhu. Vzhledem k tomu, důraz je kladen na získání porozumění prostřednictvím tvorby, budete používat zvukové, obrazové a textové prvky (a mnohé další) ve svých určených komunikačních reakce na reálného světa projektu.

Tento kurz bude nabízen v trimestru 1

PGD003 Moderní design Problém: Creative Futures

30 kreditů Živý krátký se používá, aby prozkoumala, jak konstrukční zásahy mohou mít hluboký a pokračující dopady na světě - a to jak zamýšlené i nezamýšlené. Tato komponenta zkoumá způsoby, která byla navržena věci, jako je zařízení, služby, rozhraní nebo prostředí tvaru prostředí, chování a postojů. Kreslení na současných filozofií techniky a teorie praxe se dozvíte o nástrojích, které jsou rozhodující pro navrhování a které mohou bohatě záběru se složitostí života. Získáte reflexní povědomí o způsobu, jakým designu lze konfiguraci způsoby, jak získat více šetrné a udržitelné produkty, služby a postupy, které prospívají lidi i planetu.

Tento kurz bude nabízen ve trimestru 2

Speciální Téma projektu PGD004: Kreativní Podnikání

30 kreditů Krok ze své zóny pohodlí tím, že prochází hranice vašeho známého disciplíny s cílem přispět k reálného světa projektu, který vyžaduje nové řešení. Tato komponenta zkoumá potenciál designu myšlení jako generátor state-of-the-art a podnikatelských strategií, postupů a navržených věcí prostřednictvím inovací výzvy. To vyžaduje použití obou firemního a akademického výzkumu ve spojení s důvtipný metodiky návrhu. Budete pracovat samostatně i v týmu reagovat na požadavky klienta a budete muset zvážit účinek svých možností na výsledky v průběhu celého procesu. Úspěšné výsledky budou riskování taktické a účinnou reakci na krátké poskytovány.

Tento kurz bude nabízen ve trimestru 2

PGD005 Speciální Téma projektu: Design a ekonomiky

30 kreditů Konstrukce je hluboce ovlivněn hospodářství, ve které je vložen. V této komponenty budete mít projektový krátký reálného světa a zaměstnávají ho přehodnotit předpoklady o neudržitelný růst bázi a nestabilních ekonomik 21. století. Výsledkem tohoto projektu je zmapovat kritické přístupy k ekonomice s použitím konstrukčního myšlení k řešení takových problémů, jako důsledky této ekonomiky pro design; jak udržitelnější přístupy k ekonomice by mohly otevřít nové možnosti pro design; a jakou roli designu by mohl hrát v přechodu na jiný ekonomický model.

Tento kurz bude nabízen ve trimestru 3

PGD006 Interdisciplinární designu teorie: Dialogy

30 kreditů Když jeden typ konstrukce protíná s dalším, může být výsledkem více komplexní řešení, než singulární, tradiční přístup by mohl poskytnout. Práce v různých týmech návrhářů z různých oborů mohou stavět výsledky průlomových. Tato komponenta vám představí textů, rozhovorů a stanovisek čerpaných z nejrůznějších disciplinárních kontextů, které jsou relevantní pro návrh, včetně filozofie, sociologie, antropologie, technologie, historií a řadou médií. Zde budete pracovat v týmech, aby se zapojily s nápady, které jsou (nebo byli) vliv na utváření způsoby, kterými mohou návrháři představovat si, aby se rozbalit řešení interdisciplinárních reálných problémů.

Tento kurz bude nabízen ve trimestru 3 Když jste dokončili postgraduální certifikát v designu na mediální design škole, pak na 60 kreditů, které jste již dokončili bude aplikován na postgraduální diplom designu, což znamená, že budete muset pouze dokončit další dva komponenty.

Způsobilost

Tento kurz je ideální pro každého, kdo nedávno dokončil svůj bakalářský titul, je postgraduální certifikát v designu s médii designérské školy, nebo jako forma profesního rozvoje pro ty, kteří jsou v současné době pracuje v průmyslu designu.

Aby byly způsobilé pro postgraduální diplom, musíte mít: Nový Zéland bakalářský titul, jež jsou významné pro navrhování; Nebo příslušná mezinárodní ekvivalent návrh kvalifikace vyžaduje alespoň tři roky na plný úvazek terciárního studia, který byl schválen mediální design školy akademické radě.

Poslední aktualizace Úno 2016

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Media Design School is New Zealand’s most-awarded tertiary institute for digital and creative technology qualifications

Media Design School is New Zealand’s most-awarded tertiary institute for digital and creative technology qualifications Méně
Auckland , San Diego , Milán , Bangkok , Adelaide + 4 Více Méně