Postgraduální diplom ve vzdělávání

Všeobecné informace

Popis programu

Jedná se o profesionální studijní program nabízený těm, kteří mají v úmyslu vyučovat nebo spravovat různé vzdělávací programy, ale neprošli požadovanou odbornou přípravou ve vzdělávání. Jedná se o roční program. Poskytuje důkladný průzkum témat a kompetencí, které jsou požadovány pro učitele v různých vzdělávacích prostředích. Tento program má pomoci účastníkům kriticky plánovat, navrhovat a realizovat vzdělávací programy, které uspokojí různé preference a kontexty učení.

Tento program se doporučuje těm, kteří mají v úmyslu usilovat o licenci u Komise pro učitelskou službu (TSC). Stojí to za školné 75 000 000 Kshs (750 USD). Požadavkem je vysokoškolské vzdělání s minimálně vyznamenáním 1. třídy / 2. třídy (vyšší divize) nebo nižší divize se 2letou praxí / ministerskou praxí. Lze absolvovat hodiny na plný úvazek, prázdniny nebo večer.

Fifth graders in their classroom at school

Požadavky na přijetí

  • Přijímání a provádění postgraduálních programů se provádí podle ustanovení obecných postgraduálních předpisů.
  • Pro přijetí do postgraduálního diplomového programu na univerzitě jsou způsobilí:
  • Držitelé bakalářského titulu z Africa International University a dalších univerzit uznaných Senátem AIU ,
  • Postgraduální diplomové programy na všech školách trvají po dobu nejméně 12 měsíců od data registrace a maximálně 24 měsíců.

Kdy použít

Přihlášky na pravidelné programy se obvykle uzavírají 15. prosince pro příjem v lednu, 15. dubna pro příjem v květnu a 15. srpna pro příjem v září.

Aby zahraniční studenti mohli být přijati v zářijovém příjmu, měla by být vaše přihláška zaslána do dubna, v lednovém příjmu byste měli zaslat přihlášku do září a v dubnovém příjmu byste měli zaslat přihlášku do ledna.

U školních programů by se vaše aplikace měla dostat k nám nejpozději do 10. března pro dubnové prázdniny, 10. července pro srpnové prázdniny a 10. listopadu pro prosincové prázdniny.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Čtěte více

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Méně