Přečtěte si oficiální popis

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Postgraduální kurz v oblasti fotografie a vizuálního jazyka je ponořením do průřezové znalosti umělecké fotografie a aplikované fotografie prostřednictvím svých nástrojů. Vzhledem k tomu, že prioritou je porozumění fotografické technice pro její expresivní a vyprávěcí funkci, je cílem kurzu podpora vývoje umělců a profesionálů v oblasti fotografování v kontextu, který vyžaduje specialisty citlivé na interdisciplinaritu.

Student obdrží kompletní výuku o fotografickém jazyce, jeho technice a výrazných důsledcích. Tímto způsobem se naučí fotografovat ve všech profesionálních formátech, vyjádřit se přirozeným světlem nebo nastavením, správně zpracovat postprodukční nástroje a šířit obrazy novými technologiemi. Učení se o technikách a jejich vyprávění bude přítomno po celou dobu tréninku, z něhož student musí vytvářet vlastní vizuální diskurzu.

photography and visual language

Postgraduální kurz v oblasti fotografie a vizuálního jazyka patří do oblasti fotografování IED Madrid. Místo setkání umělců a mezinárodních profesionálů, které centralizují to nejlepší z národní a mezinárodní scény v této oblasti.

Hlavními cíli postgraduálního kurzu ve fotografování a vizuálním oddělení jsou:

 • Naučte se z první ruky, jak vytvořit obraz, jeho jazyk, jeho zacházení z technického hlediska a jak jej reprodukovat v různých podporech.
 • Seznamte se s aktuální fotografickou tvorbou, jejími tématy a žánry, uměleckou a aplikovanou praxí a její kulturní hodnotou v informační společnosti.
 • Práce s různými kamerami a profesionálními formáty s ohledem na jejich expresivní a vyprávěcí funkcionalitu.
 • Znalost nejnovějších technologií při zachycování digitálních snímků v malém, středním a velkém formátu a jejich tvůrčích důsledcích.
 • Zadejte digitální laboratoř a všechny jeho expresivní nástroje.
 • Přístup k diskurzu kolem současného obrazu s jeho etickými a sociálními důsledky prostřednictvím jeho reprezentačních technik.
 • Naučte se používat fotografii jako komunikační nástroj v elektronických médiích a sociálních sítích a pochopit jejich pozici lingua franca.

Profesní výstupy: Během kurzu získají studenti větší povědomí o možné podpoře své práce, a to buď v komerčním kontextu (reklamní kampaně, úvodníky, zprávy ...), nebo v uměleckém světě (fotokniha, výstava, prezentace online nebo zásah veřejného prostoru). Profesní příležitosti, které má student po skončení kurzu, mohou být stejně rozmanité jako:

 • Nezávislý fotograf.
 • Výrobní asistent
 • Asistent v uměleckém směru.
 • Postprodukce funguje.
 • Funguje ve vydavatelském světě.

Fotografická dokonalost spočívá nejen v technice, kterou dominuje fotograf, ale také ve způsobech vyjadřování, které používá v kulturním a obchodním kontextu. To vše, aniž bychom zapomněli na důležitost dobrého řízení, tvorby a šíření jeho práce.

Program se vyučuje na:
Spanish (Spain)

Zobraz 48 více kurzů z IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

Poslední aktualizace September 30, 2018
This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
4 měsíců
Denní studium
Price
4,200 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date