Přečtěte si oficiální popis

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Grafický návrhář může pracovat v mnoha oblastech, ale v konkurenčním oboru módy a luxusu potřebujete hluboké a základní pochopení čisté, jednoduché a elegantní estetiky, která je základním kamenem moderního luxusu. Chcete-li pochopit tuto "estetiku luxusu", bude student ponořen do období čtyř měsíců ve vizuálním světě, ve kterém převládá krása a jemná elegance.

Učitelé odborníků v tomto oboru se na výuce postgraduálního výtvarného kurzu naučí vytvořit tuto estetiku luxusu ve své vlastní práci. Spolu s učiteli budou studenti schopni profesionalizovat své portfolio, vyvíjet nové kousky a připravovat nástěnky pro fotografie. Další aktivity zahrnují účast na módní fotografické výstřelce, setkání s módními vedoucími a recenze a zpětnou vazbu od odborníků z oboru. Navíc student zažije estetiku luxusu při návštěvě a zažívání módních obchodů, hotelů a kulturních institucí.

Díky vícenásobné vzdělávací vizi se v tomto kurzu učí tři základní prvky: schopnost vytvářet čistý a elegantní grafický design, skutečné ponoření do estetiky luxusu a módní podnikání a potřeby uživatelů módy a luxusu. , S tímto holistickým přístupem bude získána hluboká znalost tohoto oboru. Po dokončení kurzu bude student přeměněn z generálního grafického designera na odborníka a bude plně připraven vstoupit do konkurenceschopného módního a luxusního průmyslu.

art direction

cíle

Hlavní cíle tohoto kurzu jsou:

  • Zadejte "estetiku luxusu", což je základní kreativní požadavek vstoupit do tohoto světa.
  • Vypracujte životopis a portfolio, které demonstrují estetiku módy a luxusu díky kritickému a vyváženému dílu.
  • Vidět a "cítit" zvláštnosti módy a luxusu v mnoha formách, a to prostřednictvím učení módní fotografie, pomoci při fotografování, návštěvě a analýze špičkových obchodů a hotelů, analýzy módních a luxusních předmětů, atd.
  • Získejte potřebnou přípravu na práci v konkurenční oblasti, jako je móda a luxus prostřednictvím setkání s módními vedoucími a znalci tohoto odvětví.

Pracovní příležitosti

Po dokončení postgraduálního kurzu výtvarné výchovy budou studenti připraveni pracovat jako:

  • Grafický návrhář pro módní nebo luxusní značku
  • Grafický návrhář pro kulturní instituci
  • Grafický návrhář pro design studio, značkovou agenturu nebo reklamní agenturu
  • Grafický návrhář pro publikaci o módě, životním stylu nebo kultuře
Program se vyučuje na:
Spanish (Spain)

Zobraz 48 více kurzů z IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

Poslední aktualizace September 30, 2018
This course is Campus based
Start Date
Dub. 2019
Duration
4 měsíců
Denní studium
Price
4,200 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Dub. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Dub. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date