Postgraduální studium digitální strategie

Všeobecné informace

Popis programu

Podpora digitální transformace

Veďte strategii své organizace do budoucnosti v rušivém a vysoce konkurenčním obchodním prostředí. Postgraduální titul v oboru digitální strategie je program pro profesionály, kteří hledají správu a realizaci projektů digitální transformace k řešení potřeb své společnosti.

Formát Poloviční úvazek
Doba trvání 1 rok
Umístění Monterrey
Příjem programu leden
Jazyk španělština

Působivá příležitost

Digitální transformace již není myšlenkou do budoucna, ale klíčovým prvkem úspěchu v našem obchodním světě. Zúčastněte se intenzivního zážitku, který vás dovede k přidávání hodnoty a řešení výzev této nové éry.

Obklopte se odborníky

Rozvíjejte své nové technické dovednosti s odborníky z Engineering School v Tecnológico de Monterrey, jedné z nejlepších technických škol v Mexiku, a zdokonalte své obchodní prozíravosti s EGADE Business School , obchodní školou číslo 1 v Latinské Americe.

Fascinující učební plán

Naučte se, jak zlepšit uživatelský komfort, zvýšit provozní efektivitu, snížit náklady a zvýšit produktivitu vaší organizace prostřednictvím mnoha nástrojů a kanálů pro průmysl 4.0 určených k optimalizaci výsledků.

Přidejte si své odborné znalosti v oblastech, jako jsou finance, marketing, maloobchod nebo provoz, se schopností vést projekty v oblasti datové vědy a analytiky, které podporují cíle vaší organizace.

Získejte skutečné zkušenosti a prestiž

Otestujte své nové dovednosti a znalosti. Tento program je založen na modelu zážitkového učení, který vám umožní aplikovat různá řešení prostřednictvím šesti specializovaných laboratoří a komplexního projektu.

Staňte se odborníkem na digitální strategii. V rámci svých zkušeností se můžete přihlásit a využít příležitosti k získání certifikátu špičkovými společnostmi v digitálním světě.

Změňte své zkušenosti

V rámci postgraduálního studia digitální strategie máte příležitost získat druhý titul v oboru Business Analytics. Připojením k Master in Business Analytics prohloubíte své znalosti analytiky dat aplikované na obchodní prostředí.

Další informace o požadavcích na přijetí

Vstup do tohoto programu je vysoce konkurenční. Přijímací komise pečlivě posoudí každou přihlášku, přičemž se podívá na každý kvantitativní a kvalitativní aspekt odborného a akademického zázemí uchazeče, a posoudí potenciál akademického úspěchu a profesního růstu. Hledáme úspěšné kandidáty, kteří mají potenciál rozvíjet dovednosti a myšlení vedoucí k podnikání začleněním inovací do jejich digitální strategie.

Požadavky na přijetí

Profesionální zkušenost Není požadováno
Věkové rozmezí 22 - 53
Vzdělání Absolventi vysokých škol
Minimální / průměrné skóre testu 550/600 PAEP (nebo ekvivalent GMAT / GRE / Executive Assessment)
Jazyk Zkouška z angličtiny (TOEFL, IBT nebo ekvivalent)
Další požadavky
  • Přihláška
  • Úspěšné skóre testu (PAEP nebo ekvivalent)
  • Dvě odborné doporučení
  • Aktualizovaný životopis
  • Oficiální dokumentace
  • Certifikát angličtiny (TOEFL nebo ekvivalent)
  • Prohlášení o účelu
  • Rozhovor s ředitelem programu nebo členem fakulty
Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Čtěte více

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Méně
Mexico City , Monterrey , Guadalajara , Santiago de Querétaro , Lima + 4 Více Méně