Revoluce v digitální výrobě se stala základním kamenem průmyslu 4.0, na jedné straně je to vytváření nových obchodních modelů a na druhé straně se stává standardem ve velmi konkurenceschopných odvětvích, jako je automobilový průmysl, zdravotnictví a letecký průmysl.

Kreativní průmysl a průmyslový sektor, ve kterém konverguje, vyžadují vysoce specializované profily, které chápou tento nový posun paradigmatu. Je nutné vytvořit nové profesionální profily, které jsou schopny implementovat technologie digitálního zpracování a sledovat neustálý vývoj, ke kterému dochází kolem nich, a možné projekty, které mohou vzniknout z jejich ekosystému.

Postgraduální kurz Craft in Digital Manufacturing Postgraduální kurz poskytuje studentům potřebné znalosti a nástroje, které jim umožní používat technologie digitálních zpracování ve svých budoucích projektech, utvářet jejich přehled o procesu digitálních a analogových řemesel a vystavovat je novým metodám designu aplikovaným v oboru. digitálního zpracování.

Cíle

Cílem postgraduálního studia je poskytnout studentům potřebné znalosti a nástroje, které jim umožní používat technologie digitálního zpracování ve svých budoucích projektech, utvářet jejich přehled o procesu digitálních a analogových řemesel a vystavovat je novým metodám designu aplikovaným v oboru. digitálního zpracování.

  • Určete, jaký typ technologií pro digitální zpracování platí pro projekt nebo pro proces návrhu.
  • Pochopit, jak pracovat v prostředí, kde se setkávají jak analogový, tak digitální průmysl.
  • Vytvářejte zakázkové produkty nebo služby zaměřené na design zaměřený na člověka.

Metodologie

IED magisterská škola poskytuje další vzdělávání, kvalifikace, specializace a šanci udržet krok se všemi aspekty designu, opírající se o bohaté historické a kulturní dědictví italského designu.

Naše strategie pro budoucnost je vždy v souladu se sociálními, environmentálními a finančními makrotrendy a pozorně sledujeme změny, které budou muset naše města a okolí v průběhu následujících 30 let přizpůsobit. Věříme, že můžeme poskytnout odpovědi a řešení prostřednictvím designu.

Naše výuka zde na IED Master je založena na čtyřech scénářích, které považujeme za klíčové pro potřeby budoucnosti : design pro udržitelný rozvoj, design pro nové obchodní modely, design pro nová média a design pro lidi.

Naším cílem je vyškolit profesionály, kteří jsou schopni využít kulturních hodnot a návrhářských nástrojů, aby nejen překonali výzvy budoucnosti, ale vytvořili a podpořili inovace. Chceme, aby naši studenti převzali zodpovědnost za svou výcvikovou cestu a naučili se, jak ji řídit s podporou a doučováním odborníků a odborníků.

Na IED Master vidíme školu jako laboratoř, kde mohou být studenti inovativní, podnikaví a hybnou silou; kde mohou svobodně experimentovat a vytvářet.

Studentský profil

Kurz je zaměřen na profesionály pracující v kreativních odvětvích, kteří chtějí posunout hranice digitálního zpracování ve svém oboru. Profesionálové a absolventi oboru módy, výtvarného umění, designu nebo architektury. Žadatelé požadují základní znalosti 3D modelování a projektového myšlení a budou požádáni, aby předložili své tvůrčí portfolio ke kontrole.

Pracovní příležitosti

Možné pracovní pozice zahrnují:

  • Manažer inovací
  • Kreativní ředitel
  • Produkt
  • Projektový manažer
  • Obchodní vývojář

Koordinátor

Tito Favaro

Průmyslový designér specializující se na lidský faktor - ergonomii. Více než 14 let zkušeností v oblasti vývoje produktů a služeb, spolupráce s firmami a nadnárodními společnostmi, jako jsou Hewlett Packard, Applus, robotika Pal, Universal roboty, RuckerLipsa, Alstom, Caf, STE Group, Ideaded, Xavier Garcia, Evaluz nebo design Nacar.

Přednášel v institucích jako Univerzita Ramona Llulla, UPC Polytechnická univerzita v Katalánsku, Institut robotiky a průmyslové výpočetní techniky Katalánska, Vrchní rada vědeckých výzkumů španělského státu, Design školy Eina, design školy IED Barcelona, Designová škola Balearic. Ostrovy, Univerty of Gagrobo Bulharsko)

Joris Debo

Průmyslový návrhář a spoluzakladatel španělské módní značky Revisited. Více než 16 let zkušeností v oblasti aditivní výroby jako kreativní ředitel společnosti Materialize a jako specialista na 3D tisk v oblasti kreativních průmyslů.

Vybudujte rozsáhlé zkušenosti v celé řadě oblastí, jako jsou spotřební zboží, nábytek a světelný design, umění

Přednášel v institucích jako Harvard University (USA), Columbia University (USA), Pratt Institute (USA), The New School (USA), Red Dot Academy (Čína) a mimo jiné úzce spolupracoval s muzei jako V

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 24 více kurzů z IED – Istituto Europeo di Design Barcelona »

Poslední aktualizace June 8, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 16, 2020
Duration
6 měsíců
Denní studium
Price
6,200 EUR
Vstupné 2.000 € školné 4.200 €
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 16, 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 16, 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date