Co Legal English je; Jaké právní angličtina není.

Legal English je po škole hřiště navržen tak, aby seznámit studenty s americkým soudních a právních systémů. Její zaměření je slovní zásoby a terminologie USA legální systém. Studenti budou diskutovat o různých oblastech práva, studovat případy orientačních bodů a navštívit místní soudní budovu pro zobrazení soudního řízení. Právní angličtina Není to zákon kurz, a proto mohou studenti očekávají, že jejich instruktor zaměřit se na právního jazyka a vím, americký zákon obecně, spíše než v detailu.

Kdo učí právnické angličtiny?

Právní angličtina je vyučován zkušeného instruktora anglického jazyka. Přestože tento kurz je vyučován někým, kdo nemusí mít právnické vzdělání, bude probíhat pod vedením zkušeného NESE učitele, který je schopen poskytnout vám pochopení právního jazyka.

Jsem právník v mé zemi. Je Legal English pro mě ta pravá?

Vzhledem k tomu, instruktor této třídy nemá právnické vzdělání, můžete očekávat, že se dozvědět více o právních záležitostech než on. Nicméně, budete užívat diskutovat americký právní terminologii a případy pro porovnání. Přestože právní angličtina není úvodní zákon Samozřejmě, že je vhodný pro ty, kteří plánují studovat právo v budoucnu.

Jak se mohu zaregistrovat pro právnické angličtiny?

Pro registraci na kurz, prostě jít do Nese v přijímací kanceláři. Mějte na paměti, že s výjimkou období leden, červenec a srpen zasedání Nese to, pět studentů musí zaregistrovat pro právní angličtině nebo bude zrušena třída. V lednu, červenci a srpnu zasedání Nese to, Legal English je vždy nabídnuta, bez ohledu na počet studentů, kteří se zaregistrují. V případě zrušení bude mít plnou náhradu. Upozorňujeme, že dokončení úrovně 7 nebo počáteční umístění do Nese v úrovni 8, je zapotřebí, aby se tento kurz.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z The New England School of English »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
4 - 48 týdnů
Denní studium
Price
1,778 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date