Popular Categories

Programy v rámci studia přípravných/nultých ročníků

Přípravný nebo nultý ročník je zpravidla jednoroční ucelený studijní program, jehož cílem je připravit studenty na vysokoškolské studium. V rámci těchto programů se studenti seznámí s mnoha obory, jako je umění, humanitní vědy, obchod, biologie, inženýrské a technologické obory, přírodní vědy atd. Množství nabízených programů v rámci studia přípravných nebo nultých ročníků může být ohromující - nenechte se tím zastavit! Nechejte se při výběru inspirovat nejoblíbenějšími programy, které jsou uvedeny níže.

Newly added Preparatory Year programs

ETC International College

Kurz univerzitní nadace

Listopad 19, 2018
Připravte se na vstup na britskou univerzitu s některým z našich kurzů pro přípravu na univerzitu nebo předškolní. Tyto kurzy zahrnují angličtinu, EAP (angličtinu pro akademické účely) a IELTS a poskytují vám kredity, které musíte požádat o studium.

Warwick Business School

Rok založení

Listopad 10, 2018
Náš rok založení vás připravuje na studium na úrovni WBS a dává studentům příležitost stavět si znalosti o podnikání, zlepšit některé klíčové dovednosti, které jsme prokázali za důležité pro úspěch během vysokoškolského studia, a strávit rok zvykem na univerzitě životní prostředí.

Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

Rok založení

Listopad 9, 2018
SIST poskytuje ročník, který je určen studentům, kteří mají potíže s ovládáním anglického jazyka. Program pro založení roku se neomezuje pouze na výuku jazyka, ale jeho cílem je také umožnit studentům, aby se naučil všechny nástroje potřebné k vedení akademického výzkumu a jak předávat odborné prezentace. Kromě zvládnutí anglického jazyka se studenti sezn… [+]ámí se všemi obchodními nástroji, které jim připraví přístup k úrovni 1 v důvěře. [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je Přípravný / Rok založení?