Programy v rámci studia přípravných/nultých ročníků

Přípravný nebo nultý ročník je zpravidla jednoroční ucelený studijní program, jehož cílem je připravit studenty na vysokoškolské studium. V rámci těchto programů se studenti seznámí s mnoha obory, jako je umění, humanitní vědy, obchod, biologie, inženýrské a technologické obory, přírodní vědy atd. Množství nabízených programů v rámci studia přípravných nebo nultých ročníků může být ohromující - nenechte se tím zastavit! Nechejte se při výběru inspirovat nejoblíbenějšími programy, které jsou uvedeny níže.

Newly added Preparatory Year programs

University of Bradford

Mezinárodní rok založení inženýrství

Leden 21, 2019
Inženýrský mezinárodní nadace na rok vám poskytuje dovednosti, které potřebujete k zahájení studia v oboru inženýrství, pokud v současné době nemáte potřebnou matematiku ani vědeckou kvalifikaci.

St Clare's Oxford

Program Business Foundation

Leden 21, 2019
St Clare's je mezinárodní, nezávislé centrum excelence v Oxfordu založené v roce 1953. Vítáme studenty z více než 40 zemí. Naše Business Foundation je celoroční program, který vás připravuje na vysokoškolské studium na vysoce hodnocených univerzitách ve Velké Británii, Evropě a dalších zemích.

Cardiff Metropolitan University

Mezinárodní kurz nadace

Leden 11, 2019
Cílem tohoto kurzu je poskytnout vozidlo pro mezinárodní studenty, kteří chtějí zlepšit své znalosti anglického jazyka a seznámit se s konvencími vysokoškolského vzdělávání ve Velké Británii. Studenti, kteří úspěšně absolvovali kurz, obdrží 120 převoditelných akademických kreditů a budou jim přiděleni při výběru pro vybrané progresivní kurzy buď v … [+]Cardiff Metropolitan University nebo na jiných britských univerzitách. [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo