Profesionální počítačové kurzy: cisco ccna

Všeobecné informace

Popis programu

Profesionální výpočetní kurzy

Cisco CCNA

O

Jako regionální akademie Cisco pro Maltu STC Higher Education poskytuje kurzy CCNA na místě od roku 2003.

Získání Cisco CCNA směrování a přepínání certifikace je nejlepší způsob, jak se připravit na úspěšnou kariéru v síti.

Protože podniky přecházejí na architektury založené na regulátorech, roli a dovednosti požadované od inženýra jádrové sítě se vyvíjejí a jsou životně důležitější než kdy jindy. Chcete-li se připravit na tento přechod do sítě, certifikace CCNA směrování a přepínání vás připraví nejen na znalost základních technologií, ale zajistí, abyste zůstali relevantní se soubory dovedností potřebných pro přijetí technologií nové generace.

Kurz Cisco Certified Network Associate zahrnuje rozsáhlou řadu témat týkajících se sítí, od základů až po pokročilé aplikace a služby, a poskytuje příležitosti pro praktické praktické zkušenosti a rozvoj softwarových dovedností.

Učební plán se skládá ze čtyř modulů (semestry):

1. Úvod do sítí (Základy sítě)

Po přístupu "shora dolů" představuje první kurz aplikace a aplikační služby velmi brzy v učebních osnovách, které poskytují základ. K dispozici jsou také pokročilé technologie (hlas, video, bezdrátová technologie a bezpečnost).

2. Směrování a přepínání (protokoly a koncepty směrování)

3. Měřítko sítí (LAN Switching a Wireless)

Témata a koncepce směrování a přepínání jsou seskupeny tak, aby umožňovaly vyšší úroveň flexibility při doručování kurzu. Všechny směrovací témata jsou zahrnuty v kurzu směrování protokolů a konceptů a všechny spínací témata jsou zahrnuty v kurzu LAN Switching a Wireless. Tyto kurzy lze vyučovat buď postupně nebo současně.

4. Připojení sítí (přístup k síti WAN)

Poslední kurz Přístup k Wanu pokrývá všechny technologie WAN.

Všechny 4 moduly obsahují pokročilé a náročné laboratoře a aktivity, které zahrnují praktické relace na skutečném hardwaru (Cisco Routers and Switches) a využívají softwarové virtualizační softwarové řešení Packet Tracer. Tyto znalosti umožňují studentům vizualizaci a získání hlubokých praktických zkušeností s aplikačními protokoly a službami zavedenými v kurzu.

Cena

980 EUR (plná cena)

Nabízíme flexibilní platební plány!

Poplatek za kurz může být pro vaše pohodlí rozdělen do měsíčních plateb

Podrobnosti o kurzu

ZPŮSOB DORUČENÍ:

Přednášky, praktické cvičení a workshopy

MODEL STUDIE:

Part Time

DOBA TRVÁNÍ:

8-9 měsíců

VSTUPNÍ POŽADAVKY:

Dobré znalosti o vytváření sítí. (Jelikož se jedná o kurz na částečný úvazek, je k dispozici pouze pro studenty z EU)

CENA:

Certifikace CISCO byla udělena

Part Time

Datum zahájení

Sobota 10. února 2018

Datum ukončení

Sobota 27. října 2018

Sobota od 9:00 do 13:00

nebo

Pondělí a středu

Od 18:00 do 21:00

Poslední aktualizace Lis 2017

Informace o škole

STC Higher Education has now expanded its intake and is offering wider course options as well as more flexibility in its learning programmes. STC Higher Education is today a leading Business and IT in ... Čtěte více

STC Higher Education has now expanded its intake and is offering wider course options as well as more flexibility in its learning programmes. STC Higher Education is today a leading Business and IT institute for higher education in Malta. Méně