Přečtěte si oficiální popis

Jako klíčová univerzita v Číně se nachází Beijing Institute Of Technology (BIT) v metropolitním městě Peking, který se může pochlubit jak dlouhou historií, tak moderními prvky. Jako místo narození mandarinky je Peking skvělým místem pro výuku čínštiny a BIT je výjimečným místem.

Vybavena vynikajícími výukovými zařízeními a krásným školním prostředím, BIT poskytuje dokonalou příležitost pro mezinárodní studenty, aby se dostali do kontaktu s tradiční kulturou a historií Číny a přivedli je blíže k místům zájmu a přírodní scenérii.

Existuje osm úrovní (L1-L8) kurzů s kvalifikovanou třídou uspořádání navrženou pro všechny druhy studentů, včetně studentů čínských jazyků, přípravných vysokoškoláků a vysokoškolských studentů.

Velikost třídy je omezena na 20 studentů. Kurzy jsou vědecky uspořádány, zahrnují nejen povinné kurzy čínského, čínského poslechu, mluvení a čtení, ale také významné kurzy jako Slovo a výkladová výuka, čínská kultura, čínské idiomy a sady frází, celková moderní čína, čínská věda a Technologie, noviny a periodické čtení, pokročilé psaní a další.

Navíc BIT vyzývá řadu odborníků, aby poskytli bezplatné přednášky o HSK, Tai Chi, kaligrafii a kultuře. Prostřednictvím intenzivní výuky a opakované praxe mohou studenti zlepšit své celkově jazykové schopnosti.

Abychom zvýšili efektivitu výuky ve třídě, pořádáme také mnoho zajímavých aktivit pro studenty, aby mohli praktikovat své dovednosti v čínském jazyce. Výlety po cestách mohou zahrnovat návštěvu Velké zdi, letního paláce, Xiangshan, hlavního muzea v Pekingu, parku Yuyuantan, čínského národního muzea, parku Beihai, výstaviště 798 Beijing Art Zone a dalších zajímavých míst.

Volné přednášky se týkají kaligrafie, čínské tradiční malby, řezání papíru, fotografie, ocenění čínské hudby a čínského ocenění klasického filmu. Kulturní a sportovní soutěže mohou zahrnovat badminton, volejbal, oranžovou čínskou hudbu, zpěv, fotografii, psaní, dálkové procházky a mezinárodní kulturní festival. Takové akce nabízejí studentům šanci ukázat své současné jazykové schopnosti. Také velmi vzrušují své nadšení, aby se plně naučili čínský jazyk a kultura.

Studenti, kteří dokončili plánované kurzy s vhodnými akademickými záznamy v BIT, budou mít certifikát o absolvování Beijing Institute Of Technology .

Program se vyučuje na:
čínština
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date