Jako klíčová univerzita v Číně se nachází Beijing Institute Of Technology (BIT) v metropolitním městě Peking, který se může pochlubit jak dlouhou historií, tak moderními prvky. Jako místo narození mandarinky je Peking skvělým místem pro výuku čínštiny a BIT je výjimečným místem.

Vybavena vynikajícími výukovými zařízeními a krásným školním prostředím, BIT poskytuje dokonalou příležitost pro mezinárodní studenty, aby se dostali do kontaktu s tradiční kulturou a historií Číny a přivedli je blíže k místům zájmu a přírodní scenérii.

Existuje osm úrovní (L1-L8) kurzů s kvalifikovanou třídou uspořádání navrženou pro všechny druhy studentů, včetně studentů čínských jazyků, přípravných vysokoškoláků a vysokoškolských studentů.

Velikost třídy je omezena na 20 studentů. Kurzy jsou vědecky uspořádány, zahrnují nejen povinné kurzy čínského, čínského poslechu, mluvení a čtení, ale také významné kurzy jako Slovo a výkladová výuka, čínská kultura, čínské idiomy a sady frází, celková moderní čína, čínská věda a Technologie, noviny a periodické čtení, pokročilé psaní a další.

Navíc BIT vyzývá řadu odborníků, aby poskytli bezplatné přednášky o HSK, Tai Chi, kaligrafii a kultuře. Prostřednictvím intenzivní výuky a opakované praxe mohou studenti zlepšit své celkově jazykové schopnosti.

Abychom zvýšili efektivitu výuky ve třídě, pořádáme také mnoho zajímavých aktivit pro studenty, aby mohli praktikovat své dovednosti v čínském jazyce. Výlety po cestách mohou zahrnovat návštěvu Velké zdi, letního paláce, Xiangshan, hlavního muzea v Pekingu, parku Yuyuantan, čínského národního muzea, parku Beihai, výstaviště 798 Beijing Art Zone a dalších zajímavých míst.

Volné přednášky se týkají kaligrafie, čínské tradiční malby, řezání papíru, fotografie, ocenění čínské hudby a čínského ocenění klasického filmu. Kulturní a sportovní soutěže mohou zahrnovat badminton, volejbal, oranžovou čínskou hudbu, zpěv, fotografii, psaní, dálkové procházky a mezinárodní kulturní festival. Takové akce nabízejí studentům šanci ukázat své současné jazykové schopnosti. Také velmi vzrušují své nadšení, aby se plně naučili čínský jazyk a kultura.

Studenti, kteří dokončili plánované kurzy s vhodnými akademickými záznamy v BIT, budou mít certifikát o absolvování Beijing Institute Of Technology .

Program se vyučuje na:
čínština
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date