Proč Cambridge?

Strávte letní studium na univerzitě v Cambridge, alma mater Isaac Newton, Stephen Hawking a Jane Goodall, abychom jmenovali několik. Hostují King's College a Pembroke College, dvě z 31 autonomních vysokých škol, vaše léto v historickém Cambridge, vás zaujme akademicky a kulturně.

Absolvujte kurz ve vaší oblasti studia, rozdělte se a přijměte třídu do nové disciplíny. Nezáleží na tématu, dostanete přímou interakci se svými lektormi v malých diskusních třídách. Během svého volného času prozkoumejte krásné parky, restaurace u řeky a prestižní muzea v půvabném městě Cambridge.

Co budete studovat

Váš šestitýdenní pobyt na jedné z nejstarších univerzit na světě vám umožní zažít jedinečné učení o malých třídách ve stylu Cambridge se zaměřením na intenzivní diskusi v třídách a individuální zpětnou vazbu a podporu. Místo jednoho z vašich kurzů můžete rozvíjet své dovednosti v oblasti výzkumu a řízení projektů prostřednictvím nezávislého nezávislého dohledu založeného na vašem akademickém zájmu. Doporučuje se zejména pro studenty, kteří hodlají absolvovat výzkumné nebo postgraduální studia, se setkáte s týdenním týdeníkem Cambridge, který bude pracovat na řadě výzkumných prací nebo delších disertacích.

Akademici

Cambridge je jedno z nejpozoruhodnějších míst v Evropě s nepřetržitým a impozantním spojením, které se datuje přes 800 let, na prvotřídní vzdělávání a stipendium. Jeho slavní absolventy, včetně Newtona, Darwina, Wittgensteina, Wordswortha a Tennysona, osvětlili všechna odvětví učení, úsilí a podnikání. Básníci, politici a filozofové zde žili, pracovali a nadále inspirovali ty, kteří je následují. Letní program Pembroke-King (PKP) poskytuje výjimečnou příležitost vychutnat si vynikající výuku malých skupin v krásném a inspirativním akademickém prostředí. PKP kombinuje intimitu vysokoškolského života s vzrušením studia s více než třemi stovkami studentů z celého světa. Zaměstnanci IES Abroad a programoví asistenti PKP, kteří čerpají ze současných studentů z Cambridge, úzce spolupracují se studenty, aby získali co nejvíce ze svých šesti týdnů v Cambridgi. Není divu, že se tolik studentů PKP v průběhu let zamilovalo do Cambridge a mají jedinečný způsob, jak udržet své spojení prostřednictvím celoživotního členství v Pembroke College Circle.

Kurzy

Přihlašujete se do tří kurzů z následujících polí:

 • Věda
 • Ekonomika, podnikání, finance
 • Společenské vědy
 • Umění

Jeden z vašich tří kurzů můžete nahradit nezávislým dozorem, který vám umožní odborné poradenství při hledání tématu podle vašeho výběru.

* Vezměte prosím na vědomí, že pro Nezávislý dohled existuje další nevratný poplatek. Po zvolení a zaplacení nemůže být tato možnost zrušena.

Poradenství

Přestože se přímo přihlásíte do jedné z našich partnerských univerzit, budeme tam pro vás, kdykoli budete potřebovat.

Poradenství

Výběr a přímá registrace kurzů v zahraničí může být matoucí a ohromující. Proto vám nabízíme poradenství před odjezdem, které je specifické vašim potřebám. Naším cílem je poskytnout podporu a poradenství v průběhu celé přihlášky a procesu zápisu.

Ale naše poradenské služby tam nekončí. Zatímco jste v Londýně, naši zaměstnanci vám pomohou přejít do nového domova.

Podpěra, podpora

Služby podpory, které nabízíme studentům přímého zápisu IES Abroad jsou speciálně navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich cílů v zahraničí co nejúčinněji a plynuleji. Víme, že studium v ​​zahraničí je dobrodružství, a někdy možná budete potřebovat pomoc nebo jen někoho, s kým budete mluvit - a proto je pro vás náš personál.

Každodenní život

Exkluzivně si vychutnejte řeky Cam, procházejte stánky obchodníků otevřenými denně na Market Square a připojte se k fakultám a studentům na tři "Formální sály" - tříchodové večeře ve svíčkách v historické jídelně - tradice, která se datuje od stovek roky.

Město, které je pro hosty šetrné k pěším, Cambridge je snadno dostupné pěšky. Budete žít s dalšími studenty v oblasti bydlení, která je v pěší vzdálenosti od tříd, nákupů a veřejných parků.

Chtěli bychom, abyste se cítili jako doma v Cambridge, a děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli s integrací do života ve městě. Od bydlení po kulturní akce je naším úkolem zajistit, abyste měli co nejlepší a nejuznávanější studium v ​​zahraničí.

Orientace

Budete se účastnit povinných orientačních zasedání, které vás seznámí s vaším přímým studijním programem, se svými spolužáky as vaším novým domovem v Cambridge.

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body najdou nejdříve nebo objevíte nejlepší kavárnu - nehledáte místo, kde byste mohli bydlet, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte Cambridge, bude se cítit jako doma.

Jako součást našich přímých přijímacích služeb nabízíme dobře umístěné a pohodlné bydlení pro všechny studenty, protože zajištění bydlení může být náročné. Možnosti bydlení IES Abroad splňují naše bezpečnostní a bezpečnostní normy.

Student Residence Hall - Budete bydlet v jedné ložnici a sdílet koupelnu. Zahrnuje přístup na internet, úklid a společnou kuchyň a prádelnu. Pokoje se mohou lišit v cenách, velikosti, umístění, vybavení a vzdálenosti od učeben. Zahrnuje 10 jídel týdně.

Mimoškolní aktivity

Studenti současné univerzity v Cambridge působí jako programoví asistenti, aby se cítili jako doma a pomohli vám poznat další studenty. Připojte se k PA pro filmové noci, výlety do místních kaváren, klasické Cambridgeské sporty jako je kroket a punting a další. Týdenní bulletin podrobně popisuje nadcházející události, takže můžete v plánu využít co nejvíce zkušeností z Cambridge.

Poznejte své nové město

1. Relax v parcích

Projděte stezky Coe Fena, lidé se dívají na Kristovy kousky nebo se na Parker's Piece oblékají na trávu s přáteli.

2. Účastněte se festivalu Cambridge Shakespeare

Vezměte si Bardovy komedie a tragédie na jednom z nejlepších britských uměleckých festivalů, které se konaly v zahradách Cambridge College.

3. Umístěte na řeku Cam

Ať už si najmete průvodce nebo vyzkoušejte svou vlastní ruku při lovu, plavba na těchto ikonických lodích nabízí krásnou prohlídku města a univerzity

4. Obchod v Tržním náměstí

Otevřeno denně, prodejci v Market Square vás zve k ochutnání místní a mezinárodní kuchyně, najít perfektní suvenýr a koupit čerstvé produkty.

5. Prozkoumejte muzea

Ztratíte stopu času putování po Fitzwilliam Museum, Polar Museum a Cambridge University Botanic Garden.

Požadavky na aplikaci programu Cambridge Summer - Pembroke-King

Požadavky na způsobilost:

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • 3.2 GPA nebo lepší v měřítku 4.0. GPA pod bodem 3.2 nebudou brány v úvahu.

Požadavky na aplikace:

 • Online přihláška: Žádosti mohou být vzaty v úvahu po zveřejněném termínu na dostupném místě. Vezměte prosím na vědomí, že pozdní žadatelé mohou být požádáni o předložení nevratného potvrzovacího zálohy při přijetí za účelem zajištění místa v programu. Kontaktujte nás s otázkami ohledně žádosti po uplynutí lhůty.

Po zpracování online aplikace pošlete následující údaje do účtu MyIESabroad:

 • Povolení domovské školy: Váš poradce v zahraničním studiu v zahraničí může buď dokončit autorizaci Domácí školou elektronicky prostřednictvím systému IES Abroad , nebo vyplněním výše uvedeného formuláře PDF. Konzultujte s Vaším studiem v zahraničí poradce, abyste zjistili, jak by chtěli dokončit vaše domácí školní povolení.
 • Oficiální přepisy pro každou vysokou školu / univerzitu, kterou jste navštívili od střední školy. Pokud máte více přepisů, IES Abroad bude průměrné GPA pro všechny vysoké školy / univerzity, které jste navštívili, a použijete kumulativní GPA při kontrole Vaší žádosti.
 • Akademická reference
 • Doplňková aplikace
 • Barevná kopie platné fotografické stránky pasu. Pas musí být platný nejméně 6 měsíců po datu ukončení programu.
 • Profesionální cestovní pas (2''x 2 '') sami.
 • Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, Cambridge vyžaduje, abyste předložili výsledky z uznávané agentury pro testování angličtiny. Níže jsou uvedeny požadavky podle typu testu.
  • IELTS: 7,0 s nejméně 7,0 ve všech dílčích hodnoceních
  • TOEFL *: 600 celkově a 5,5 testu písemné angličtiny
  • IBTOEFL *: 110 celkem a: Poslech: 22, Četba: 24, Hovoří: 25, Psaní: 24
  • CAE: A nebo 185
  • CPE: B nebo 185

Poznámka: Konečné rozhodnutí o přijetí je uděleno Cambridge University, ne IES Abroad . Průměrné čekací doba pro přijetí rozhodnutí je přibližně 3-6 týdnů.

Cestovní pas

 • Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami. Navštivte cestovní kancelář travel.state.gov, kde naleznete paušální agentury ve vaší oblasti.
 • Občané USA, kteří jsou držiteli platného cestovního pasu, nemusí získat vízum pro vstup nebo studium v ​​Anglii na léto. Občanům, kteří nejsou občany USA, může být požadováno získání studentského víza před příjezdem. Pro více informací nás kontaktujte.

NA PRVNÍ POHLED

 • Jazykové předpoklady: Non-native anglicky mluvčí by měli odkazovat na požadavky na aplikace
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Kredity: 6 kreditů
 • Bydlení: Residence Hall
 • Odhadovaná cena: cena TBD
 • Nadcházející programové termíny: léto 2019: 4. července - 17. srpna
 • Připravované termíny pro podání žádosti: léto 2019 - 1. února 2019
Program se vyučuje na:
Angličtina
IES Abroad

Zobraz 128 více kurzů z IES Abroad »

Poslední aktualizace September 27, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Červenec 4, 2019
Duration
6 týdnů
Denní studium
Price
- TBD
Deadline
Kontaktuj školu
Summer 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Červenec 4, 2019
End Date
Srp 17, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Summer 2019

Červenec 4, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Summer 2019
End Date
Srp 17, 2019