Oddělení účetnictví na univerzitě v New Orleansu nabízí program schváleného interního auditu Ústavu interních auditorů (IIA). Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení.

Program se skládá ze dvou povinných předmětů, které začínají na interním auditu I (ACCT 4167/6167) v jarním semestru. Tento kurz je následován interním auditem II (ACCT 4168/6168) v podzimním semestru. Studenti jsou také povinni absolvovat stáž nebo mini-stáž a absolvovat zkoušku Certifikovaná interní audit (CIA).


Program interního auditu
Osnovy

Učební plán se skládá z následujících:


Interní audit I - 4163/6162 v jarním semestru.
Interní audit II - 4164/6165 v semestru podzimu.
Proveďte zkoušku CIA.
Dokončete stáž nebo mini-stáž.


Navíc musíte:

Absolvujte minimálně 9 hodin kreditních kurzů v účetnictví v UNO.
Udržujte GPA 3,0 v 6 hodinách interního auditu požadovaných účetních kurzů (4163/6162 a 4164/6165).
Získejte kredit pro ACCT 3161 - Audit.


Doporučené účetní volby:

ACCT 4132 - Nákladové účetnictví II
ACCT 4142 - Audit EDP a pokročilé účetní informační systémy
ACCT 4195 - stáž v interním auditu


Program interního auditu
Co je tak důležité o interním auditu?


Ve svém vydání z 31. října 1994 zveřejnila zpráva US News a World Report o interním auditu jako jednu z 20 horkých úloh pro 90. let. Jak je uvedeno v článku:

Fiasko o úsporách a půjčkách dalo bankovnímu sektoru na vědomí: v očích bylo potřeba ostřejší oči. Od té doby se podniky v průmyslových odvětvích od výroby až po maloobchodní činnost více zaměřily na sledování záznamů a vyhodnocování podnikatelského rizika. Důstojník etiky dílů a odborník na efektivitu dílů, interní auditor nejenže drží přehledy o fyzických aktivách, jako jsou bankovní vklady, ale také vidí, že zaměstnanci dodržují vládní předpisy, ale také hodnotí, jak efektivně pracují pracovníci a jak úspěšně podniká. Nedávný průzkum ... (s odkazem na pracovní trh interního auditora 1994, který předložili Oxner a Kusel) ukazuje, že 60% (z dotazovaných auditorů) očekává, že v letošním roce přijmou. Polovina všech oddělení auditu je doma pěti nebo více auditorů; některé velké banky mají stovky.

Další prominentní publikace Business Week ve své zvláštní zprávě z Říjen 31. října 1994 o "Řízení rizik" poznamenala, že interní auditoři mají rozšířené role jako monitory takových "měkkých" položek, jako jsou etické normy, které mohou v případě porušení zvýšit zranitelnost." Business Week dále uznal, že interní kontrola a model COSO (Výbor sponzorských organizací, interní kontrola - integrovaný rámec) se stávají nedílnou součástí řízení rizik. Vydání New Accountant z března 1995 uvádí:

Pokud absolvujete tento rok, najdete lepší trh práce ... Nyní, když náš národ řeší potřebu zkoumat kořeny přečerpání, bude s vládou Spojených států existovat řada pracovních příležitostí. Kromě toho soukromé průmyslové a účetní firmy ... jsou na pozici kvalifikovaných kandidátů.


Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z University of New Orleans College of Business Administration »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date