Program interního auditu

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Oddělení účetnictví na univerzitě v New Orleansu nabízí program schváleného interního auditu Ústavu interních auditorů (IIA). Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení.

Program se skládá ze dvou povinných předmětů, které začínají na interním auditu I (ACCT 4167/6167) v jarním semestru. Tento kurz je následován interním auditem II (ACCT 4168/6168) v podzimním semestru. Studenti jsou také povinni absolvovat stáž nebo mini-stáž a absolvovat zkoušku Certifikovaná interní audit (CIA).


Program interního auditu
Osnovy

Učební plán se skládá z následujících:


Interní audit I - 4163/6162 v jarním semestru.
Interní audit II - 4164/6165 v semestru podzimu.
Proveďte zkoušku CIA.
Dokončete stáž nebo mini-stáž.


Navíc musíte:

Absolvujte minimálně 9 hodin kreditních kurzů v účetnictví v UNO.
Udržujte GPA 3,0 v 6 hodinách interního auditu požadovaných účetních kurzů (4163/6162 a 4164/6165).
Získejte kredit pro ACCT 3161 - Audit.


Doporučené účetní volby:

ACCT 4132 - Nákladové účetnictví II
ACCT 4142 - Audit EDP a pokročilé účetní informační systémy
ACCT 4195 - stáž v interním auditu


Program interního auditu
Co je tak důležité o interním auditu?


Ve svém vydání z 31. října 1994 zveřejnila zpráva US News a World Report o interním auditu jako jednu z 20 horkých úloh pro 90. let. Jak je uvedeno v článku:

Fiasko o úsporách a půjčkách dalo bankovnímu sektoru na vědomí: v očích bylo potřeba ostřejší oči. Od té doby se podniky v průmyslových odvětvích od výroby až po maloobchodní činnost více zaměřily na sledování záznamů a vyhodnocování podnikatelského rizika. Důstojník etiky dílů a odborník na efektivitu dílů, interní auditor nejenže drží přehledy o fyzických aktivách, jako jsou bankovní vklady, ale také vidí, že zaměstnanci dodržují vládní předpisy, ale také hodnotí, jak efektivně pracují pracovníci a jak úspěšně podniká. Nedávný průzkum ... (s odkazem na pracovní trh interního auditora 1994, který předložili Oxner a Kusel) ukazuje, že 60% (z dotazovaných auditorů) očekává, že v letošním roce přijmou. Polovina všech oddělení auditu je doma pěti nebo více auditorů; některé velké banky mají stovky.

Další prominentní publikace Business Week ve své zvláštní zprávě z Říjen 31. října 1994 o "Řízení rizik" poznamenala, že interní auditoři mají rozšířené role jako monitory takových "měkkých" položek, jako jsou etické normy, které mohou v případě porušení zvýšit zranitelnost." Business Week dále uznal, že interní kontrola a model COSO (Výbor sponzorských organizací, interní kontrola - integrovaný rámec) se stávají nedílnou součástí řízení rizik. Vydání New Accountant z března 1995 uvádí:

Pokud absolvujete tento rok, najdete lepší trh práce ... Nyní, když náš národ řeší potřebu zkoumat kořeny přečerpání, bude s vládou Spojených států existovat řada pracovních příležitostí. Kromě toho soukromé průmyslové a účetní firmy ... jsou na pozici kvalifikovaných kandidátů.


Poslední aktualizace Říj 2017

Informace o škole

Na University of New Orleans je městská univerzita se nachází v blízkosti břehu jezera Pontchartrain v Louisianě. Vysoká škola začíná novou éru v tomto roce pod vedením děkana John C. Gardner. S Podzi ... Čtěte více

Na University of New Orleans je městská univerzita se nachází v blízkosti břehu jezera Pontchartrain v Louisianě. Vysoká škola začíná novou éru v tomto roce pod vedením děkana John C. Gardner. S Podzim 2003 nastoupilo téměř 4.600 vysokoškolských studentů a absolventů, a rozpočtem přes $ 9 milionů UNO má jeden z největších vysokých škol podnikání v regionu pobřeží Mexického zálivu. Obchodní studenti tvoří více než jeden-fourth těla studentů UNO (17360)! Vysoká škola, plně akreditována AACSB International, poskytuje specializované odborné přípravy v různých oborů podnikání jak na bakalářské a magisterské úrovni, stejně jako široký základ ve svobodných umění a věd. Mnohé zdroje jsou k dispozici na podporu a pomoc zájemcům o studium, současní studenti, absolventi, fakulty a zaměstnance. UNO Obchodní absolventů rada je aktivní skupina na podporu dalšího rozvoje školy. College of Business také nabízí celou řadu komunitních služeb prostřednictvím podpory výzkumu a obchodních center. Méně
New Orleans , Kingston + 1 Více Méně