Read the Official Description

Pohostinství Kariéra-svět příležitostí

Správní Hospitality Program na College of Southern Idaho připravuje absolventy pro odvětví pohostinství úspěch

Odvětví pohostinství zažívá dynamický růst. Tato expanze hotelů a restaurací po celém světě se zvýšila poptávka po kvalifikovaných a dobře informovaných zaměstnanců, kteří jsou připraveni vyniknout ve světě podání, službu jídla, cestovního ruchu a cestování. Správní Hospitality Program na College of Southern Idaho poskytuje perfektní start pro studenty, kteří hledají konkurenční výhodu v oblasti pohostinství. Jsme přesvědčeni, že vzdělávací zkušenost by měla zahrnovat přípravu a školení vedoucích pozicích a úspěšnou kariéru v různých profesní dráhy k dispozici v dnešním rychle se rozvíjející a měnící pohostinství. Součástí programu je základ základních filozofií a dovedností v odvětví pohostinství spolu s reálných aplikací a "ruku v ruce" praktik.

Mezi nejdůležitější atributy úspěšného profesionálem v oblasti pohostinství jsou zákaznické služby, efektivní komunikace, kreativita, flexibilita, schopnost dostat spolu s ostatními, a dobrou pracovní morálku. Naše cíle v programu je vyvinout studenty jako kritických myslitelů, při řešení problémů a týmové hráče.

Správní Hospitality Program na CSI používá materiály z Vzdělávacím institutu amerického Hotel & Lodging Association, stejně jako manažer prvního programu od National Restaurant Association. Studenti, kteří úspěšně absolvují tyto kurzy vydělávají celosvětově uznávané certifikáty z obou asociací, kromě vysoké školy úvěrů platných směrem k Associates Udělen.

pohostinství kurzy CSI jsou součástí obchodního oddělení. Odvětví pohostinství poskytuje nádherný směr pro studenty hledají kariéru zaměřoval na jejich oblasti zájmu. S více než 200 různých pracovních příležitostí je 103,6 miliard $ pohostinství průmysl má kariéru, aby se vešly velký zájem. Hotely a restaurace potřebují prodejních a marketingových odborníků, účetní, inženýry, odborníky v oblasti lidských zdrojů, setkání plánovači, kuchaře, bezpečnostní ředitele a manažery pro každou servisní oddělení od front office do domácnosti. Hospitality Management Program CSI pracuje se studenty, aby vytvořily vzdělávací cestu, která je pro ně. Podílíme se rovněž s Walt Disney World a Cactus Petes Kasino a středisko pro stáží do hloubky.

Poradní výbor

Výbor složený ze pohostinství profesionálů a odborníků konzultovat s administrací programu CSI v pravidelných intervalech, aby bylo zajištěno, že program splňuje požadavky na kvalitu vynikající výsledky, pokud jde o potřeby a požadavky průmyslu se obávají.

Program taught in:
Angličtina

See 23 more programs offered by College of Southern Idaho »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019