Program výuky - dovedností v hodnocení a hodnocení

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz v oblasti vzdělávání a odborné přípravy - Program dovedností v hodnocení a hodnocení


Osvědčení

Po úspěšném absolvování tohoto programu budou studenti obdržet prohlášení o výsledcích ETDP SETA, v němž budou uvedeny jednotkové standardy obsažené v hodnocení a dosažené kredity. Všichni příslušní hodnotitelé musí obdržet prohlášení o výsledcích z ETDP SETA a poté se před provedením hodnocení zaregistrovat s jednou nebo více SETA ve své oblasti odborných znalostí.


Vstupní požadavky

  •     Znalost, porozumění a aplikace angličtiny na úrovni NQF Level 4 / Grade 12 nebo ekvivalentu.
  •     Kompetence v příslušné oblasti, ve které budou provádět a navrhovat hodnocení.Doba trvání kurzu

Délka trvání programu je 40 hodin a výuka probíhá tváří v tvář. To vylučuje čas na dokončení úkolů, výzkum a samostudium. Každý školní areál v Damelinu má jiný plán výuky. Programy jsou nabízeny během týdne, večer nebo v sobotu.


Úvod do kurzu

Studenti, kteří dosáhnou těchto jednotkových standardů, budou schopni plánovat a provádět hodnocení v rámci své oblasti odborných znalostí. Tento program pokrývá rovněž dovednosti potřebné pro navrhování a vývoj spolehlivých nástrojů hodnocení v rámci založeném na výsledcích. Od studentů bude vyžadováno vyplnění portfolia důkazů k podpoře příslušných zjištění hodnotitele. Student bude podporován a veden k dosažení tohoto cíle.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně