Program osvědčení o řízení projektu

Všeobecné informace

Popis programu

Sladění organizace závisí na tom, jak manažeři projektů prokazují strategické dovednosti při alokaci úkolů, času a zdrojů, aby mohli efektivně realizovat projekty včas a v rámci rozpočtu. Tento program certifikátů je určen pro projektové manažery a lidi usilující o to, aby se stali projektovými manažery pro rozvoj disciplinovaného přístupu k projektům. Rozvinete klíčové dovednosti a kompetence načrtnuté PMI v trojúhelníku talentů. Na konci programu budete mít dovednosti, nástroje a sebevědomí pro úspěšné vedení a správu projektů ve vaší organizaci.

Program představuje teoretický i praktický aplikační přístup k projektovému řízení v souladu s Příručkou k Body řízení znalostí projektu (Průvodce PMBOK®).

Náš program certifikátů připravuje účastníky na absolvování certifikačního testu a získání statusu Project Management Professionals (PMP) ®. Certifikace je celosvětově uznávaná a zvyšuje zaměstnatelnost a „podporu schopností“.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The College of Continuing Education (CCE) at Sacramento State has been offering courses, seminars and workshops since 1951. Although times have changed since our founding, we remain committed to servi ... Čtěte více

The College of Continuing Education (CCE) at Sacramento State has been offering courses, seminars and workshops since 1951. Although times have changed since our founding, we remain committed to serving the community through higher education. Whether you’re interested in exploring just one course or enrolling in an entire degree or certificate program, CCE is here every step of the way to ensure you find the center of your success. Méně