Kurzy v Design zahrady

Inchbald School of Design propagoval zahradní úpravy výcvik ve Velké Británii, které poskytují kurzy, které zaměřené na zahradní úpravy pro domácí prostředí. Toto zůstane naše specialita, ale jsme rozšířili a rafinované naše konstrukční kurzy zahrady, aby se přizpůsobila zvýšenou poptávku po profesionality.

Na zahradě Design škola udržuje silné spojení s zahradní úpravy povolání, který nám umožňuje umístit studenty se zavedenými návrháři. Budeme i nadále hrdi na úspěch našich studentů na trhu. Předním místě ve světě zahradní úpravy zahrnují absolventy Inchbald zahradní architektury.

Naše zahrada design kurzy

Komplexní jednoletý kurz pro Diplom v oboru zahradní architektury připravuje studenty na vstup do zahradního designu profesi. Prostřednictvím řady praktických design projektů, podpořen pochopení principů zahradního designu a konceptů, studentům rozvíjet dovednosti v oblasti zahradního designu, analýzy design, výsadba design, zpevněných ploch a stavebnictví, kreslení a prezentace.

Čím více akademicky zaměřený Magisterský titul a Magisterský titul kurzy v Design zahrady jsou určeny pro studenty, kteří vyžadují větší intelektuální hloubku v jejich studiu.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Inchbald School of Design »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 - 3 let
Denní studium
Price
22,945 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date