Programy v zahradní architektury

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Kurzy v Design zahrady

Inchbald School of Design propagoval zahradní úpravy výcvik ve Velké Británii, které poskytují kurzy, které zaměřené na zahradní úpravy pro domácí prostředí. Toto zůstane naše specialita, ale jsme rozšířili a rafinované naše konstrukční kurzy zahrady, aby se přizpůsobila zvýšenou poptávku po profesionality.

Na zahradě Design škola udržuje silné spojení s zahradní úpravy povolání, který nám umožňuje umístit studenty se zavedenými návrháři. Budeme i nadále hrdi na úspěch našich studentů na trhu. Předním místě ve světě zahradní úpravy zahrnují absolventy Inchbald zahradní architektury.

Naše zahrada design kurzy

Komplexní jednoletý kurz pro Diplom v oboru zahradní architektury připravuje studenty na vstup do zahradního designu profesi. Prostřednictvím řady praktických design projektů, podpořen pochopení principů zahradního designu a konceptů, studentům rozvíjet dovednosti v oblasti zahradního designu, analýzy design, výsadba design, zpevněných ploch a stavebnictví, kreslení a prezentace.

Čím více akademicky zaměřený Magisterský titul a Magisterský titul kurzy v Design zahrady jsou určeny pro studenty, kteří vyžadují větší intelektuální hloubku v jejich studiu.

Poslední aktualizace Říj 2016

Informace o škole

The Inchbald School of Design, based in London, is an independent school of Interior Design, Interior Decoration and Garden Design, offering online and in-house courses ranging from Master of Arts Pro ... Čtěte více

The Inchbald School of Design, based in London, is an independent school of Interior Design, Interior Decoration and Garden Design, offering online and in-house courses ranging from Master of Arts Programmes to short introductory courses. Established in 1960, and the first interior design school in Europe, Inchbald provides a broad based training for designers wishing to specialise in high-end residential and commercial work. Méně
Londýn , Londýn + 1 Více Méně