Projektový 8týdenní program certifikátů

Všeobecné informace

Popis programu

Po dvou měsících studia vložte dovednosti v oblasti projektového managementu do svého resumé! Naučte se od praktikujících odborníků o osvědčených postupech, nástrojích a technikách k efektivnímu řízení projektů od zahájení a plánování po provedení a kontrolu a nakonec dodání projektu. Získat praktické dovednosti pro efektivní vedení a řízení projektů v oblasti technologií, biologických věd, stavebnictví, finančních služeb, zdravotnictví a dalších průmyslových odvětví.

Získejte konkurenční výhodu, když vstoupíte na pracovní sílu nebo se o tuto akci ucházíte. Vše, co se naučíte, lze okamžitě použít na pracovišti.

Hlavní instruktor: Timothy Donahue-Bombosch, Ph.D.

Timothy Donahue-Bombosch, Ph.D., Extension Honored Instructor, je certifikovaný projektový management Professional (PMP) ® s více než 10 lety zkušeností s řízením projektů pro Cisco, Ericsson, Hewlett-Packard, IBM, Becton-Dickinson, Beckman Coulter , Genentech, Iridex, Affymetrix, Kaiser Permanente a Mindjet. Často hovoří o správě projektů, správě obsahu, sociálních sítích a globalizaci obsahu.

Výhody programu

Učte se online

Získejte přístup k interaktivnímu učení ve třídě odkudkoli na světě! Kromě absolvování kurzu se můžete zúčastnit plánovaných online sezení s lektorem a spolužáky.

Intenzivní kurikulum

Každý den od pondělí do pátku navštěvujte 3 hodiny tříd a workshopů. Získejte 8 akademických kreditů (celkem 120 hodin výuky).

Připravte se na zkoušku PMP®

Vytvořte silný základ pro zkoušku Project Management Institute (PMI) Project Management Professional (PMP) ®.

Akademická excelence

Učte se na světové špičkové veřejné univerzitě.

Projekt Capstone

Vytvořte si své portfolio s realistickým projektem capstone, který dokončíte v průběhu kurzu.

This photo is free for public use. ❤️ If you do use this photo, Please credit in caption or metadata with link to "www.useproof.com".

Plán

Pokrok v jednotlivých tématech, týden po týdnu, učení se spolu se svými spolužáky.

Týdny 1–2: Zahájení a plánování projektu Týdny 3–4: Časový plán projektu a řízení rizik
Naučte se, jak zahájit projekt, vypracovat plány řízení zúčastněných stran a provést analýzu požadavků. Naučíte se také ospravedlňovat projekty pomocí analýzy návratnosti investic, studií proveditelnosti a komplexního obchodního případu. Výsledkem je pochopení charty projektu jako výstupu komplexních iniciačních procesů, které pak řídí plánování a realizaci projektu. Dnešní projekty jsou časově omezenější, představují větší technické výzvy a je méně pravděpodobné, že budou mít k dispozici odpovídající zdroje než v minulosti. Specifické techniky vám však mohou pomoci řešit riziko projektu a rozpoznat a řídit potenciální problémy. Naučte se praktické metody dokončování náročných projektů a prozkoumejte, jak je lze aplikovat na vlastní projekty.
Týdny 5–6: Řízení nákladů projektu a nákupu Týden 7–8: Realizace a kontrola projektu
Nákup produktů a služeb je nezbytnou součástí odpovědnosti projektového manažera. Naučte se základy procesu zadávání zakázek, od vypracování zadávacích podkladů a specifikací po vyhodnocení návrhů dodavatelů, vypracování příslušných smluv a dohled nad úspěšným plněním smluv. Prozkoumejte různé smluvní ujednání a možnosti poplatků. Úspěšný projektový manažer se spoléhá na efektivní proces řízení a základní plán projektu, aby sledoval pokrok, identifikoval odchylky a podnikl kroky ke zmírnění dopadu problémů. Naučte se, jak řídit provádění projektů prostřednictvím dokončení a vyhodnocení. Také prozkoumáte nástroje a techniky pro řízení projektů.

Po dokončení obdržíte certifikát od akreditované instituce.

Podrobnosti o programu

Léto 2020: 1. června - 24. července 2020

Přihlaste se do: 13. května

Školné: 8 000 USD

To zahrnuje:

 • Výuka předmětu a učebnice
 • Akademické poradenství

Výuka nezahrnuje:

 • Bydlení
 • Stravování
 • Přeprava
 • Osobní aktivity

Požadavky na přijetí

 • Průměr bodového bodu (GPA): 3,0
 • Ukončení tříletého vysokoškolského studia

Požadavek na znalost anglického jazyka

Ať už jste studentem, pracovním profesionálem nebo celoživotním studentem, budete muset prokázat znalost angličtiny, abyste mohli být zváni k přijetí do některého z našich programů pro zahraniční studenty.

Poznámka: Vaše přepisy a přihlašovací údaje by měly odrážet práci, kterou jste dokončili v angličtině. Naše přijímací oddělení posoudí veškerou dokumentaci a informuje vás, pokud jsou potřeba další položky. Vezměte prosím na vědomí, že náš přijímací proces je holistický a splnění požadavku na znalost anglického jazyka nezaručuje přijetí. Pošlete e-mailem internationaladmissions@berkeley.edu s dotazy nebo se dozvíte více.

Náš anglický jazyk můžete splnit některým z následujících způsobů:

Výsledky testu Rozhovor Zřeknutí se
 • TOEFL: 90
 • IELTS: 7
 • DAAD: C1
 • Cambridge English First (FCE): C
 • TEM-4 nebo TEM-8: 70
Požadavek na pohovor splníte, pokud jste získali některý z následujících minimálních bodů:

 • TOEFL: 79–89
 • IELTS: 6.5
 • TOEIC: 700–900
 • Cambridge English Předběžný (PET) Passing Grade
 • ELS Level 112 s ELS GPA 3,0

nebo

 • Udělali jste rozhovor s náborářem UC Berkeley Extension. Rozhovory se konají ve vaší domovské zemi.

O zproštění povinnosti můžete požádat, pokud splníte jeden z následujících požadavků:

 • Dokončili jste jeden rok prezenčního studia na plný úvazek výhradně v anglickém jazyce.
 • Úspěšně jste absolvovali univerzitní program v zemi, kde je oficiálním jazykem angličtina.
 • Jste ze země na seznamu výjimek. Další informace získáte od poradce.
Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Čtěte více

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Méně
Berkeley , San Francisco + 1 Více Méně