Read the Official Description

Škola italského jazyka Campus si klade za cíl vyškolit studenty, manažery a občany na celém světě k používání jazyka a poznání italské kultury. Učitelé jsou kvalifikovaní a mají značné zkušenosti s výukou Ital pro cizince.

Škola má dohodu Lucca Campus italského jazyka, která byla podepsána s Univerzitou pro cizince v Sieně, pečlivě výuku italského jazyka a kultury cizincům obecně a studentům projektů "Marco Polo" a "Turandot" zejména a je uznáván jako zkouška blány / jazykové kompetence B1 / B2 podle předpokladu Itálie-Čína mezivládní platí pro zápis na italských univerzitách pro čínských studentů vztahujících se k programům výše řečeno.

Nadace Campus středomořských studií se zabývá výukou italského jazyka a pořádá kurzy zaměřené na dosažení jak obecné jazykové dovednosti, jak specifické dovednosti v závislosti na různých referenční moci. Kurz bude probíhat po dobu 10 měsíců po celkovou dobu 1000 hodin, z nichž 80 hodin měsíčně přednášky + 80 hodin (rozdělené během období) podpory na generika podnikání a pomoci v oblasti vzdělávání.

S cílem seznámit studenty s italskou kulturou italského jazyka School Campus pořádá ve spolupráci s institucemi, akademiích, zimních zahrad, výtvarné dílny a renomovaných odborníků, vzdělávací pořady o hudbě, umění a řemesla, módy, jídlo a víno, Made in Itálie.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Fondazione Campus »

This course is Campus based
Start Date
Nov. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Kontaktuj školu
20/10/2016
By locations
By date
Start Date
Nov. 2019
End Date
Application deadline
Kontaktuj školu
20/10/2016

Nov. 2019

Location
Application deadline
Kontaktuj školu
20/10/2016
End Date