QUALIFI - stupeň 5 Diplom ve zdravotnictví a sociální péči

School of Business London

Popis programu

Read the Official Description

QUALIFI - stupeň 5 Diplom ve zdravotnictví a sociální péči

School of Business London

QUALIFI - stupeň 5 Diplom ve zdravotnictví a sociální péči


Cílem kvalifikace je vyvíjet a odměňovat zdravotnické a sociální pracovníky dneška a budoucnosti a dále rozvíjet uznání a odbornost v oddělení zdravotnictví a sociální péče. Základním principem kurzu je zajistit kariérní dráhu pro žáky, kteří si přejí vybudovat své pečovatelské kapacity v rámci oddělení zdravotní a sociální péče. Výsledkem diplomu, který je uznávanou kvalifikací pro Spojené království, je pro uchazeče o odborné znalosti dovednosti potřebné organizacemi po celém světě./>


Kvalifikace pomůže studentům:/>

 • Připravte kandidáty na práci.
 • Podpora pro provádění rolí v pracovním prostředí.


Diplom z 5. úrovně v oblasti zdravotní a sociální péče poskytuje odborné znalosti v rámci pracovního programu, který poskytuje znalosti a porozumění společně s praktickými dovednostmi potřebnými v oblasti zdravotnictví a sociální péče. Kromě toho umožňuje také profesní rozvoj prostřednictvím volitelných jednotek. Kvalifikace pomůže zlepšit profesionální personál a manažery budoucnosti v divizi zdravotní a sociální péče. Kvalifikace poskytuje standardní jádro povinných jednotek, které se vztahují na všechna zdravotní a sociální péče a umožňují studentům specializovat se na volitelných jednotkách. Kvalifikace je rovněž vhodná pro studenty pracující na částečný úvazek na pracovišti, ale jsou ještě způsobilé pro studenty na plný úvazek, kteří se mohou zapojit do formálních pracovních stáží nebo zaměstnání na částečný úvazek. Studenti mohou pokročit do zaměstnání nebo do zaměstnání v oblasti zdravotnictví a sociálního sektoru, a to buď přímo dosažením ocenění, nebo následným studiem na další úrovni./>

Kritéria vstupu

Kvalifikace byly navrženy tak, aby byly přístupné bez umělých překážek, které omezují přístup a postup. Vstup do kvalifikace se uskuteční prostřednictvím středového rozhovoru a očekává se, že kandidáti budou mít:

 • Studenti, kteří mají kvalifikace na úrovni 3 a / nebo 4;
 • Studenti, kteří mají pracovní zkušenosti na manažerské úrovni a projevují ambice s jasnými kariérními cíli;
 • Studenti, kteří mají první titul v jiné disciplíně a chtějí rozvíjet svou kariéru v oblasti zdravotní a sociální péče nebo podnikání.

Kvalifikační struktury

Kvalifikovaný diplom na úrovni 5 ve zdravotnictví a sociální péči má celkem 5 jednotek.

Odkaz na jednotku


Hodnocení/>

 • Časově omezené přiřazení založené na scénáři
 • Žádné zkoušky.

Postup

Studenti, kteří dokončí diplom QUALIFI Level 5 pro zdravotní a sociální péči, umožňují pokrok:

Kandidáti ukončí svůj program v rámci 2 trimestrů prostřednictvím dálkového studia nebo kombinovaného učení, jak ukazuje dolní struktura kurzu.

 • poslední rok vysokoškolského vzdělání; nebo
 • přímo do zaměstnání v přidružené profesi.

způsob doručení

School of Business London poskytuje svým studentům různé flexibilní metody poskytování, které zahrnují kombinované učení, online učení a distanční vzdělávání. Studenti tak mohou zvolit způsob studia podle svého výběru a pohodlí. Program je self-paced a dosaženo prostřednictvím našeho špičkového Management Learning System. Studenti jsou schopni komunikovat s lektorem prostřednictvím zasílání zpráv prostřednictvím systému řízení učení, aby diskutovali o materiálech kurzu, poskytovali vedení a pomoc při zadávání úkolů.

O společnosti QUALIFI

Společnost QUALIFI, uznávaná organizací společnosti Ocqual, shromáždila pověst pro zachování významných dovedností v širokém spektru pracovních úloh a průmyslových odvětví, které zahrnují vedení, pohostinství

Co je zahrnuto?

 • Oddaný učitel pro každého studenta, který nám s pomocí naší platformy pro učení poskytne důkladnou pomoc po celou dobu kurzu.
 • Poskytněte formativní hodnocení učiteli, aby se zlepšila dosažená úroveň studentů. To obvykle zahrnuje formativní zpětnou vazbu.
 • Materiály o kurzech, které obsahují organizované a dobře strukturované poznámky z přednášek, praktické aplikace s reálnými příklady a kontextové analýzy a případová studie, která vyzkouší, abyste využili důkladné znalosti jednotlivce.
 • Materiály pro hodnocení jsou otevřeny prostřednictvím webové platformy pro učení.
 • Inkluzivní elektronická knihovna obsahující předepsané studijní materiály a příručky pro online čtení.
 • Dohled všech modulů.
 • Multiplatformní přístupnost je hlavní atrakcí naší vzdělávací platformy. SBL také usnadňuje posílání přednášek do elektronických zařízení, jako jsou notebooky, mobilní telefony, které studentům umožňují studovat, kdy a kde to bude nutné.

Proč si vybrat kvalifikaci QUALIFI?

Tato sada kvalifikací poskytuje obrovským příležitostem pro studenty, kteří hledají kariéru a profesionální rozvoj.


Zvýrazňujícím faktorem této kvalifikace je, že:/>

 • Studenti získají podporu v rámci kariéry, kteří si přejí vykonávat svou kariéru ve svých odvětvích,
 • Pomáhá při hlubokém pochopení sektoru zdravotnictví a sociální péče a řídí organizace; které pomohou zvýšit znalost studenta ve zvoleném sektoru.


Kvalifikace poskytuje skutečnou kombinaci disciplín a příležitostí pro rozvoj dovedností. Studenti získají hluboké povědomí o fungování, cílech a procesech organizace. Mohou také prozkoumat způsob, jak reagovat pozitivně na tuto náročnou a komplexní zdravotní a sociální péči. Studenti budou seznámeni s řízením široké škály funkcí zdravotní a sociální péče s využitím teorie, praktických zasedání a modelů, které poskytují cenné znalosti. Jako součást tohoto souboru kvalifikací budou studenti schopni prozkoumat a získat praktické školení a zkušenosti v této oblasti. Studenti také získají schopnost čelit a řešit problémy tam a tam vystavením všem jednotkám. Kvalifikace také pomůže/>

 • Aplikujte vědecké a hodnotící metody a rozvíjejte tyto dovednosti.
 • Zjistěte hrozby a příležitosti.
 • Rozvíjet znalosti o manažerských, organizačních a environmentálních otázkách.
 • Rozvíjet a posilovat kritické myšlení a inovativnost při zvládnutí problémů a potíží.
 • Vykonávat úsudek, vlastní a přebírat odpovědnost za rozhodnutí a jednání; a
 • Rozvíjet schopnost vnímat a uvažovat o individuálním učení a zlepšit své vlastní, sociální a jiné přenositelné schopnosti a dovednosti.

Zdroje

School of Business London se věnuje podpoře studentů s vynikajícím přístupem k přidělenému učiteli. Automaticky se stanete členem Chartered Management Institute při registraci programu CMI s námi. Bude vám poskytnut komplexní přístup ke všem zdrojům z online knihovny CMI pro usnadnění studia. Kromě toho vám společnost SBL poskytne přístup k její nejmodernější platformě pro správu učení, kde budete mít přístup k životně důležitým vzdělávacím prostředkům a komunikovat se školitelem během studia.

Přímá správa Direct - Management Direct je Knihovna online zdrojů CMI, která vám poskytuje: 24/7 přístup k jejich širokému rozsahu zdrojů ze všech zařízení.


Funkce:/>

 • Poskytuje vám aktuální zdroje, které se zabývají aktuální praxí řízení.
 • Poskytuje širokou škálu materiálů v různých formátech, které vyhovují různým stylům učení.
 • Existuje automatický záznam aktivity, což znamená, že se můžete soustředit na své učení.
 • Vedení vám neustále pomůže ve vaší kariéře a poskytne vám dobře strukturované řešení, abyste mohli být schopni řešit každodenní problémy, kterým čelíte ve své roli.

Poplatky


Jednoduchá platba (úplná platba)/>

Poplatek za kurz (bez DPH)


Měsíční splátkový plán/>

Poplatek za kurz (bez DPH)

Použijte dnes, abyste využili slevu ve výši 30% na celkový poplatek.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace March 20, 2018
Doba a cena
This course is Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
8 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
1,250 GBP
Jednorázová platba (úplná platba) £ 1250, registrační poplatek QUALIFI £ 160. Měsíční splátkový plán (bez DPH) £ 1560, administrativní poplatek £ 50
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu