Režie hřiště

Všeobecné informace

Popis programu

Nikdy předtím ředitel nebyl k dispozici tolik nástrojů rozšířit výrazové možnosti filmu. Režie je založena na znalostech o dramatu, soudobé filmové práci s hercem, schopnost pracovat na projektu, vést tým. Během experimentů s žánrů, postupů a technologií pro režiséra je nejen důležité rozvíjet svůj vlastní styl, ale co je nejdůležitější - naučit se řešit problém v každém tvůrčím projektu profesionálně.

Vzdělávací program zaměřený na budování profesní dovednosti, znalosti a dovednosti zaměřena na práci na nějakém projektu. Zahrnuje kurz v dramatu, základy tvorby, práci s hercem, založené na nejnovějších technologiích výtvarného umění, stejně jako povinné praxe, založené na práci na reálných projektech. Škola má svou vlastní základnu zdrojů pro zvládnutí moderní technologie tvorby.

Cíl předmětu

Příprava profesionální režisér, který má aktuální teoretické, praktické, technické nástroje k provádění kreativní nápad.

Trénink

Kurz zahrnuje vývoj teoretických a praktických modulů o historii kinematografie, drama, režie, práce s herci, vedení týmu, atd. Studenti se naučí cvičit všechny fáze tvorby a nejnovější technologické nástroje. Projekty založené na spolupráci s přilehlým školním fakulty znamenat stálou praxi a možnost experimentovat.

Absolvent

Po absolvování obdrží student diplom středního odborného vzdělání v "řízení", jakož i prostřednictvím kariérního centra má možnost prezentovat svou práci na vedoucí ruské a zahraniční reklamy, televize a filmových společností.

Učení formát

Část doba: 16 akademických hodin týdně (čtrnáct hodin ve všední dny a jeden celý den pryč).

Vstupní test

Pro vstup do školy, musí vyplnit přihlášku a úspěšně složit rozhovor. Chcete-li poslat pozvánku na pohovor nejpozději 10 dní před rozhovorů ve vybraném toku esej na téma "Proč chci, aby se stal filmařem." Po kontrole esej okamžité rozhodnutí o žadatele k pohovoru. Oznámení rozhodnutí se v době rozhovoru budou zaslány e-mailem nejpozději 2 dny před rozhovorů ve vybraném proudu.

Portfolio se výrazně zvýší šance na úspěšné složení přijímacích zkoušek. Lze si představit celou řadu tvůrčích děl, jako jsou skripty, video práce, storyboardy, instalace jakéhokoliv filmu nebo videa.

Datum přijímací zkoušky

V roce 2014, se rozhovory se uskuteční ve třech proudech v červenci, srpnu a září. Přesné termíny budou mít nejpozději do 30. března.

Poslední aktualizace May 2014

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Moscow Film School is a unique educational center aimed at training specialists for all areas of film industry — preproduction, production, post production and film distribution

The Moscow Film School is a unique educational center aimed at training specialists for all areas of film industry — preproduction, production, post production and film distribution Méně