Naučte se italský jazyk a rozvíjejte základní dovednosti, abyste se úspěšně zapsali do bakalářského studia umění a designu na nejlepších univerzitách a designových akademiích v Itálii. Zaměřte se na své oblasti zájmu a zároveň zlepšujte své akademické dovednosti v podpůrném prostředí, rozšiřujte své znalosti a dovednosti umění, designu, módy a architektury v Itálii a budujte své osobní portfolio.

Rok Nadace je mezinárodně uznávaný program, který uděluje akademické kredity italského ministerstva školství a uděluje přímé přijetí na studijní programy na akademii MADE výtvarných umění a designu a připravuje se na přijetí na jakoukoli univerzitní a designovou školu v Itálii.

Ideální příprava na bakalářský titul v oboru umění a designu v Itálii

Akademický Program je nabízen jako 9 měsíců výuky s 600 vyučovacích hodin a seminářů a je doplněna Přípravný kurz, umění a designu praktických cvičeních a kulturní výlety.

Po úspěšném absolvování programu studenti získají certifikaci CILS B2 (Certifikace italštiny jako cizího jazyka) a obdrží akademické tituly s právní hodnotou, akreditované italským ministerstvem školství, platné pro zápis do italských bakalářských studijních programů.

Předměty

Umění

20 kreditů | 160 hodin

 • Úvod do architektury a designu
 • Dějiny italského umění
 • Italská společnost prostřednictvím kina
 • Pathway semináře v umění a designu

Italština

40 Kredity | 400 hodin

 • Kurz italského jazyka (360 hodin)
 • Příprava na zkoušku CILS

Workshopy na Pathway

Studenti se zúčastní řady praktických laboratoří a praktických workshopů vedených odbornou fakultou, která přispěje k rozvoji základních dovedností a technik pro uměleckou a designovou ateliérovou práci a zvládnutí řemeslného umění s různými materiály.

Workshopy Pathway také rozšíří portfolio studentů, které je nezbytným předpokladem pro zápis do studijních programů v Itálii.

114019_foto-720x479-1_0.jpg

Dějiny italského umění

Itálie je jedním z nejvýznamnějších center objevování umění a kultury a hlavní fáze jejího umění, zejména od renesance až po barokní a neoklasicistní období, ovlivnila a stále fascinuje svět. Kurz je definován jako dynamická cesta k poznání historických / teoretických fází nejdůležitějších profilů, které charakterizují italské dějiny od středověku po nejnovější trendy v umění, včetně futurismu, konceptuálního umění, Arte Povery a transavanguardie.

Dějiny architektury

Studenti se seznámí s historií architektury a designu v Itálii od počátku 19. století po současnost. Po celkovém seznámení s evropským uměleckým a kulturním kontextem rozvíjí kurz témata architekta a projektanta v italské společnosti a jeho transformaci z předprůmyslového na postindustriální.

Italština

Kurz italštiny je nabízen jako 8měsíční intenzivní program, který umožňuje studentům, kteří začínají na úrovni začátečníků, aby dosáhli požadované vyšší střední úrovně (B2), která je nutná pro zápis do italských univerzitních programů.

Studenti jsou vyučováni odbornými, vysoce kvalifikovanými učiteli italského jazyka, kteří realizují komunikační metodu ve třídě, aby dosáhli nejlepších výsledků ve všech 4 jazykových dovednostech: mluvení, psaní čtení a poslech s porozuměním.

Příprava na zkoušku CILS

Studenti se zúčastní 40 hodin intenzivního přípravného kurzu na zkoušku CILS, který se bude týkat osvědčených postupů pro akademické psaní, přípravných testů s minulými články CILS a simulací ústní zkoušky pod vedením instruktorů, kteří jsou zkoušejícími University of Siena.

Syracuse Academy je centrem zkoušky CILS. Studenti se budou moci zapsat na jarní zkoušku. koncem května za účelem dosažení certifikace B2 CILS, kterou uznávají všechny italské a mezinárodní univerzity a projekční školy.

Italská společnost prostřednictvím kina

Cílem kurzu je vést studenty prostřednictvím hlavních historických událostí v Itálii, které reprezentují italští filmaři od 40. let po současnost. Prostřednictvím kritického přístupu a skupinové diskuse, témat, režisérů a herců, kteří charakterizují tradici a inovaci italských filmů, bude

analyzovány ve vztahu k různým národním událostem, a tak zobrazují sociální dějiny Itálie.

Studentská svědectví

„Neuvěřitelná univerzitní zkušenost před začátkem univerzity! Pomohlo mi to prozkoumat mé vášně a najít můj opravdový zájem o oblast designu, mít jasnou představu o specializaci a profesní dráze, kterou chci sledovat. Zaměstnanci a profesoři na Akademii byli neuvěřitelně přízniví a od prvního dne programu mě přivítali ve slunném městě Siracusa. Během workshopů a jazykových výměnných akcí jsem navázal přátelství se studenty z Itálie az celého světa, je to neocenitelný zážitek pro můj osobní a profesionální rozvoj! “

114018_foto-720x479-4.jpg

Nejdůležitější důvody, proč se zapojit do programu Foundation Foundation

 1. Pomáhá vyplnit mezery pro italskou univerzitu
  • Italský univerzitní systém vyžaduje pro zápis do všech studijních programů minimálně 12 let základního a středního vzdělání. Univerzity a designové školy také vyžadují certifikát pro italštinu B2-vyšší střední úroveň a osobní portfolio (pro bakalářské programy designu).
 2. Určeno pro mezinárodní studenty
  • Naši studenti pocházejí z různých zemí, věkových skupin a prostředí. Vítáme inteligentní, kreativní, motivované lidi, kteří mají zájem o umělecké a designové povolání.
 3. Vyberte specializaci, která vám vyhovuje
  • Kromě toho, že vám umožní seznámit se s jazykem a kulturou Itálie před zahájením univerzity, nadace také poskytuje příležitost navštívit univerzity po celé zemi a rozhodnout, která škola je pro vás vhodná.

Informace o programu

Umožňuje Nadace rok, aby se zapsali do jakéhokoli studijního programu umění a designu v Itálii?

Po dokončení programu Nadace rok, studenti mohou rozhodnout, aby se ucházely o jakoukoli univerzitu nebo design akademie v Itálii, které dosáhly nezbytných předpokladů pro jazykové kompetence a minimální počet školních let požadovaných pro aplikaci na bakalářský titul BA v Itálii. V závislosti na univerzitě mohou být studenti požádáni o poskytnutí dodatečné dokumentace nebo o složení přijímací zkoušky pro přijetí do zvoleného programu.

Dokončení programu Nadace Rok uděluje přímé přijetí na kurzy BA v programu MADE Akademie výtvarných umění a designu v Syrakusách.

Jaké jsou předpoklady pro zápis do Nadačního roku?

Studenti žádající o vstup do programu Foundation Year by měli poskytnout následující dokumenty:

 • Maturitní vysvědčení nebo diplom střední školy
 • Anglický jazyk B1 (nižší střední stupeň) certifikát: IELTS 4.5, Cambridge PET nebo ekvivalentní)

Jaké jsou programové poplatky a termíny?

Poplatek za zápis: € 2,00

 • splatné nejméně 30 dní před datem zahájení programu

Pozn. studenti, kteří nejsou členy EU, by měli platit registrační poplatek nejméně 90 dní před zahájením programu, aby mohli zpracovat žádost o vízum.

Školné: 5.750 €

 • plně zaplaceno podle data zahájení programu (začátek podzimu: 12. září / jaro: 9. ledna)

Pozn. Všechny přihlášky by měly být zaslány nejméně 30 pracovních dnů před začátkem programu na adresu admissions@syracuseacademy.org

Jaká jsou data programu?

Nadační rok je 9měsíční intenzivní program přípravy na univerzitu. Studenti se mohou přihlásit k zahájení programu v podzimním nebo jarním semestru.

Pádový start - start programu

 • 12. září 2019 - 31. května 2020

Jarní start - start programu

 • 9. ledna 2020 - 6. září 2020
Program se vyučuje na:
Angličtina
Italština
Poslední aktualizace April 25, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 12, 2019
Led 9, 2020
Duration
9 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
7,850 EUR
Poplatek za zápis ve výši 2,0000 € Školné ve výši 5,750 €
Deadline
Srp 16, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
Pro 6, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 12, 2019
End Date
May 31, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Srp 16, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
Start Date
Led 9, 2020
End Date
Zář 6, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Pro 6, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.

Zář 12, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Srp 16, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
End Date
May 31, 2020

Led 9, 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Pro 6, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
End Date
Zář 6, 2020

Syracuse Academy

Spring 2019 - Syracuse Academy

Syracuse

Sicily

MADE Program CABIN OUT workshop