close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Program založení roku je takový, v němž se jednotlivci naučí základy o různých předmětech v dané oblasti studia. Program je určen pro ty, kteří si zatím nejsou jisti, co chtějí absolvovat čtyřletý titul. Co je základem lidských zdrojů? Program lidských zdrojů je navržen tak, aby dovedl lidi s dovednostmi a znalostmi, které potřebují k tomu, aby uspěli v řízení… Čtěte více

Program založení roku je takový, v němž se jednotlivci naučí základy o různých předmětech v dané oblasti studia. Program je určen pro ty, kteří si zatím nejsou jisti, co chtějí absolvovat čtyřletý titul.

Co je základem lidských zdrojů? Program lidských zdrojů je navržen tak, aby dovedl lidi s dovednostmi a znalostmi, které potřebují k tomu, aby uspěli v řízení lidských zdrojů. Během trvání programu mohou účastníci absolvovat řadu náročných úkolů, jejichž cílem je zlepšit jejich komunikaci, intelektuální schopnosti, řešení problémů a intelektuální schopnosti. Úkoly jsou založeny na průmyslově specifických scénářích a mnoho z nich je samohodnoceno a peer-reviewed.

Absolventi tohoto programu mají často mnoho praktických dovedností, včetně silné komunikace, schopnosti kritického myšlení a řešení problémů. Každá z těchto dovedností je interdisciplinární a může sloužit absolventům dobře jak v oblasti lidských zdrojů, tak v jiných oblastech. Mohou se také ukázat jako užitečné v osobním životě.

Náklady na program založení roku se liší od školy do školy. Faktory, které mohou ovlivnit celkové náklady na vzdělávání, zahrnují dobu trvání programu a životní náklady.

Studenti, kteří absolvují ročník základů v oblasti lidských zdrojů, mohou mít dovednosti, které potřebují, aby vykonávaly kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů. Mnozí z nich však dosahují čtyřletého titulu v oblasti lidských zdrojů, řízení podniků, správy podniků nebo jiné příbuzné oblasti. Jednotlivec, který jde přímo do pracovního procesu, může mít kvalifikaci na pracovní pozice, jako je personál specialistů, personální specialisty, personální nábor, asistent manažer výcviku, asistentka pro odměny a výhody, specialista na mzdy a osobní úředník.

Mnoho škol nabízí míry v oblasti lidských zdrojů, ale kde se člověk rozhodne jít nakonec závisí na jeho umístění, rozpočtu a plánu. Online kurzy nabízejí největší flexibilitu, ideální pro ty, kteří musí pracovat na plný úvazek. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
The Manchester College
Manchester, Spojené království

Tento kurz je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti řízení lidských zdrojů. Tento program poskytuje náročné, komplexní vzdělávací zkušenosti a rozvíj ... +

Tento kurz je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti řízení lidských zdrojů. Tento program poskytuje náročné, komplexní vzdělávací zkušenosti a rozvíjí studentům intelektuál, komunikaci a praktické schopnosti. -
Rok založení
Denní studium
2 roky
Srp 2020
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde