ACADEMICCOURSES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Nadace rok je program, který seznamuje studenty se vysokoškolských kurzů. Studenti se učí o různých předmětů, jako jsou technologie, humanitní vědy, věda, podnikání, umění, a inženýrství. Jakmile je rok je dokončena, jednotlivci jsou připraveni vstoupit do plného studijního programu.

 

Design Pole je neuvěřitelně široká ve svém rozsahu, které nabízejí širokou škálu pracovních příležitostí. Odborníci pracující v této disciplíně zaměstnávají tvůrčí a řešení problémů schopnosti odpovídat na spotřebitele, obchodní a institucionální potřeby jak ve veřejném i soukromém sektoru.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

2 Výsledky v Design, Itálie Filter

Rok založení v umění a designu

Syracuse Academy
Rok založení
Led 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
7&nbsp;-&nbsp;10 měsíce
18 Pro 2020
Angličtina
Italština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Zahraniční studenti, kteří se chtějí ucházet o titul umění, módy, designu nebo architektury v Itálii, mají příležitost rozvíjet a zlepšovat své dovednosti, vytvářet své osobní ...

Čtěte více

Rok akademické nadace - italská kreativita a design

Accademia di Belle Arti Aldo Galli - IED Network
Rok založení
Lis 2020
<
Denní studium
<
9 měsíce
12 Říj 2020
Angličtina
Kampus

Akademická nadace v italské kreativitě a designu je určena pro mezinárodní a národní studenty, kteří mají zájem o získání akademického diplomu první úrovně, ale nedosahují min ...

Čtěte více