Přečtěte si oficiální popis

59220_st-peters-bazilika-2875093_640.jpg

Proč Řím?

Když přemýšlíte o umění nebo módě, přemýšlíte o Římě a Itálii. Z masivních pokroků, které Římská říše dosáhla v umění a architektuře, skrze díla italské renesance z 15. století (přemýšlejte Michelangela a Raphaela) až po dnešní den - s nápadnou moderní architekturou Renzo Piana a vzpomínky Fendi, Gattinoni , Brioni a další domy, které zde sídlí - Řím má doslova tisíciletí uměleckých a architektonických pokladů, triumfů a trendů ke studiu.

Co budete studovat

V našem programu Historie umění a módy si můžete vybrat ze série kurzů o historii umění (od starověku po baroko), zachování a mnoho dalšího. Máte také jednou příležitost k životu v módních školách (včetně designu a stylingu) na Accademia di Costume e Moda, jedné z nejznámějších módních akademií v Římě, nebo na výuku umění v Římě Vysoká škola výtvarných umění (RUFA).

Řím bude vaší třídou. Všechny naše kurzy se vyznačují četnými navštěvovanými fakultami v muzeích, místech a památkách. Představte si, že budete studovat práci Leonarda Da Vinciho ve třídě a poté navštívit Vatikán, abyste viděli Sixtinskou kapli jako součást své práce!

Vylepšete to, co se učíte ve třídě, a do vašeho životopisu přidejte mezinárodní pracovní zkušenosti tím, že se účastníte volitelného stáže nebo společenského akčního / vzdělávacího učení a doprovodného semináře. Možná umístění zahrnují umělecké galerie, umělecká studia, architektonické firmy, designové agentury a řízení událostí. K dispozici je také široká škála dalších oborů, takže můžete doplnit své studium umění a módy kurzem z jiného z našich programů v Římě zaměřený na italský jazyk, mezinárodní vztahy, sociologii a další.

Akademici

Naše poslání je jednoduché: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky.

  • Angličtina nebo italština vyučovaná kurzy IES v zahraničí (volitelné, 3 kredity každý)
  • Angličtina nebo italština vyučovaná kurzy IES v zahraničí z jiného programu v Římě (volitelné, 3 kredity každý)
  • Angličtina nebo italština vyučované kurzy na místní univerzitě (volitelné, 3 kredity každý)
  • Učení a společenské akce a seminář (volitelný, 3 kredity)
  • Pracovní stáž nebo umístění v rámci sociálních akcí a doprovodný seminář (každé 3 kredity, nepovinné)

Každodenní život

Součástí toho, abyste se cítili jako doma v Římě, děláme vše pro to, abyste se cítili bezpečně a starali se o ně. Ať už se jedná o orientační program, který vás připravuje na to, co se děje, vaše bydlení, které je dobře umístěné a pohodlné, nebo polní výlety, které vás zavedou na místa mimo zbitou cestu - my jsme všichni o našich studentských službách. To je jen jedna z věcí, o kterých jsme známi.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Italština
IES Abroad

Zobraz 132 více kurzů z IES Abroad »

This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
17,100 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led. 2020
End Date
May 31, 2019
Termín odevzdání přihlášek

Led. 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
May 31, 2019