59220_st-peters-bazilika-2875093_640.jpg

Proč Řím?

Když přemýšlíte o umění nebo módě, přemýšlíte o Římě a Itálii. Z masivních pokroků, které Římská říše dosáhla v umění a architektuře, skrze díla italské renesance z 15. století (přemýšlejte Michelangela a Raphaela) až po dnešní den - s nápadnou moderní architekturou Renzo Piana a vzpomínky Fendi, Gattinoni , Brioni a další domy, které zde sídlí - Řím má doslova tisíciletí uměleckých a architektonických pokladů, triumfů a trendů ke studiu.

Co budete studovat

V našem programu Historie umění a módy si můžete vybrat ze série kurzů o historii umění (od starověku po baroko), zachování a mnoho dalšího. Máte také jednou příležitost k životu v módních školách (včetně designu a stylingu) na Accademia di Costume e Moda, jedné z nejznámějších módních akademií v Římě, nebo na výuku umění v Římě Vysoká škola výtvarných umění (RUFA).

Řím bude vaší třídou. Všechny naše kurzy se vyznačují četnými navštěvovanými fakultami v muzeích, místech a památkách. Představte si, že budete studovat práci Leonarda Da Vinciho ve třídě a poté navštívit Vatikán, abyste viděli Sixtinskou kapli jako součást své práce!

Vylepšete to, co se učíte ve třídě, a do vašeho životopisu přidejte mezinárodní pracovní zkušenosti tím, že se účastníte volitelného stáže nebo společenského akčního / vzdělávacího učení a doprovodného semináře. Možná umístění zahrnují umělecké galerie, umělecká studia, architektonické firmy, designové agentury a řízení událostí. K dispozici je také široká škála dalších oborů, takže můžete doplnit své studium umění a módy kurzem z jiného z našich programů v Římě zaměřený na italský jazyk, mezinárodní vztahy, sociologii a další.

Akademici

Naše poslání je jednoduché: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky.

  • Angličtina nebo italština vyučovaná kurzy IES v zahraničí (volitelné, 3 kredity každý)
  • Angličtina nebo italština vyučovaná kurzy IES v zahraničí z jiného programu v Římě (volitelné, 3 kredity každý)
  • Angličtina nebo italština vyučované kurzy na místní univerzitě (volitelné, 3 kredity každý)
  • Učení a společenské akce a seminář (volitelný, 3 kredity)
  • Pracovní stáž nebo umístění v rámci sociálních akcí a doprovodný seminář (každé 3 kredity, nepovinné)

Každodenní život

Součástí toho, abyste se cítili jako doma v Římě, děláme vše pro to, abyste se cítili bezpečně a starali se o ně. Ať už se jedná o orientační program, který vás připravuje na to, co se děje, vaše bydlení, které je dobře umístěné a pohodlné, nebo polní výlety, které vás zavedou na místa mimo zbitou cestu - my jsme všichni o našich studentských službách. To je jen jedna z věcí, o kterých jsme známi.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
  • Italština
IES Abroad

Zobraz 128 více kurzů z IES Abroad »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
17,100 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date