Rozšířený mezinárodní nadací roku ve strojírenství a fyzikálních vědách *

University of Surrey International Study Centre

Popis programu

Read the Official Description

Rozšířený mezinárodní nadací roku ve strojírenství a fyzikálních vědách *

University of Surrey International Study Centre

The Mezinárodní rok založení inženýrských a fyzikálních věd Vede k široké škále stupňů v oblasti strojírenství, vědy a matematiky na univerzitě v Surrey. * Podléhá schválení

Jednotky jádra

Akademická angličtina dovednosti

Akademická angličtina dovednosti má za cíl poskytnout vám důkladné školení v jazyce a příbuzné akademické dovednosti, které vám umožní nejlépe dosáhnout svého akademického potenciálu na univerzitě. Tyto dovednosti zahrnují procesy akademického psaní, efektivní a rozsáhlé strategie čtení, efektivní účast na seminářích a předávání prezentací a efektivní poslech a zaznamenávání informací z přednášek. Budete také rozvíjet přesnost a rozsah psaného a mluveného jazyka, který vyžaduje efektivní a přiměřené používání jazyka s jasností a důvěrou v akademický kontext.

Jednotky specifické pro daný subjekt

Aplikovaná matematika 1 a 2

Během těchto jednotek budete studovat vztah mezi reálnými životními situacemi a matematickými modely. Budete se dozvědět o tření, energii a síle, zatímco budete pracovat na prohloubení vašeho pochopení role matematiky ve světě.

Čistá matematika 1 a 2

V těchto jednotkách budete rozvíjet své znalosti algebry a kalkulu při učení se o funkcích, derivátech a integrálech, skicování grafů a aplikování matematických faktů na problémy reálného světa.

Volitelné jednotky

Chcete-li dokončit svůj rozšířený ročník mezinárodního nadace programu, budete také studovat jednu z následujících volitelných jednotek:

Chemie 1 a 2

Tyto jednotky vám představují vzorce, rovnice a krtci, atomovou strukturu, úvod do redox systémů, termodynamiku a vazbu. Budete také zahrnovat rovnováhu, kyselinovou rovnováhu, kinetiku a organickou chemii.

Fyzika 1 a 2

V těchto jednotkách budete studovat základy fyziky tím, že se podíváte na zvukové, elektromagnetické vlny a strukturu atomu. Budete také pokrývat elektrické proudy a magnetické pole.

Progrese Trasy

Budete muset absolvovat test IELTS na konci rozšířeného mezinárodního ročníku a získat požadované skóre. Pokud do září 2017 postupujete ke studiu, níže uvedené známky jsou pouze pro pokyny a mohou se změnit.

Věk při vstupu

Musíte být 18 let na stupni studia na univerzitě

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Guildford, England
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené království - Guildford, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu