Rozšířený mezinárodní nadací v oblasti obchodu, ekonomiky, práva a společenských věd

University of Surrey International Study Centre

Popis programu

Read the Official Description

Rozšířený mezinárodní nadací v oblasti obchodu, ekonomiky, práva a společenských věd

University of Surrey International Study Centre

The Podnikání, ekonomika, právo a společenské vědy Rozšířená mezinárodní nadace roku Poskytuje předmět znalosti, jazykové znalosti a studijní dovednosti, které potřebujete k pokroku na studium na University of Surrey v příbuzném oboru. * Podléhá schválení

Jednotky jádra

Akademická angličtina dovednosti

Akademická angličtina dovednosti má za cíl poskytnout vám důkladné školení v jazyce a příbuzné akademické dovednosti, které vám umožní nejlépe dosáhnout svého akademického potenciálu na univerzitě. Tyto dovednosti zahrnují procesy akademického psaní, efektivní a rozsáhlé strategie čtení, efektivní účast na seminářích a předávání prezentací a efektivní poslech a zaznamenávání informací z přednášek. Budete také rozvíjet přesnost a rozsah psaného a mluveného jazyka, který vyžaduje efektivní a přiměřené používání jazyka s jasností a důvěrou v akademický kontext.

Jednotky specifické pro daný subjekt

Obchodní studie 1 a 2

Tyto jednotky budou schopny porozumět povaze a rozsahu podnikání ve společnosti. Podíváte se na klíčové problémy, s nimiž se setkávají s novými obchodními procesy a procesy s nejlepším řízením, s jednotkami zaměřenými na efektivní řízení a společenskou odpovědnost podniků.

Ekonomika 1 a 2

Tyto jednotky vás seznámí se základy ekonomie, od chování jednotlivců k národnímu a globálnímu hospodářství. Studenti získají lepší pochopení volného trhu a role vlády v ekonomice.

Volitelné jednotky

Chcete-li dokončit svůj rozšířený ročník mezinárodního nadace programu, budete také studovat jednu z následujících volitelných jednotek:

Účetnictví 1 a 2

Během těchto bloků se dozvíte o úloze účetnictví v podnikání ao potřebě finančních informací. Dozvíte se o různých formátech pro prezentaci účetních informací a regulačním rámci pro prezentaci účetních informací.

NEBO

Zákon 1 a 2

V těchto jednotkách se budete zabývat hlavními principy, pravidly, pojmy a strukturou anglického právního systému, smluvního práva, ochrany spotřebitele a deliktu nedbalosti. Tyto jednotky budou poskytovat informace o tom, jak citovat právní autoritu a používat právní argumenty k analýze problémů.

Progrese Trasy

Budete muset absolvovat test IELTS na konci rozšířeného mezinárodního ročníku a získat požadované skóre. Pokud do září 2017 postupujete ke studiu, níže uvedené známky jsou pouze pro pokyny a mohou se změnit.

Místa v oborech pohostinství nebo cestovního ruchu jsou omezená a budou po rozhovoru přidělena případ od případu. Rozhovory budou probíhat v průběhu druhého semestru vašeho nadace ze strany vedoucího odboru školy managementu nebo ředitele střediska ISC. Pokud vám není nabídnuto místo na pohostinství nebo cestovního ruchu stupněm budete stále schopni pokročit do jiných Business a Management stupňů, pod podmínkou dosažení akademické a anglické stupně pokroku.

Věk při vstupu

Musíte být 18 let na stupni studia na univerzitě

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Guildford, England
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené království - Guildford, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu