rozvíjení profesní i osobní efektivity

Všeobecné informace

Popis programu

Jak můžete spravovat sami a váš tým v tomto vykloubil prostředí dosáhnout a udržet vysoký výkon kultury? Jak můžete zůstat motivovaný a motivující pod rostoucím množství tlaku a změn? Tento program byl vyvinut speciálně pro splnění těchto požadavků. Předměty, jako jsou zrychlené učení a riskování, kreativní myšlení, krizová komunikace / PR Media, Efektivní obchodní korespondence: Z e-mailem Návrhy, Tváří v tvář konfliktu, a více mohou být považovány za půlden třídách nebo v kombinaci v pěti segmentech třídě splnit Certifikát Profesionální a osobní účinnosti.


Zvyšte své profesní a osobní hodnotu prostřednictvím flexibilní jeden-polovina denní tříd, které posílí vaše vůdčí schopnosti. Zkombinujte svazky tříd vydělat bronz, stříbro, zlato, platina a certifikáty.


Přehled

Rozvoj profesní i osobní účinnosti je určen na pomoc manažerům obsazeno zlepšit jak profesní a osobní efektivity, aby byly vedeny s větším nadhledem a schopností. Half-denní kurzy jsou zaměřeny na praktické nástroje a jsou navrženy tak, aby výsledkem rychlé a smysluplné výsledky a jsou stejné jako ty nabízené SMU Cox MBA studentů prostřednictvím Cox obchodní vedení Center. Vydělejte bronz, stříbro, zlato nebo platina certifikát z pouze celonárodně-zařadil obchodní škola v metroplex a naučit se lépe řídit sami sebe, svůj tým a své projekty.


Kdo by se měl zúčastnit?

- Mid-úrovni senior-úrovni, kteří se chtějí stát účinnější posílení jejich profesní a osobnostní dovednosti
- Podnikatelé
- Každý, kdo pracuje plnit plán osobního rozvoje


Termíny:

Začíná květen, 2006 - podívat na konkrétní program data

Poslední aktualizace Říj 2010

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, ... Čtěte více

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, Financial Times, Forbes, U.S. News & World Report and The Wall Street Journal rank SMU Cox among the top business schools in the nation and around the world. Méně