Rozvojové projekty sociálního bydlení (DSHP)

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

Popis programu

Read the Official Description

Rozvojové projekty sociálního bydlení (DSHP)

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

Odůvodnění výcvikového kurzu - Rozvoj sociálního bydlení Projekty


Jednou z charakteristik rozvojových zemí, je rychle se rozvíjející města a nedostatek dostupných a přiměřené bydlení. Politiky sociální bydlení se snaží řešit problém s bydlením, ale často byl realizován v takových cestách, že lidé skutečně potřebují, nejsou dosaženo a / nebo projekty sociálního bydlení nezlepší celkové životní podmínky lidí nebo chybí přispívat k udržitelnému rozvoji měst o jejich problémy. Rozvoj a proto umožní lepší provádění sociálního bydlení přispívá přímo na životní podmínky a na růst měst v rozvojovém světě.

Osnovy výuky


Kurz se bude čerpat z dlouholetých zkušeností a experimentů sociálního bydlení v Nizozemsku a jiných mezinárodních osvědčených postupů. Zaměřuje se na klíčových prvků, které tvoří projekty sociálního bydlení práce. Subjekty zahrnuté bude:

* Úvod do problematiky sociálního bydlení; Co je to sociální bydlení, to, co dělá to specifický, který je určen pro to, a kteří jsou hlavními zprostředkovateli sociálního bydlení?
* Vztahy s klienty: Kdo je cílová skupina pro sociální bydlení, a jaké jsou jejich potřeby?
* Technologické aspekty sociálního bydlení: Jak navrhnout a plán pro projekty sociálního bydlení.
* Finanční aspekty: jak financovat projekty sociálního bydlení
* Správa sociálního bydlení; Řízení procesů sociálního bydlení

Cílová skupina


Tento kurz je primárně určen pro budování kapacit sociálního bydlení vývojářů, soukromých i veřejných činitelů. Je zaměřen na bydlení a plánování úředníky v národních a místních vlád, bydlení subjektů působících v spojených s bydlením institucí, soukromého sektoru, sektoru nevládních organizací a radní zapojeného do poskytování bydlení. Odborníci cílené jsou developeři, architekti, urbanisté, stavební inspektoři, (stavební inženýři) a bydlení program / projektoví manažeři.


cíle předmětu


Na konci kurzu budou účastníci schopni úspěšně rozvíjet návrh sociální bydlení projekt definující návrhy a plány, finanční nástroje, řídící struktura a institucionální uspořádání. Mnoho projektů sociálního bydlení nedosahují nízká domácnostem se středními příjmy, protože jsou finančně nedostupné, nebo design a umístění je nevhodné. Fáze vývoje, kde se politiky sociálního bydlení přeložena do akce, má zásadní význam pro zajištění toho, aby sociální bydlení dosahuje s nízkým domácnostem se středními příjmy.

Metodologie


Kurz bude směs přednášky, semináře expertízy, exkurze / návštěvy v terénu a skupinový tělocvik prezentaci mezinárodních (nejlepší) postupů a znalostí. Stav-of-the-art znalosti a zkušenosti sociálního bydlení v Nizozemsku se používá v případové studii nizozemského sociálního bydlení projektu, který je páteří zavést všechny složité aspekty a herce.

Série seminářů podporuje rozvoj dovedností účastníka formulovat svůj vlastní akční plán pro rozvoj projektu sociálního bydlení v jejich vlastní zemi.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Nov. 2018
Duration
Délka trvání
3 týdnů
Kombinované
Price
Cena
2,750 EUR
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Rotterdam, South Holland
Datum začátku : Nov. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Nov. 2018
Nizozemsko - Rotterdam, South Holland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu