Read the Official Description

Tento typ kurzu se skládá z 10 odpoledních lekcí v mini-skupiny. Samozřejmě by mohla být přijata pouze v kombinaci se standardním průběhu skupiny.

Tento kurz je zaměřen na potřeby širokého spektra odborníků podílejících se na odvětví cestovního ruchu (recepce, front desk personál, obchod asistence, hotel manažeři, atd.).

Rusové jsou stále více a více zajímají o destinacích hlavních evropských turistů. A protože průměrný ruský turista nemá velkou znalost cizích jazyků, je to čím dál těm, kteří pracují v oblasti cestovního ruchu, aby byli schopni komunikovat v ruštině opravdu důležité.

Kurz pokrývá nejčastější situace v hotelu a letních a zimních středisek. Na autentických materiálech a bohaté v reálných každodenních rozhovorů na bázi tento kurz vám pomůže stát se efektivnější ve své práci.

  • Minimální věk vstupné: 16 - Kurz začíná: na vyžádání - minimální doba trvání kurzu: 1 týden - Úrovně dispozici: blok 1 2.2 - B 1.2, blok 2 B 2.2 - C 1.1 - Rozvrh: Po-Pá, 09:30-13:00 (Základní kurz skupina). Po-Pá 13:30 - 15:00 - Počet studentů ve třídě - 3-5 (min. 2)

Další mini-skupina odpolední kurz "Ruština pro cestovním ruchu"

Blok 1 (úroveň 2,2 -.. B 1.2)

Maximální doba trvání 2 týdnů Témata: - hotelové služby - na letišti - lyžařské areály - v restauraci a nákupní Cena za týden: 150 EUR

Blok 2 (úroveň B 2.2 -. C 1.1.)

Témata: - firemní prezentace (hotel ODPADU) - příjezd a odjezd, výlety - tréninky s lyžařským instruktorem - extrémní sporty, pojištění Cena za týden: 150 EUR

Program taught in:
Angličtina

See 5 more programs offered by Derzhavin Institute »

This course is Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
1 týden
Denní studium
Price
150 EUR
týdně
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date