Ruština pro odvětví cestovního ruchu

Derzhavin Institute

Popis programu

Read the Official Description

Ruština pro odvětví cestovního ruchu

Derzhavin Institute

Tento typ kurzu se skládá z 10 odpoledních lekcí v mini-skupiny. Samozřejmě by mohla být přijata pouze v kombinaci se standardním průběhu skupiny.

Tento kurz je zaměřen na potřeby širokého spektra odborníků podílejících se na odvětví cestovního ruchu (recepce, front desk personál, obchod asistence, hotel manažeři, atd.).

Rusové jsou stále více a více zajímají o destinacích hlavních evropských turistů. A protože průměrný ruský turista nemá velkou znalost cizích jazyků, je to čím dál těm, kteří pracují v oblasti cestovního ruchu, aby byli schopni komunikovat v ruštině opravdu důležité.

Kurz pokrývá nejčastější situace v hotelu a letních a zimních středisek. Na autentických materiálech a bohaté v reálných každodenních rozhovorů na bázi tento kurz vám pomůže stát se efektivnější ve své práci.

  • Minimální věk vstupné: 16 - Kurz začíná: na vyžádání - minimální doba trvání kurzu: 1 týden - Úrovně dispozici: blok 1 2.2 - B 1.2, blok 2 B 2.2 - C 1.1 - Rozvrh: Po-Pá, 09:30-13:00 (Základní kurz skupina). Po-Pá 13:30 - 15:00 - Počet studentů ve třídě - 3-5 (min. 2)

Další mini-skupina odpolední kurz "Ruština pro cestovním ruchu"

Blok 1 (úroveň 2,2 -.. B 1.2)

Maximální doba trvání 2 týdnů Témata: - hotelové služby - na letišti - lyžařské areály - v restauraci a nákupní Cena za týden: 150 EUR

Blok 2 (úroveň B 2.2 -. C 1.1.)

Témata: - firemní prezentace (hotel ODPADU) - příjezd a odjezd, výlety - tréninky s lyžařským instruktorem - extrémní sporty, pojištění Cena za týden: 150 EUR

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
1 týden
Denní studium
Price
Cena
150 EUR
týdně
Information
Deadline
Locations
Rusko - Saint Petersburg, Sankt-Peterburg
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Rusko - Saint Petersburg, Sankt-Peterburg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu