SAIOSH Health & Safety Practitioner

Všeobecné informace

Popis programu

132310_pexels-photo-756883.jpeg

Přehled kurzu

Tento kurz NQF L5 je vhodný pro ty, kteří již pracují v prostředí OHS a chtějí získat profesionální označení, nebo pro ty, kteří se chtějí dostat do tohoto vzrušujícího světa. Kompetentní studenti budou schopni úspěšně provádět následující činnosti:

  • Provádět a sledovat program BOZP, aniž by vyžadoval odbornou strategii v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, předpovídání, rozpočtování nebo komplexní plány ochrany zdraví a bezpečnosti při práci.
  • Vypracovávat zprávy OHS, základní zprávy o trendech v nehodách a poskytovat pokyny k prevenci nehod a incidentů.
  • Prokázat vzájemný vztah mezi bezpečností práce, hygienou, zdravím, požárem, pracovním lékařství a obecnou praxí organizačního řízení.
  • Zlepšit zdraví a bezpečnost na pracovišti uplatněním teorie a právních předpisů OHS v různých kontextech.
  • Být schopen provádět obecné audity ochrany zdraví a bezpečnosti.
  • Provádět obecné zdravotní a bezpečnostní systémy a programy, identifikovat rizika a navrhovat kontrolní opatření v rámci těchto rizik nebo je zmírňovat.
  • Umět provádět základní kvantitativní a kvalitativní hodnocení rizik identifikovaných rizik.

Po úspěšném absolvování tohoto kurzu a po prokázání dvouleté pracovní zkušenosti v této oblasti se studenti mohou ucházet o profesní jmenování TechSaiosh (technický člen) u Saiosh, SAQA akreditovaného profesního orgánu pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

S více než 6 500 členy je Saiosh hlavním zdrojem informací a příležitostí pro vytváření sítí v rámci profesí bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Saiosh je volbou pro profesionály a odborníky v oblasti BOZP v jižní Africe, kteří se věnují rozvoji profesí BOZP prostřednictvím výzkumu, propagace, vzdělávání, sociálního rozvoje, školení, poradenství a silných vztahů s jinými organizacemi BOZP.

Vstupní požadavky

Pro tento kurz nejsou žádné vstupní požadavky.

Období studia: až 6 měsíců.

Posuzování a udělování

Studenti budou muset úspěšně dokončit pracovní deník, portfolio důkazů a závěrečné hodnocení znalostí. Po úspěšném absolvování budou studenti oceněni certifikátem Saiosh Accredited Academy of York Health and Safety Practitioner

Akreditace AOY

Academy of York je akreditována FASSET SETA, SAIOSH, SABPP, PMSA, COMENSA a Institutem certifikovaných účetních (ICB) a je registrována na katedře vysokoškolského vzdělávání jako soukromá vysoká škola.

132307_Saioshlogo.jpg

Tento kurz je akreditován Saiosh (Jihoafrický institut bezpečnosti a ochrany zdraví při práci).

Poplatek za kurz

Cena před burzou R12 500
Cena po burze R11 200 *
Jednorázová platba R10 350
Platebni plan R700 po dobu 16 měsíců
Registrační poplatek R1 100

* Budoucí studenti musí kontaktovat Academy of York aby určili, zda mají nárok na stipendium.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Academy of York is an accredited Further Education and Training College established in 2006 and has over 14 000 successful graduates. Our students all have one thing in common they aspire for a better ... Čtěte více

Academy of York is an accredited Further Education and Training College established in 2006 and has over 14 000 successful graduates. Our students all have one thing in common they aspire for a better life, a better job, earning more or increased knowledge and skills. We understand the common challenges that many students experience during their studies which are time, money and motivation. Academy of York’s solution to these challenges by offering correspondence studying which is recognized as one of the most effective and proven study methods. Méně