Náš areál městské části Heredia se nedávno stal oficiálním zkušebním střediskem SIELE, kde si studenti mohou předem absolvovat zkoušku SIELE a předem se připravit na přípravu. Naše akreditované kurzy španělštiny jsou v souladu se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky (CEFR).

Co je SIELE?

SIELE znamená Servicio International de Evaluación de la Lengua Española a je nejuznávanějším španělským certifikátem odborné způsobilosti na světě a je potvrzen Institutem Cervantes, Universidad Autónoma de México, Universidad de Salamanca a Universidad de Buenos Aires.

Používá se k certifikaci španělských úrovní podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (CEFR) a ke zlepšení zaměstnatelnosti studentů.

Zkouška potvrzuje stupeň znalosti španělského jazyka rozdělen do čtyř zkoušek:

  • Čtení
  • Naslouchání
  • Pochopení
  • Písemný výraz a interakce a mluvený výraz a interakce

Existuje pět typů zkoušek

SIELE je modulární, což znamená, že můžete buď absolvovat úplnou zkoušku (všechny čtyři testy, nazývané SIELE GLOBAL), nebo provést jednu sekci / test najednou. Doba trvání zkoušky je tři hodiny. Na konci všech testů obdržíte mezinárodně uznávanou certifikaci, platnou po dobu dvou let, která zahrnuje základní skóre odpovídající CEFR.

Nezávislé způsoby

Tato modalita nabízí čtyři možné kombinace výše zmíněných testů, které tvoří zkoušku GLOBAL SIELE:

  • S1: Čtení a poslech s porozuměním
  • S2: Znalost čtení a psaný výraz a interakce
  • S3: Poslech s porozuměním a mluveným výrazem a interakcí
  • S4: Mluvený výraz a interakce

Doba trvání se liší podle testovací kombinace. Na konci nezávislé modality nebo zkušební kombinace obdržíte mezinárodně uznávanou zprávu / výpis platný po dobu dvou let, který obsahuje základní skóre odpovídající CEFR.

Jaké jsou moje možnosti? Jak a kdy se mohu zaregistrovat?

Požadavky na zkoušku SIELE jsou nabízeny v pátek (9:00, 13:30 a 18:00) pouze v našem kampusu Heredia. Pro přípravu na zkoušku můžete absolvovat španělské kurzy po celý rok v jednom nebo obou školách, Heredia nebo Samara. Neexistují žádné zkoušky ani třídy, pokud pátek spadá do školních termínů.

Možnost č. 1 - Připraveni ke zkoušce?

Pokud chcete absolvovat zkoušku SIELE, musíte se zaregistrovat přes web SIELE a vybrat si Intercultura Heredia jako své zkušební centrum. Platba musí být provedena prostřednictvím platformy SIELE při nápisu. Získáte kód, abyste aktivovali zkoušku pro datum, ke kterému jste se zaregistrovali.

Možnost 2 - Příprava a zkouška SIELE

Jak se nejlépe připravit na zkoušku SIELE?

Vezměte si kurzy na naší španělské škole v Heredia a / nebo v Samarě a vyberte si úroveň kurzu, která je pro vás vhodná. Můžete se zapsat pouze do španělských skupinových kurzů nebo je kombinovat s personalizovanými soukromými lekcemi. Můžete také jen vzít soukromé třídy, abyste se zaměřili na problematické oblasti. Tato volba je ideální, pokud je čas přípravy před zkouškou omezen. Přejděte do našeho španělského formuláře pro zápis!

Mohu absolvovat přípravný kurz v Sámaru a zkoušku později v Heredia?

Ano, s výjimkou vašeho posledního týdne, který budete muset dokončit v Heredii, bude mít zkoušku v pátek poslední týden tříd. Během vašeho posledního týdne je také důležité, abyste dostali úvod do technologie, která je pro zkoušku vyžadována a kterou nabízíme pouze v Heredia.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Intercultura Costa Rica »

Poslední aktualizace Leden 27, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
178 USD
Počínaje pouze 178 USD za zkoušku.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date