SOUČASNÉ UMĚNÍ - STRATEGIE NA ROZVOJ

Všeobecné informace

Popis programu

Creative Entrepreneurship

SOUČASNÉ UMĚNÍ - STRATEGIE PRO ROZVOJ

DATUM: 15. - 27. července 2019

O kurzu

Program se zaměřuje na trh současného umění a způsoby, jak se na něm podílet. Cílem kurzu je přeměnit vás ze spotřebitele na tvůrce v oblasti kultury.

Q

Ve spolupráci s Danielle Krysou aka The JealousCurator.

Kdo může podat žádost?

Kurz je určen pro kreativní zvědavé mysli. Studenti, kurátoři, muzejní pracovníci, umělci a milovníci umění jsou vítáni. V průměru existuje přibližně 11 národností na skupinu.

NB ECA je non-kreditní, non-stupeň profesionální program. Vysokoškolští studenti získají kredity, pouze pokud mají univerzitu partnerství s ECA.

Jak se přihlásit?

Náš proces podávání žádostí je snadný. Vyplňte formulář a pokračujte na platební stránku, abyste zajistili místo. V krátké době obdržíte potvrzovací e-mail. A je to!. Pouze 25 lidí ve skupině bude přijato.

Údaje o rezervaci a poplatky:

  • Uzávěrka přihlášek: 3 dny před datem zahájení. Skupiny se rychle naplní, tím dřív, jakmile se přihlásíte, tím lépe.

  • Poplatek za školení: 1650 EUR / dvoutýdenní program

  • Bydlení: k dispozici za příplatek

  • Umístění: Palazzo Rossini, Palazzo Bembo, prostory Biennale

  • Jazyk angličtina

Plán

Třídy začínají v 10:00 a končí v 17:00. Ranní kurzy se konají v historickém paláci v centru Benátek. Každý program zahrnuje zasedání s kurátory, umělci nebo architekty. Strávíte odpoledne návštěvu muzeí, designových studií a bienále Benátky, nejprestižnější události umění a architektury na světě.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The aim of the European Cultural Academy is to enhance knowledge and advance your career in Art, Architecture and other Creative Industries. For more than a decade we have helped creative communities ... Čtěte více

The aim of the European Cultural Academy is to enhance knowledge and advance your career in Art, Architecture and other Creative Industries. For more than a decade we have helped creative communities to increase visibility, build connections and make a lasting impact on their careers. In our courses, we share our insights as organisers of international exhibitions and Biennale Pavilions, Performance Art Week, Design Prize and Architecture Awards as a well as symposia, conferences and residencies. Méně