Samozřejmě CGI (počítačem generované imaginární)

GrisArt Escuela Superior de Fotografía

Popis programu

Read the Official Description

Samozřejmě CGI (počítačem generované imaginární)

GrisArt Escuela Superior de Fotografía

Díky novým technologiím, vytvářet fotografické praxe a žijí vzrušující čas, s neustálým inovacím a novým horizontům, nutí fotografy pro kontinuální vzdělávání.

V některých oblastech, jako například v automobilovém reklamy, architektury a interiérového designu, změna je již na místě a ultra-realistické obrázky, které k nám přicházejí, jsou ve většině případů počítačově generovaných výkresů od designérů, inženýrů a architektů . Jsou známé CGI obrazy, fotografie i pohyb, používané ve filmu a televizi.

Tato revoluce, které autoři definují pouze limit, v současné době utváření reklamní svět. Jejich použití však neplatí ve všech oborech, i nadále stále více nezbytné, jako generátor nových obrázků nebo jako integrátor těchto fotografických CGI v reálných prostředích.

Kurz nabízí CGI GrisArt proniká do rozsáhlé možnosti vytváření 3D obrázků, ale činí tak v selektivním způsobem, s ohledem na potřeby a dovednosti fotografů. Zjistí nejvíce přímou souvislost mezi touto technologií a konvenční fotografování a kompatibilitě a možnostech. Za tímto účelem, ty přísně užitečné aspekty rozvíjet, například rozložení fotoaparát a perspektiva, osvětlení, texturování a rendering výstupního obrazu.

Aplikace bude používat program, MAXON Cinema 4D, na rozdíl od jiných ekvivalentních aplikací se vyznačuje tím, přívětivost a snadnost použití jeho rozhraní. Vysoký stupeň kvality nabízí nejnovější verze Advanced Render (C4D render motor sám), program dělá to velmi atraktivní nástroj pro profesionální ochoten se pustit do této oblasti.

Navíc s vědomím potřeby trhu, kurz zahrnuje studijní proces práce s V-Ray, jeden z nejlepších existujících činí motorů.

Těžiště kurzu je velmi praktický, takže studenti se seznámí s řešením cvičení prohloubit své porozumění a řízení, zatímco oni jsou vyškoleni k rozvoji jejich vlastní intuici.

Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
7 měsíců
Kombinované
Price
Cena
2,025 EUR
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu