Komunikovat, vzrušovat, překvapení a syntetizovaný: to jsou výzvy pro každého fotografa věnovanou komunikaci, bez ohledu na média (noviny, časopisy, archivy, nakladatelství ...) a podpora (papír, video, televize nebo internet), které publikoval jejich práce.

S tímto dokumentární kurz fotografování a Photo Story, GrisArt umožňuje získání teoretických, expresivní, úpravy, kritické a historické znalosti rozvíjet tento mocný celkovou solventností komunikační prostředek.

Se zaměřením na klíčové otázky, jako je esej fotografií a fotonoticia, samozřejmě se ponoří do specifických žánrů (cestovní zpráva, antropologickou, sociální a konflikt, sportovní nebo přírodní), nabízejí různé fotografy specialisty.

V této oblasti stále více profesionální specialista musí být schopen objevit sebe a přizpůsobit se novým technologiím, pokud nechtějí, aby se na okraji v rychle se měnícím povolání. K tomu je třeba zvážit následující:

- Fotografické statického obrazu není jen grafický prostředek. Nová fotograf zvládnout a využít videa veškeré běžné funkce fotoaparátu. To znamená kontrolovat své vyprávění kódy a technické možnosti.

- Jako u tradičního fotoaparátu není jediným nástrojem schopni poskytnout dobrý výsledek. Elektronických zařízení, jako je například mobilní telefon, může být vhodným prostředkem pro řešení konkrétních situací. Pořízený snímek lze doplnit okamžité úpravy a digitální zpracování.

- Fotografové by měl kontrolovat kvalitu snímků a jejich řešení s cílem zlepšit jejich výraznost. To vyžadovalo znalost digitálního zpracování, což jim umožňuje jednat rychle na zemi a musí být schopen rozšiřovat svou práci.

- Uvědomte si, radikální a probíhající změny v oblasti komunikace, považovat globalizaci a správu sociálních sítí jako příležitost šířit práci sám.

GrisArt, vědom si, že je třeba pro multimediální znalosti nabízených v jeho osnov schopnost doplňovat trénink s následující kurzy: - Video kurz pro fotografy - hřiště na digitální zpracování obrazu

Zobraz 13 více kurzů z GrisArt Escuela Superior de Fotografía »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
7 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date