Přečtěte si oficiální popis

Tento program je v portugalštině Učil

  • 2. Panel nábytkového designu
  • Datum zahájení: březen
  • Lekce: pondělí a středa - 19h30 do 22h30 + 10 sobota - 10h do 17h
  • Hodiny: 240 hodin
  • Portugalský jazyk

Praktické zkušenosti z tvorby nábytku, zahrnující všechny osprocessos produkci, profesionální intervence v různých oblastech, podněcování interakce mezi studenty.

POPIS A CÍLE

Design nábytku kurzu je praktická zkušenost vytváření nábytku, pokrývající všechny potřebné proces, s občasnými zásahy profesionálů z různých oblastí a podpora spolupráce mezi studenty.

Budou vypracovány projekty ve spolupráci s MMM (My Mobile Madeira), Udržitelný sektor nábytek společnosti založena v roce 2006, segmentu dosud neslýchaný v Brazílii. Podle dohodnutého briefingu s firmou, bude student rozvíjet projekt počínaje pozorování uživatelů definovat potřeby, rám problém a najít řešení. V návaznosti na výrobní metody v souladu s realitou, a snaží se je obohatit s novými zkušenostmi, technologií a materiálů.

Kurz poskytuje laboratoř pro výrobu a testování prototypů v průběhu vývoje projektu a ve spolupráci s MMM, budou vyvinuty konečný prototyp. Toto je cvičení ve vývoji nápady, koncepce a řešení pro nový způsob myšlení o nábytku. Podél cesty, studentům rozvíjet produkt a hlavně jít způsob výroby kreativní řešení použitelné na složitějších budoucí výzvy.

SEGMENTY PUBLIKA

Studenti a odborníci z oblasti designu, architektury a příbuzných oborů, kteří se chtějí migrovat na designu nábytku trhu, stejně jako lidé, kteří mají zkušenosti v nábytkářském průmyslu, zájem s cílem zlepšit a posílit jejich znalosti.

Kurz je zážitek, který simuluje profesionální realitu. Předměty budou studovány v závislosti na procesu vývoje projektu.

KURZ TÉMATA

Kulturní plocha: Dějiny designu a znalostí současného designu nábytku. Adresy historii návrhu přes vývoj předmětů z konce devatenáctého století do současnosti, koncepce užitého umění v definici průmyslového designu, se zvláštním důrazem na produkci italského designu v druhé polovině dvacátého století, Italský společnosti designu.

Technické oddělení a technologie: Výrobní metody, typ materiálu, 3D modelování, reprezentace designu, modelování laboratoř.

Projetual plocha: Simulace profesionální činnosti, s přímou spolupráci s firmou, která bude poskytovat informace o procesu výroby a logistiky pro vývoj produktů. Vytvoření produktu zákazníkovi Studenti budou rozvíjet praktické a důvěra v procesu. Komplexní experiment zahrnující výzkum a definici pojmu, jeho vývoj a její zastoupení pro komunikaci projektu. Proces user-střed, která se zaměřuje na jednotlivce, sociální použití a interakce s planetou.

Program se vyučuje na:
Portuguese (Brazil)

Zobraz 3 více kurzů z IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
270 hodin
Kombinované
Price
22,140 BRL
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date