Cellbiology, zvířat a fyziologie rostlin


Jednotlivé kurzy zahrnuje přednášky, semináře a praktické laboratorní práce. Cellbiology Kurz se skládá komplexní teoretické znalosti z nejvíce centrálních částech moderní molekulární biologii buňky. Kurz zahrnuje i koncept růstu maligních buněk a uvádí příklady molekulárních mechanismů za progrese nádoru. Zvíře a fyziologie rostlin zaměření kurzu na mnohobuněčných živočichů a cévnatých rostlin. Různé úrovně organismu, od molekulární na fyziologické, jsou integrovány. Struktura a funkce zvířat orgánových a orgánových systémů jsou považovány v následujícím kontextu; oběh, dýchání, nervové soustavy, endokrinní systém, vylučování, výživy, a vývojová biologie. Pokud jde o rostliny tam je zvláštní důraz na fotosyntézu, buněčné stěny, anatomie, růst a kvetení.


Úroveň vzdělání: Základní s akademické zkušenosti

Způsobilost: Dobrá znalost angličtiny rovnocenné švédský vyšší střední kurz angličtiny B. 30 ECTS-kreditů v chemii, včetně 7,5 ECTS-kreditů v biochemii, a také 15 ECTS-kreditů v Molekulární biologie a genetiky. Klasické

Obecné informace

30.0 ECTS

Realizace: jaro Term 2.013, týdny 04-23

Místo: Umeå

Jazyk: English

Forma studia: denní, 100% tempo, Normální studie

Výběr: Akademické úvěry


Kurzy


buněčná biologie, 15,0 ECTS

Živočišné a rostlinné fyziologie, 15,0 ECTS


Živočišné a rostlinné fyziologie

Tento základní kurz živočišné a rostlinné fyziologie, zaměřit se na mnohobuněčných živočichů a cévnatých rostlin. Různé úrovně organismu, od molekulární na fyziologické, jsou integrovány. Struktura a funkce zvířat orgánových a orgánových systémů jsou považovány v následujícím kontextu; oběh, dýchání, nervové soustavy, endokrinní systém, vylučování, výživy, a vývojová biologie. Pokud jde o rostliny tam je zvláštní důraz na fotosyntézu, buněčné stěny, anatomie, růst a kvetení.


Informace o poplatcích


Aplikace a školné bude zavedeno pro občany mimo EU / EHP a Švýcarska, počínaje podzimním semestru 2011.


Školné, první splátka: 67.500 SEK
Celkový poplatek: 67.500 SEK

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
19 týdnů
Denní studium
Price
67,500 SEK
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date