Samozřejmě v dámském Wear design


Ta žena je Wear design kurzu je připravit studenty pro profesionální realitě světa módy, a to nejen rozvíjí individuální tvořivost, ale také získat nejnutnější módního průmyslu.


Tento kurz je v kombinaci is designové kolekce simulačního programu projektování v kombinaci s reálnými látkami.
Tvořivost je obtížné vysvětlit, zvláště v módě. Například návrh šatů je pouze plně zachycen v mysli designéra. Projektant pak musí vyjádřit svůj výtvor prostřednictvím náčrtků, ale musí být přesně vyjádřena vyhovuje náladu tkaniny. Je nutné mít znalosti o tkaniny, aby byla navržena a někdy vzory jsou založené na textilie v odborném světě.


Tento kurz je zvláště strukturován jako skutečné pracovní zkušenosti, a to nejen v teoretické studie. "Módní firmy nemají čas investovat na mladé designéry! Potřebují mladých profesionálních tvůrců, kteří jsou připraveni se do práce!


Závěrečné práce: Kreativní Final Workshop: Navrhování sbírku na základě individuálního téma


Předmět Studijní výsledky


- Zisk schopnost skicování techniky pro navrhování a technické kreslení
- Používání Adobe programy: Adobe Photoshop a Illustrator
- Zisk textilní znalost
- Zisk smyslu vytvoření moodboards


Tento kurz připraví studenta pro profesionální realitě světa módy. Nejen rozvoj individuální kreativitu, ale také získat nejnutnější módního průmyslu.
Tento kurz je zvláště strukturován jako skutečná pracovní zkušenosti, a to nejen teoretické studie.


"Módní firmy nemají čas investovat na mladé designéry!
Potřebují mladých profesionálních tvůrců, kteří jsou připraveni se do práce! "


Úroveň: začátečníci

Materiál: Notebook - 4H tužky - pauzovací papír - měkký guma - Tužky - Ořezávátko - pokutovat černou špičkou vláken pera - papír A4 - nůžky - lepidlo hůl - přenosné počítače - USB Memory stick - Photoshop - Illusrator (30 denní zkušební verze v pořádku pro Photoshop a Illustrator programy)

K dispozici Schedule Trvání Normální denní 6 měsíců - 4 dny v týdnu (pondělí až čtvrtek) na plný úvazek poplatek: € 7,900 (Photoshop & Illustator Lessons v ceně) Denní 3 měsíce - 4 dny v týdnu (pondělí až čtvrtek) na plný úvazek poplatek: € 4,000 (Photoshop & Illustator Lessons součástí balení) Chcete-li zahrnout 22% Tax & 150 euro zápisné.

Doba trvání Short denní jeden měsíc -Full doba provozu 4 dny v týdnu (pondělí až čtvrtek) Cena: € 1,700 (Photoshop Lessons v ceně) Denní 1 měsíc - Part-Time - dopoledne nebo odpoledne - 4 dny v týdnu (pondělí až čtvrtek) Poplatek : 1,500 € (Photoshop Lessons v ceně) ve dne 2 týdny - plný úvazek - 4 dny v týdnu (pondělí až čtvrtek) Cena: 1.500 € (Photoshop Lessons součástí balení), aby zahrnoval 22% Poplatky & 150 euro zápisné.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Italština

Zobraz 13 více kurzů z Milan Fashion Campus »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
1 - 6 měsíců
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date