Samozřejmě v módních

Tento módní stylista Kurz umožní studentům rozvíjet smysl stylizace módy nejen s velkou chutí. Módní stylisté musí být vždy mějte na paměti, že mají příliš v úvahu řadu faktorů: jak se zápas oblečení lichotit všechny typy velikosti a tvary těla, jak nosit vhodné oblečení vyhovuje času, místa a situace, nebo jak se trend vědomé učinit poutavý kampaň. Ať už chcete být stylista pro persional nakupující nebo photoshootin stylista, bude tento kurz vám umožní rozšířit znalosti o styling, jak se oblékat v každé situaci.


Kurz zahrnuje cvičení na míchání a odpovídající pro nové způsoby, jak se oblékat sami, analyzování móda ulice, koordinovat oblečení v rámci rozpočtu a další. Budete muset odhalit všechny druhy obchodů v Miláně, stává stylista a zároveň se těší módní kapitál.


Kurz vyžaduje Photoshop a internet. Student bude shromažďovat informace prostřednictvím internetu a rozvržení ji prezentovat na jejich portfolia pomocí Photoshopu.


Závěrečné práce: Stylista portfolio


Předmět Studijní výsledky


- Používání Adobe: Photoshop
- Zisk italské způsob stylizace módy
- Zisk schopnost komunikovat nové trendy ve vizuální jasným způsobem
- Zisk schopnost vytvářet pro své budoucí klienty cílovou vědomé módy vypadá - naučit, jak se oblékat svůj styl
- Zisk poznání minulosti ikon a designérů
- Staňte se trend vědomi stylu po celém světě
- Rozpoznání jmen tkaniny (porozumění, které látky jsou vhodnější pro různé postavy a položek)


Budete rozvíjet smysl pro styl z různých úhlů pohledu v závislosti na osobě a příležitosti. Také se dozvíte, jak existuje mnoho různých styl na celém světě, při pohledu na módu z celém světě.


Také se dozvíte, jak používat Adobe Photoshop, míchání a odpovídající oblečení položky a také vytváření nových kousků pomocí technické nástroje.


V průběhu student vytvoří knihu, který může být použit jako prezentační práce osobní portfolia. Podívejte se na ukázku z virtuálního webového portfolia


Úroveň: začátečníci


Materiál: Notebook - Přenosný počítač - USB Memory stick - Photoshop - (30 denní zkušební verze v pořádku)

K dispozici Plán Délka Denní 2 týden - plný úvazek - 4 dny v týdnu (pondělí až čtvrtek) Poplatek: € 1.500 (Photoshop Lessons součástí) denní 3 týdny -Plná-Time-4 dny v týdnu (pondělí až čtvrtek) Poplatek: € 1.700 (Photoshop Lessons součástí) denní 3 týdny - na částečný úvazek - dopoledne nebo odpoledne - 4 dny v týdnu (od pondělí do čtvrtka) poplatek: € 1.300 (Photoshop Lessons součástí) Kombinace kurzu Fashion styling a módní shotting Fashion styling a fotografování 2 týden Fashion styling - plný úvazek - 4 dny v týdnu (pondělí až čtvrtek) a 1 týden Fashion Shooting poplatek: € 2.800 Klikněte zde pro program Fashion Shootting Chcete-li zahrnout 22% Tax & 180 poplatek za euro zápisu.

Kursy otevřen po celý rok kolo - zápis každé pondělí

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 13 více kurzů z Milan Fashion Campus »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
2 - 4 týdnů
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date