Přečtěte si oficiální popis

Ekonomika se studenti učí analyzovat systémy výroby a distribuce zboží a služeb do skupin a jednotlivců. Studenti se naučí porozumět a vysvětlit celou řadu témat, jako je zaměstnanost, inflace, hospodářských cyklů, hospodářský růst, trhy, výroba, distribuce, mzdy, zisky, úrokové sazby, peníze, daně, hospodářská soutěž, monopol, mezinárodní obchod, ekonomické historie, veřejné politika, a další.

V Green River College můžete začít své studium tím, že kurzy, které vás připraví být "major ready" a přenos do vysoké školy. I když užíváte své hlavní předpoklady přímo ve Vašem přenosu stupně, se můžete zaměřit své distribuční možnosti a volitelných kredity ke splnění své vzdělávací cíle a oblast zájmu.

KURZ POPIS

Ekonomika (ECON)

ECON 100 ekonomických zásad a aplikací (5)

Celkový přehled kurzu zdůraznil základní principy ekonomické analýzy a jejich aplikací na současné problémy a sociální otázky. Určena především pro studenty není obor podnikání nebo ekonomii, a nemá v úmyslu vzít ECON 200. Předpoklad: Možno ENGL 099 nebo povolení instruktora. Splňuje požadavek sociální vědy na stupně AA.

ECON 101 Ekonomika hospodářské soutěže (5)

Studium vzácnosti, konkurence, nákladů, cenách, a zisky se zvláštním důrazem na zdroje, odborů, podniků a vlády. Předpoklad: Možno ENGL 099 nebo povolení instruktora. Splňuje požadavek sociální vědy na stupně AA.

ECON 194 Speciální témata-ekonomika (1-5)

Zaměřuje se na zvláštní téma, jako je inflace, nezaměstnanost, populační růst, znečištění životního prostředí, energetiky, daní, diskriminace, chudoba, kriminalita, zdravotní péče, nebo energie. Občas, jeden kurz se může vztahovat na několik z těchto témat. Skládá se z přednášek, třídy a malých skupinových diskusí a prezentací studentů. Studenti použít ekonomické pojmy v prezentacích kurzu. Předpoklad: Možno ENGL 099 nebo povolení instruktora.

ECON 298 Nezávislá studie-ekonomie 1 (5)

Umožňuje studentům individuálně věnovat zvláštní zájmy nebo příležitostí v ekonomii pod vedením instruktora. Předpoklad: Alespoň jeden kurz 200-úroveň v ECON a oprávnění instruktora.

ECON 299 Nezávislá studie-ekonomie 2 (5)

Umožňuje studentům individuálně věnovat zvláštní zájmy nebo příležitostí v ekonomii pod vedením instruktora. Předpoklad: Alespoň jeden kurz 200-úroveň v ECON a oprávnění instruktora.

ECON a 201 Micro ekonomie (5)

Pokračuje analýzy problémů týkajících se nedostatku, výběr, soutěž, a náklady. Zkoumá základní principy a modely mikroekonomie a jejich aplikace na současné problémy a problémy. Především pro studenty, kteří užívají další kurzy, které vyžadují pracovní znalost mikroekonomické teorie. Předpoklad: ECON a 202 a nárok na ENGL & 101; nebo povolení instruktora. Splňuje požadavek sociální vědy na stupně AA.

ECON a 202 Makro ekonomie (5)

Představí ekonomické odůvodnění. Pokryje základní ekonomické otázky týkající se úsporných, hospodářskou soutěž a výměnu. Také pokryje makro ekonomii a otázky týkající se určení národního důchodu, výkonu, zaměstnanosti a cenové hladiny. Předpoklad: Možno ENGL a 101 a matematika 147; nebo povolení instruktora. Splňuje požadavek sociální vědy na stupně AA.

Green River

Green River - lídr v oblasti přenosu univerzity

Naše 2 + 2 převod program nabízí studentům možnost začít svůj čtyřletý bakalářský titul. Program přenos zajišťuje výuku rovnocenné prvních dvou let s vysokoškolským vzděláním. Studenti mohou trvat dva roky, v Green River College, poté transfer na univerzitu dokončit jejich čtyřletého titul.

proč

Naši studenti jsou přijaty k mnoha nahoru 100 světovými univerzitami *, jak řazeny podle Shanghai Jiaotong University, včetně:

Brown University, Kalifornie státní univerzita, Cornell University, Hawaii Pacific University, Indiana University, Johns Hopkins, Ohio State University, Parsons School of Design, Pratt Institute, Purdue University, San Jose State University, Seattle univerzita, Tufts University, UC Berkeley, UC Santa Barbara, UCLA, UNC - Chapel Hill, University of Michigan, University of Minnesota, University of Oregon, University of Pennsylvania, University of Southern California, University of Texas v Austinu, University of Virginia, University of Washington, University of Wisconsin státě Washington University * Poznámka: Vstupné do selektivních univerzit je vysoce konkurenční.

Zahraniční studenti Green River College byli přijati na stovkách univerzit po celém USA. Studenti získají kvalifikaci potřebné pro přijetí na Green River a přenést na začátek univerzity jako juniory třetím ročníku. Vstupné není zaručeno, ale naši studenti byli velmi úspěšní při získávání přístupu do předních univerzitách.

Greenriver

Požadavky na vzdělávání

Za účelem získání bakalářský titul v USA, všichni studenti musí dokončit specifické požadavky na jejich hlavní, stejně jako obecné požadavky na vzdělávání, které představují základ učení v různých oblastech, včetně matematiky, psaní, vědu, sociálních a humanitních věd. Studenti jsou uvedeny svobodu zvolit tříd podle svého výběru z obecných kategorií. Například v rámci kategorie "Social Science", si mohou studenti vybrat jednu z následujících témat: sociologie, psychologie, politologie, historie, zeměpisu a další. Kategorie humanitní vědy patří: umění, řeč, komunikace, jazyky, hudba, filozofie, a jiní. Věda zahrnuje: chemie, biologie, fyzika, astronomie a další.

Jak to funguje?

Více než 25 univerzity nabídla Přenos University Pathway (UTP) možnost každému studentovi, který je přijat k Green River. Záruka se nevztahuje na "ovlivnil" velkých společností. To je, jak to funguje:

1. Naneste na Green River

2. Vyberte univerzitu - Vyberte univerzitu ze seznamu. Zkontrolujte univerzitu o žádosti. Vyberte jen jednu univerzitu. Ujistěte se, že si vyberete univerzita má svou major.

Obdržíte univerzitní podmíněné povolení dopis nebo prohlášení zároveň obdržíte Green River přijímací dopis.

Ukázkové Třídy pro populární Majors:

Umění / Design:

 • Začátek design
 • Kresba
 • Barvu a design
 • 3. Prostorové projektování
 • Digitální fotografie
 • Malování, a dějiny umění
GreenriverStudenti

Green River ví, jak důležité bydlení je pro úspěch studenta. To je důvod, proč naši zaměstnanci bydlení něco navíc, aby bylo dosaženo co nejlepší možný zážitek tím, že poskytuje péči, pozitivní, bezpečné a podpůrná Američan žijící zážitek.

CAMPUS CORNER APARTMÁNY

Zkušenosti tradiční americké život vysoké školy v Campus Corner Apartments (CCA)

Studenti vychutnat pohodlné, na-školní areál umístění; komfortní, vysoce kvalitní zařízení; vynikající studijní prostředí; a příležitost, aby se zapojili a spřátelit se v podpůrném studentské komunity 340 amerických a zahraničních studentů. Studenti musí být 17 let v době nastěhování.

Výhody bydlení na akademické půdě:

 • Život na akademické půdě je pohodlné!
 • Chůze do třídy, knihovna, fitness centrum, posilovna a Performing Arts Center
 • Community Center, kde můžete potkat a dělat přátele z celého světa
 • Spousta na místě studentské aktivity
 • Soukromé a skupinové studijní oblasti
 • Snadno se zapojit do areálu aktivit15.8111581215813
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Green River College »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
9,900 USD
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date