Pokud hledáte něco méně intenzivní ...

Na rozdíl od intenzivní španělský program, nabízíme program Semestr komunikace a kultury, s možností studovat a to jak ve španělštině a angličtině, snadno kombinovat s kurzy některý z University of Alicante bakalářských programů, nebo s některými španělských jazykových kurzů.

Velmi populární kurzy jako "Business španělštině" nebo "španělské kultury z interkulturního hlediska" (v angličtině) spolu s novými kurzy, jako je "Gender, jazyk a Power", "Profesionální komunikace v interkulturním kontextu", "Tvůrčí psaní", atd , v semestru programu umožňujícího jak zlepšit jazykovou a kurzy obsahu s ECTS kreditů.

Curso202

Každý kurz se skládá z 4 hodiny týdně třídy (dva 2 hodin třídy). Kurzy trvají celkem 60 hodin (45 vyučovacích hodin + online práce), Každý kurz je ekvivalentní 6 kreditů, Vzhledem k tomu, tyto mohou být kombinovány s intenzivní a semestr jazykových kurzů, můžete si vzít až 4/5 předmětů: od 6 do 30 kreditů, v závislosti na vašich potřebách.

A po hodině ...

Aby to nejlepší z Vašeho pobytu nabízíme také širokou škálu kulturních, sportovních a volnočasových aktivit uspokojovat španělské a dalšími zahraničními studenty a plně si vychutnat život měnící zkušenost studia v zahraničí.

Curso201
Program se vyučuje na:
Angličtina
španělština

Zobraz 4 více kurzů z Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas »

Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
4 týdnů
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date