Read the Official Description

Pokud hledáte něco méně intenzivní ...

Na rozdíl od intenzivní španělský program, nabízíme program Semestr komunikace a kultury, s možností studovat a to jak ve španělštině a angličtině, snadno kombinovat s kurzy některý z University of Alicante bakalářských programů, nebo s některými španělských jazykových kurzů.

Velmi populární kurzy jako "Business španělštině" nebo "španělské kultury z interkulturního hlediska" (v angličtině) spolu s novými kurzy, jako je "Gender, jazyk a Power", "Profesionální komunikace v interkulturním kontextu", "Tvůrčí psaní", atd , v semestru programu umožňujícího jak zlepšit jazykovou a kurzy obsahu s ECTS kreditů.

Curso202

Každý kurz se skládá z 4 hodiny týdně třídy (dva 2 hodin třídy). Kurzy trvají celkem 60 hodin (45 vyučovacích hodin + online práce), Každý kurz je ekvivalentní 6 kreditů, Vzhledem k tomu, tyto mohou být kombinovány s intenzivní a semestr jazykových kurzů, můžete si vzít až 4/5 předmětů: od 6 do 30 kreditů, v závislosti na vašich potřebách.

A po hodině ...

Aby to nejlepší z Vašeho pobytu nabízíme také širokou škálu kulturních, sportovních a volnočasových aktivit uspokojovat španělské a dalšími zahraničními studenty a plně si vychutnat život měnící zkušenost studia v zahraničí.

Curso201
Program taught in:
Angličtina
španělština

See 4 more programs offered by Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas »

This course is Online & Campus forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
4 týdnů
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date