Během kurzu budeme zkoumat rozmanitost paradigmat v heterodoxní ekonomice, vznikající myšlení na Světové akademii umění a vědy, debaty po HDP, různé způsoby dlouhodobého myšlení, globální zelené přeměny a návrhy na radikální změny.

106689_Picture1.png

Tento kurz pomůže účastníkům porozumět globálním debatám o alternativách k současnému krizového globálního ekonomického řádu.

Tento kurz předkládá Mark Swilling, významný profesor udržitelného rozvoje ve škole vedoucí veřejnosti, University of Stellenbosch a akademický ředitel magisterského programu v oblasti udržitelného rozvoje, který je dodáván na Institutu.

Prostřednictvím podrobných diskusí účastníci:

  • pochopit různé přístupy a předpoklady, na nichž jsou založeny;
  • porozumět důsledkům různých přístupů ke společenské změně, zejména úloze, kterou budou mít různí aktéři v procesu sociálních změn; a
  • být schopni kriticky se zapojit do různých přístupů, aby bylo možné lépe analyzovat to, co si myslí, že by bylo vhodné s ohledem na konkrétní kontexty a hodnotové systémy.

Při absolvování tohoto krátkého kurzu v Sustainability Institute je celý prostor součástí výuky. Přijďte se naučit v prostředí, které je zapletené a uvědomělé, kde lze diskutovat s různorodými lidmi, kreativitu obnovit prostřednictvím ponoření, kde se učíme s přirozeností a zajišťujeme, že budoucnosti budou udržovány prostřednictvím generativního myšlení.

106712_Picture1.png

Tento kurz je ideální pro

Postgraduální studenti a odborníci pracující ve vládních, podnikových nebo občanských společnostech, kteří chtějí získat hlubší a širší znalosti o pracovních silách v globalizované ekonomice ao tom, jak tyto dopady na společnost a udržitelnost.


Osvědčení

Účastníci krátkého kurzu, kteří splňují minimální požadavky na výkonnost kurzu, tj. Účast na celém 6-denním kurzu, příspěvek do třídy, skupinové projekty a dokončení individuálního zadání, obdrží certifikát o účasti z USB-ED.


datum

22. až 27. července 2019

Provozuje se od pondělí do pátku od 08:15 do 17:15 a od soboty od 9:00 do 13:00

Místo

Sustainability Institute , Lynedoch Road, Off Baden Powell / R310, Stellenbosch


Cena

6-denní kurz: R10 800 na osobu

Výše uvedená cena zahrnuje oběd a přestávky na čaj (pondělí - pátek).


Aplikovat

Žádosti o krátké kurzy se uzavřou přísně 10 pracovních dnů před začátkem kurzu, doprovázené zaplacením poplatků za kurz.

Pro více informací kontaktujte Nicole Adams na adrese nicolette.adams@usb-ed.com nebo 27 21 918 4207.

Krátké kurzy zajišťuje School of Public Leadership ve spolupráci se Sustainability Institute a spravuje společnost USB-ED.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Sustainability Institute

Zobraz 9 více kurzů z Sustainability Institute »

Poslední aktualizace December 14, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Červenec 22, 2019
Duration
6 dny
Denní studium
Price
10,800 ZAR
Deadline
Červenec 8, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Červenec 22, 2019
End Date
Červenec 27, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Červenec 8, 2019

Červenec 22, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Červenec 8, 2019
End Date
Červenec 27, 2019