Read the Official Description

Tento kurz poskytuje komplexní přehled o velkolepé transformaci světa, když překračuje prah, který se poprvé v lidských dějinách stává většinovým městským světem.

106716_Picture1.png

Modul se věnuje diferenciální dynamice celosvětové urbanizace, se zvláštním zřetelem k globálnímu jihu. Ukazuje, že tyto rozsáhlé posuny v lidském hnutí, ekonomickém rozvoji a rozšiřování zastavěného prostředí mají hluboké znepokojivé důsledky pro udržitelnost.

Kurz prezentuje Mark Swilling, významný profesor udržitelného rozvoje ve škole vedoucí veřejnosti, University of Stellenbosch a akademický ředitel magisterského programu v oblasti udržitelného rozvoje, který je dodáván na Institutu.

Výzva návrhu, budování a provozování udržitelnějších městských infrastrukturních systémů je obzvláštním zaměřením kurzu a účastníci budou seznámeni s některými klíčovými koncepcemi a trendy v živé a rychle rostoucí literatuře o současných městských výzvách, včetně toho, jak učinit měst udržitelnější. Bude se to zaměřit především na městské infrastruktury a tok zdrojů prostřednictvím městských systémů, které budou chápány skrze čočku městského metabolismu. To poskytuje základnu pro řešení problémů politiky a správy ohledně vytváření udržitelných měst.

Při absolvování tohoto krátkého kurzu v Sustainability Institute je celý prostor součástí výuky. Přijďte se naučit v prostředí, které je zapletené a uvědomělé, kde lze diskutovat s různorodými lidmi, kreativitu obnovit prostřednictvím ponoření, kde se učíme s přirozeností a zajišťujeme, že budoucnosti budou udržovány prostřednictvím generativního myšlení.

106718_Picture.png

Tento kurz je ideální pro

Postgraduální studenti a odborníci pracující jako městští projektanti, architekti, urbanisté, městští správci a politici, kteří se zajímají o pochopení a vytváření udržitelných měst.


Osvědčení

Účastníci krátkého kurzu, kteří splňují minimální požadavky na výkonnost kurzu, tj. Účast na celém 6-denním kurzu, příspěvek do třídy, skupinové projekty a dokončení individuálního zadání, obdrží certifikát o účasti z USB-ED.


datum

19. až 24. srpna 2019

Provozuje se od pondělí do pátku od 08:15 do 17:15 a od soboty od 9:00 do 13:00

Místo

Sustainability Institute , Lynedoch Road, Off Baden Powell / R310, Stellenbosch


Cena

6-denní kurz: R10 800 na osobu

Výše uvedená cena zahrnuje oběd a přestávky na čaj (pondělí - pátek).


Aplikovat

Žádosti o krátké kurzy se uzavřou přísně 10 pracovních dnů před začátkem kurzu, doprovázené zaplacením poplatků za kurz.

Pro více informací kontaktujte Nicole Adams na adrese nicolette.adams@usb-ed.com nebo 27 21 918 4207.

Krátké kurzy zajišťuje School of Public Leadership ve spolupráci se Sustainability Institute a spravuje společnost USB-ED.

Program taught in:
Angličtina
Sustainability Institute

See 9 more programs offered by Sustainability Institute »

Last updated December 14, 2018
This course is Campus based
Start Date
Srp. 19, 2019
Duration
6 dny
Denní studium
Price
10,800 ZAR
Deadline
Srp. 5, 2019
By locations
By date
Start Date
Srp. 19, 2019
End Date
Srp. 24, 2019
Application deadline
Srp. 5, 2019

Srp. 19, 2019

Location
Application deadline
Srp. 5, 2019
End Date
Srp. 24, 2019