Krátký předmět: Udržitelná města

Sustainability Institute

Popis programu

Read the Official Description

Krátký předmět: Udržitelná města

Sustainability Institute

Tento kurz poskytuje komplexní přehled o velkolepé transformaci světa, když překračuje prah, který se poprvé v lidských dějinách stává většinovým městským světem.

106716_Picture1.png

Modul se věnuje diferenciální dynamice celosvětové urbanizace, se zvláštním zřetelem k globálnímu jihu. Ukazuje, že tyto rozsáhlé posuny v lidském hnutí, ekonomickém rozvoji a rozšiřování zastavěného prostředí mají hluboké znepokojivé důsledky pro udržitelnost.

Kurz prezentuje Mark Swilling, významný profesor udržitelného rozvoje ve škole vedoucí veřejnosti, University of Stellenbosch a akademický ředitel magisterského programu v oblasti udržitelného rozvoje, který je dodáván na Institutu.

Výzva návrhu, budování a provozování udržitelnějších městských infrastrukturních systémů je obzvláštním zaměřením kurzu a účastníci budou seznámeni s některými klíčovými koncepcemi a trendy v živé a rychle rostoucí literatuře o současných městských výzvách, včetně toho, jak učinit měst udržitelnější. Bude se to zaměřit především na městské infrastruktury a tok zdrojů prostřednictvím městských systémů, které budou chápány skrze čočku městského metabolismu. To poskytuje základnu pro řešení problémů politiky a správy ohledně vytváření udržitelných měst.

Při absolvování tohoto krátkého kurzu v Sustainability Institute je celý prostor součástí výuky. Přijďte se naučit v prostředí, které je zapletené a uvědomělé, kde lze diskutovat s různorodými lidmi, kreativitu obnovit prostřednictvím ponoření, kde se učíme s přirozeností a zajišťujeme, že budoucnosti budou udržovány prostřednictvím generativního myšlení.

106718_Picture.png

Tento kurz je ideální pro

Postgraduální studenti a odborníci pracující jako městští projektanti, architekti, urbanisté, městští správci a politici, kteří se zajímají o pochopení a vytváření udržitelných měst.


Osvědčení

Účastníci krátkého kurzu, kteří splňují minimální požadavky na výkonnost kurzu, tj. Účast na celém 6-denním kurzu, příspěvek do třídy, skupinové projekty a dokončení individuálního zadání, obdrží certifikát o účasti z USB-ED.


datum

19. až 24. srpna 2019

Provozuje se od pondělí do pátku od 08:15 do 17:15 a od soboty od 9:00 do 13:00

Místo

Sustainability Institute , Lynedoch Road, Off Baden Powell / R310, Stellenbosch


Cena

6-denní kurz: R10 800 na osobu

Výše uvedená cena zahrnuje oběd a přestávky na čaj (pondělí - pátek).


Aplikovat

Žádosti o krátké kurzy se uzavřou přísně 10 pracovních dnů před začátkem kurzu, doprovázené zaplacením poplatků za kurz.

Pro více informací kontaktujte Nicole Adams na adrese nicolette.adams@usb-ed.com nebo 27 21 918 4207.

Krátké kurzy zajišťuje School of Public Leadership ve spolupráci se Sustainability Institute a spravuje společnost USB-ED.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace December 14, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 19, 2019
Duration
Délka trvání
6 dny
Denní studium
Price
Cena
10,800 ZAR
Information
Deadline
Srp. 5, 2019
Locations
Jihoafrická republika - Stellenbosch, Western Cape
Datum začátku : Srp. 19, 2019
Termín odevzdání přihlášek Srp. 5, 2019
Datum ukončení Srp. 24, 2019
Dates
Srp. 19, 2019
Jihoafrická republika - Stellenbosch, Western Cape
Termín odevzdání přihlášek Srp. 5, 2019
Datum ukončení Srp. 24, 2019