Skleněné dílna - stavební dovednosti pro pokročilé sklářského výtvarníka

Všeobecné informace

Popis programu

1

Nabízíme širokou škálu pece tvořen sklem a architektonických z barevného skla hřišť v Londýně Kensington Centre. Tyto kurzy jsou součástí časové průběhy.

Tyto kurzy se pohybují od úvodních na pokročilé úrovni, takže ať už jste začátečník, nebo už má nějaké zkušenosti, budeme mít kurz je vhodný pro vás. Navrhli jsme naše kurzy inspirovat a napadat vás a rozvíjet své skleněné znalosti, dovednosti a praxi.

Náš praktický přístup bude rozvíjet své sebevědomí, kreativitu a představivost. Budete být podporovány najít svůj vlastní individuální identitu jako návrháři a tvůrci Ať už plánujete kariéru ve skle nebo prostě těší učit své řemeslo.

Minulé studenti byli vítězové v kategorii skleněné soutěži V & A je 'Inspired By' konkurenci, stejně jako architektonická skla Stevense. Studenti jsou vedeni k účasti, protože to je velmi užitečným odrazovým můstkem pro kariéru ve sklářském současné praxi nebo progrese až po vysoké.

Naše dílny jsou dobře vybaveny peci tvarované skleněné vitráže a zařízení, včetně různých pecí, dekorativní a studenou skleněnou pracovní strojního zařízení, včetně pískování skříň, diamantový vrták, mlýnky a linisher se všemi stupně pásmech.

Náš zkušený tým lektorů jsou všichni praktikující a vystavovat svá díla, a také odbornou pedagogickou kvalifikaci. Budou vám dostatek podpory a budete mít prospěch z učení v rámci přátelského dospělého prostředí.

Přehled kurzů

Tento kurz si klade za cíl rozšířit techniky a rozvíjet osobní práci a vizuální identity prostřednictvím individuálního poradenství a podporu. Je vhodný pro ty, kteří absolvovali plný úvazek na úrovni 3-chodové nebo mají pokročilé dělat dovednosti. Studenti platí pro použité sklo a studio poplatek.

  • Areál: Kensington Centre
  • Časy: Pá 10:00 - 16:00
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Welcome to Kensington and Chelsea College. Ensuring that you are on the right course is important to us which is why we have a team of dedicated, qualified advisors ready to help and support you in ma ... Čtěte více

Welcome to Kensington and Chelsea College. Ensuring that you are on the right course is important to us which is why we have a team of dedicated, qualified advisors ready to help and support you in making this decision to study with us. Our friendly, supportive staff are on hand to make sure you have a brilliant experience from the word go. This includes our highly qualified teaching and lecturing staff who are among the best industry connected and award winning tutors you could wish for. Méně